Вивіз сміття
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Замовити газель


Замовити газельМи здійснюємо послугу замовлення газелі в Ростові-на-Дону, а саме, вивіз будівельного сміття, старих дерев, непотрібних меблів, побутової техніки, а також різного мотлоху, якого вам необхідно позбавитися, тел: 8(950)843-72-73!

Переїзд — справа клопітна. Ви винаймали квартиру, а тепер, нарешті, вийшло накопичити грошей для покупки власного житла? Чи вдалося взяти іпотечний кредит? Чи ви залишаєте «батьківське гніздечко»? У будь-якому випадку на вас чекає переїзд. У будь-якому випадку вами нажите те чи інше майно. Має бути перевезення меблів, побутової техніки та особистих речей. Потрібно замовити автотранспорт для перевезення габаритних предметів. Його розміри та, відповідно, вартість послуг залежать від обсягу вашого майна. Однак замовлення транспорту обмежене ще й точками навантаження та доставки. У великих містах рух габаритного автотранспорту центральними вулицями може бути утруднений або зовсім заборонений. І тут єдиним виходом може бути замовлення ГАЗелі.

замовити газель

При переїзді мешканців невеликих квартир або за умов мегаполісу оптимальний вид транспорту для вантажоперевезення – замовлення газелі. На цьому невеликому вантажному автомобілі можна перевезти вантаж масою до 1,5 тонн та об’ємом до 16 кубічних метрів. Якщо вам здається, що в одну ходку ви не вкладетеся — порадьтеся з нашими фахівцями перед тим, як оформити замовлення газелі. Як правило, найбільш габаритні меблі допускають хоча б часткове розбирання. Тоді вантажоперевезення «ГАЗеллю» можуть бути виконані за один раз.

Розбирання меблів має ще одну перевагу. Ми звикли вважати переїзд «стихійним лихом» і не дуже засмучуємось, коли на полірованій поверхні меблів після вселення в нове житло виявляємо подряпини та сколи. Але ж можна обійтися і без пошкоджень. Для цього меблі необхідно акуратно розібрати і кожну складову обгорнути захисним матеріалом. Наші фахівці допоможуть вам у цьому. Виробивши у нас замовлення «ГАЗелі», Ви зможете також замовити послуги вантажників. Вони розберуть Ваші меблі, акуратно винесуть і покладуть їх в автомобіль і зберуть на новому місці.

Замовити газель у Ростові-на-Дону

Замовлення газелі у Ростов-на-Дону можливе і для здійснення вантажних та вантажопасажирських перевезень до іншого міста. Можливо, замовлення вантажоперевезення на «ГАЗелі» необхідні вам для міжміської доставки товару. Замовлення «ГАЗелі» буває необхідним для перевезення виставок, банкоматів та інших автоматів, для перевезення цінних чи тендітних вантажів. Людині необізнаній важко буває уявити, у скольких різноманітних випадках вантажоперевезення «ГАЗель» є оптимальним видом транспорту. Будматеріали в мішках та фарби, окремі шибки та склопакети, металопластикові вікна та дерев’яні або броньовані двері, нова габаритна побутова техніка. . . Такий неповний перелік вантажів, для перевезення яких потрібне замовлення газелі.

Замовити газель у Ростові-на-Дону

Приватне вивезення сміття в Ростові-на-Дону

Вантажоперевезення «ГАЗеллю», що здійснюються нашою компанією, гарантують абсолютну безпеку Вашого вантажу та дбайливе ставлення до нього на всіх етапах транспортування. Замовити газель у Ростові-на-Дону можна зробити телефоном. Окрім замовлення «ГАЗелі», у нас ви можете замовити послуги кваліфікованих вантажників, максимально спростивши переїзд, перевезення меблів чи будматеріалів. З нами ці клопіткі моменти життя перетворяться з «стихійного лиха» і «головного болю» на буденні та нескладні заходи, за які вам зовсім не потрібно буде хвилюватися. Вантажоперевезення «ГАЗеллю» можливі в будь-який куточок міста, автомобіль заїде навіть у вузький дворик, де не зможе розвернутися інша вантажівка. При вантажоперевезенні на газелі можливе встановлення вантажу за допомогою крана або навантажувача. Достатньо зробити замовлення газелі з відкидними бортами. Замовлення вантажоперевезення на газелі в Ростові-на-Дону — універсальне рішення для багатьох випадків.

перевезення в Ростові-на-Дону

Якщо у Вас виникли питання – дзвоніть! У нас ви можете замовити газель недорого для перевезення будівельного та побутового сміття цілодобово у Ростові-на-Дону 8(950)843-72-73.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *