Фасад та оточення дерев'яного будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Фасад та оточення дерев’яного будинку


Індивідуальність на будь-якому рівні приховано чекає свого зовнішнього підтвердження. Ця негласна соціальна угода за умовчанням передбачає підтвердження й у повсякденному житті. Оформлення зовнішнього вигляду індивідуального житла, будь то дерев’яний будинок або багаторівневий котедж, безумовно, є знаковою прикметою певного соціального статусу та смакової переваги власника такого роду нерухомого об’єкта. Результати тут обмежені лише уявою та кредитними ресурсами замовника. Нижче буде коротко представлено деякі прийоми виконання інтер’єру дерев’яних жител, звичайно, в залежності від початкових прагнень замовника.

зовнішнє оформлення котеджу

Короткий екстер'єр

Оформлення штучним каменем

Синтетичні панелі повинні при встановленні знаходитись на відстані 1,0-1,2 см один від одного. Інакше є шанс проникнення будь-якої зарази в глибинні масиви самої будови. По ходу обробки певну кількість керамічних панелей доведеться підрізати (підганяти). В силу цього треба буде заздалегідь придбати каменю укладки приблизно на 12-16% більше, ніж вимагає теоретичний розрахунок. У результаті не буде порушено цілісність всієї картини фасаду та прилеглого оформлення.

Щоб досягти найменших витрат часу та енергії, розумно перетасуватиме плитки з усіх упаковок. Різнорозмірні фрагменти потрібно перемежувати так, щоб зазор був без різкого розбігу та перекосів.

камінь в оформленні оточення багаторівневого котеджу

штучний камінь в оформленні

дерев'яний будинок у кам'яному оточенні

благородний камінь в оформленні

елементи кам'яного оформлення заміського будинку

Фасадне оздоблення

Взагалі на оформленні інтер’єру дерев’яного зрубу є сенс зробити пріоритетний акцент. Пропоновані ринкові обставини нині дають чимало можливостей для практично будь-якого уявного варіанта. Завжди є шанс роздобути відносно дешевий і якісний матеріал, який до того ж цілком відповідатиме генеральним смаковим уподобанням замовника. При виборі конкретного матеріалу непогано буде визначитися ще й екологічно безпечним його характеристикам. Якщо важливість здорового оточення є пріоритетною, тобто сенс вибрати сайдинг або оздоблювальну цеглу, які дадуть хороші перспективи на експлуатацію з максимумом екологічно безпечних та позитивних преференцій.

фасадне оздоблення із застосуванням цегли

максимум природності в екстер'єрі

Сайдинг

Сайдингове виконання у певний час стало одним із найбільш затребуваних прийомів. Цей метод притягує простотою інсталяції, естетичність і завершеність результату, довговічність і стійкість будівлі (при вивіреному монтажі). Тут усе питання у виборі – метал чи пластик. Перший обходиться дещо дорожче, але з фізичної природи не схильний до критичним температурним спотворенням. Тут цілком доречно сказати про артикулі M2, який можна інсталювати в довільному напрямку (не лише по вертикалі чи горизонталі).
Термін служби даної брудовідштовхувальної обшивки вражає не менше, ніж її екологічна інертність. За будь-якого розкладу такого роду панельна обшивка буде приємно вражати власника житла багато років після початкового монтажу.

сайдингове виконання

елементи сайдингу

Рукотворне водоймище

Бурхливе і нерідко хаотичне зведення індивідуальних домобудівництв характеризує метаморфози в економічному світобудуванні Російської (і не тільки) даності буття останньої чверті століття. Думка сформувати на власній ділянці ставок або невелике озеро особливо прониклива в літню протяжну спеку. Адже по виконанні подібного задуму можна буде на заході сонця або сонця відстежувати всі нюанси переливів водної гладі. Навіть струмок або невелика протока зможуть оживити прибудинкову територію. Ставок з рибками взагалі виявиться вищим за похвал і поза конкуренцією.

невеликий струмок за будинком

прозоре озерце доповнює гарне оформлення заміської ділянки

Втілюючи ідею формування навколодомного ставка, слід акцентувати увагу як на його габаритах та контурах, так і на змістовному наповненні. Можна обмежитися малим озерцем у кілька квадратів, яке сформоване добротною поліетиленовою плівкою та декоративним камінням разом з насадженими рослинами та равликами. А при іншому варіанті є шанс втілити мрію про каскад струмків водоспадів, які гармонійно оточують весь прибудинковий плацдарм.

оригінальне обрис міні-водойма

рукотворний ставок

У будь-якому випадку має враховуватися погляд самого власника, його очікування, улюблені поєднання предметів та елементів, ландшафтні та фасадні мотиви. Індивідуальність стилістичного рішення та єдиний по виконанню почерк однозначно виявить харизму власника будинку та ділянки. Свобода конкретного вибору тут, по суті, обмежується лише наміром виконавця та можливостями замовника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *