Як підкреслити інтер'єр бамбуковими шпалерами?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як підкреслити інтер’єр бамбуковими шпалерами?


Як підкреслити інтер'єр бамбуковими шпалерами?

Бамбукові шпалери вважаються досить дорогими оздоблювальними матеріалами. Це пов’язано, насамперед, не лише з високою вартістю бамбука, але й достатньою складністю його обробки. Свіжі бамбукові стебла містять щонайменше 50% рідини. Починаючи процес сушіння, виникає ризик появи тріщин, які псують властивості та зовнішній вигляд бамбука. Для запобігання появі таких дефектів розроблена спеціальна техніка з підготовки стебел бамбука. З її допомогою ще сирий бамбук припиняють сушити та поміщають на склад із створеними спеціальними термальними умовами. Саме там бамбук доводять до необхідного стану. Як тільки бамбукові стебла стали повністю придатні для використання, з них створюють полотна різних шпалер шляхом складання стебел разом. Слід мати на увазі, що для створення бамбукових шпалер придатні не всі його види, а ті, які після проходження сушіння зберігають свій блиск і початковий колір. Існують шпалери з бамбука в зеленому, жовтому та коричневому відтінку. Користуються попитом і білі полотна. Чистяться такі шпалери за допомогою пилососа або звичайної вологої губки.

Для монтажу бамбукових шпалер використовують клей або рідкі цвяхи, це уможливлює прикрасу цегляних, дерев’яних і бетонних поверхонь.

Перед монтажем шпалер треба ретельно перевірити всі поверхні стін, щоб не було тріщин, горбків, нерівностей або западин. Якщо все ж таки дефекти знайдені, то для їх усунення необхідно застосувати спеціальну підкладку і тільки після цього можна приступати до поклейки шпалер.

Бамбукові шпалери вимагають особливого догляду та особливої ​​уваги. Їх потрібно захищати від прямого потрапляння сонячних променів, щоб вони не втратили соковитість та насиченість кольорів. Для чищення в жодному разі не використовувати щітки, щоб не нашкодити цілісності облицювання. Протираючи вологою ганчіркою, необхідно стежити за надмірним зволоженням та миючими засобами. Ці фактори можуть призвести до деформації бамбукових шпалер.

Так як ці шпалери є досить яскравим елементом оформлення декору, то найкраще виглядають у будівлях та приміщеннях, що використовують стиль кантрі або японський стиль. Багато дизайнерів не рекомендують використовувати ці шпалери для оформлення всіх кімнат у квартирі. Набагато цікавіше вони виглядають тоді, коли за допомогою бамбукового полотна виділяється певна ділянка дизайн інтер’єру приміщення. Стебла бамбука є лейтмотивом до створення загального, оригінального, сучасного дизайну, вносячи при цьому гідний внесок у декор приміщення. Незважаючи на високу ціну матеріалу та роботи, бамбукові шпалери будуть довго служити і радувати своїх господарів довговічністю, практичністю та стильністю інтер’єру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.