Дизайн вікна у спальній кімнаті
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн вікна у спальній кімнаті


У якій кімнаті людина проводить значний період життя? Правильно – у спальні. У цій кімнаті ви проводите тридцять відсотків свого життя. Тобто це найважливіша кімната. А до важливої ​​кімнати, її інтер’єру та відповідний підхід повинен бути. У ньому важливий вибір стилю інтер’єру спальні, важливо, які меблі в спальні будуть. І не менш важливо, це освітлення спальні. Погодьтеся, як чудово прокидатися вранці від променів сонця, що проходить, що пробиваються крізь соснові лапи.

Ранок у вікнах спальні

І це чудове почуття ви відчуватимете тільки при відповідному дизайні вікон спальної кімнати. На перший погляд здається, що оформлення вікон у спальні не така вже й складна справа. Насправді це творчість. Творчість, яка є складовою оформлення інтер’єру будь-якої кімнати, в тому числі і спальної. Від того, яку площу займає вікно, його конфігурація залежить сприйняття вашої спальні, її затишок. Який вплив мають вікна на вигляд спальні?

Великі вікна у спальній кімнаті – добре чи погано

Великі вікна відразу справляють враження на людину, що увійшла до спальної кімнати. Вражають не стільки розміри вікон (вікна), скільки вид, що за ними відкрився. Бажано, щоб цей вид був чудовим.

Навряд чи вигляд текстильної фабрики або заводу з трубами, що димляться, буде викликати у вас почуття розчулення і блаженства. Якщо ви не директор цього заводу, звичайно.

Невдала панорама за вікном спальні

Але й у розмірі вікон слід мати відчуття міри. Сумнівно, що спальня буде затишним місцем відпочинку, якщо ви будете як на долоні біля навколишнього світу. Навіть якщо ви – людина відкрита і без комплексів. Адже спальня — це місце, де людина може усамітнитися, відпочити в будь-який час. Про усамітнення та нормальний відпочинок мови бути не може. Втім, справа смаку.

Природне освітлення у спальні – це добре. Чим його більше, тим краще. Це з одного боку. З іншого боку – чим більше джерело цього освітлення, тобто вікно, тим менше звуко та термоізоляція у вашій спальні. Особливо, якщо вікна мають всього два склопакети, а їх площа становить третину вашої спальні. При цьому істотна частина цієї третини знаходиться біля вашого ліжка. Зрозуміло, що галаслива та холодна взимку спальня ніколи не буде затишним місцем.

Відомо, що добре те, що в міру та вчасно. Якщо вам захотілося відпочити кілька годин серед білого дня, а за вікном сонце б’є у величезні вікна вашої спальні, гудуть автомобілі, тріщить двадцяти градусний мороз. На щастя, не все так погано, як вам здалося після щойно прочитаного. Як же бути? Що допоможе зберегти в спальній кімнаті тепло, затишок та спокій?

Штори і будуть тим елементом дизайну вікна, які позбавлять вас у потрібний момент від зайвого світла, сторонніх очей та інших незручностей. Тобто допоможуть створити затишок та спокій у спальні.

У сучасному дизайні вікон спальні часто використовують рулонні штори, дуже зручні у використанні. Тканина цих штор може бути різною за щільністю, тобто світлопроникністю. Але якщо ці штори здадуться вам дещо примітивними, хоч і практичними, не варто відкладати їх убік. Рулонні штори можуть бути доповнені звичайними шторами з тюлі.

Рулонні штори у спальні

Сьогодні знову стають популярними римські штори. Вони прості та економічні у виготовленні, що позначається на їхній вартості. Останнє – суттєвий плюс цих штор.

Римські штори

Але штори несуть у собі не тільки практичну складову дизайну вікон. Штори є фінальним елементом всього інтер’єру спальної кімнати. З їхньою допомогою виділяється стиль, в якому оформлена спальня. Тому штори повинні бути ретельно підібрані під оформлений стиль дизайну спальної кімнати. Бути у гармонії з ним. Тому, перш ніж купувати штори, слід визначитися зі стилем інтер’єру спальні. Це аксіома.

Рулонні штори добре вписуються в скандинавський стиль.

Рулонні штори у скандинавському стилі

Прямі штори з розсувною системою будуть доречними. стилі мінімалізму.

Для стилю хай-тек більш доречними будуть штори як жалюзі, оскільки цей стиль вітає практичність. Жалюзі дозволяють регулювати природне освітлення у найширшому діапазоні, що дуже зручно у всіх випадках життя.

Жалюзі на вікнах – зручно

Оригінально виглядає дизайн вікна із вбудованим спальним місцем. Одночасно із вбудованим спальним місцем, у віконному отворі можливий монтаж невеликих полиць для книг, постільної білизни та інших дрібниць. Це дуже зручно та практично. Найбільш вдало при такому вікні-дивані виглядатимуть рулонні штори.

Можливі інші варіанти вікна-дивану. Наприклад, сусідні поруч із ним платтяні шафки гармонійно вписуються в інтер’єр. А в корпусі дивана можна зробити чудове місце для зберігання постільної білизни.

Все частіше у сучасній архітектурі використовується прийом збільшення площі кімнати у вигляді її частини, що виступає за основний периметр будівлі. Найчастіше цей прийом використовується для спальної кімнати. Виступаюча частина є великими вікнами, що мають різну конструкцію. Це дозволяє збільшити природне освітлення кімнати, оглядову сферу зовнішнього світу.

Знайте, що спальна в першу чергу призначена для вас, а не для гостей. Тому все в ній має відповідати вашим запитам та вашим близьким. І вікна навіть їх дизайн. Не женіться за модою. Не все золото, що блищить. Цілком можливо, що модний дизайн вікна зовсім не радуватиме вас. І не забувайте – вікна мають бути насамперед теплими, а вже потім гарними. Це найважливіше завдання у їхньому дизайні. Успіхів вам у її вирішенні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *