Дизайн проект сучасної квартири в стилі контемпорарі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект сучасної квартири в стилі контемпорарі


Багато домовласників вважають, що сучасний дизайн занадто мінімалістський, бездушний і холодний, але стиль контемпорарі легко спростовує ці стереотипи. Цей нетривіальний мікс різних стилістик доводить, що сучасний інтер’єр може бути екологічним, практичним, затишним та комфортним одночасно. Як окремий стиль, контемпорарі сформувався наприкінці минулого століття і в останні роки набув широкого поширення. Стилістика динамічно розвивається, вбираючи останні тенденції сучасного дизайну.

Багатоквартирний будинок у Мілані

Пропонуємо до вашої уваги невелику фото-екскурсію кімнатами однієї міланської квартири, оформленої в стилі контемпорарі. На прикладі цього іспанського житла можна розглянути основні особливості контемпорарі-стилістики. У цьому сучасному варіанті інтер’єру гармонійно поєднуються предмети інтер’єру з наступних стилів:

  • модерн;
  • мінімалізм;
  • хай тек;
  • кантрі;
  • поп-арт;
  • еко-стилі та ретро.

Фасад будівлі

Приміщення, оформлене в стилі контемпорарі, завжди буде еклектичним, але стримано лаконічним і функціональним. Можна сміливо говорити, що весь сучасний дизайн – це збалансована подача різних напрямків, модних ідей та останніх тенденцій. У стилі контемпорарі немає строгих рамок — ви можете в одному приміщенні встановити неймовірно дорогі дизайнерські меблі і поруч розмістити цілком демократичну за вартістю річ із магазину Ікеа. На тлі розкішного оздоблення, виконаного із найсучасніших матеріалів можна повісити картину, композицію із дзеркал або постер із зображенням улюбленого героя коміксів.

Інтер'єр вітальні

Вітальня у сірих тонах

Але є в сучасній стилістиці і базові елементи – це насамперед кольорова гама. Нейтральна палітра переважає як в обробці приміщень, так і в меблювання. Яскраві, яскраві предмети використовуються для створення акцентів. Але більшу частину інтер’єру складають відтінки сірого, білого та бежевого, часто для виділення контуру, підкреслення форм та ліній використовується чорний або темно-сірий колір.

Просторе та світле приміщення

Усі відтінки сірого

Любов до відомих дизайнерських меблів – те, що ріднить стиль контемпорарі з модернізмом. Перевірені часом, функціональні та зовні привабливі предмети меблів у сучасній обстановці виглядають у зовсім іншому світлі, стаючи фокусними центрами інтер’єру.

Облаштування відкритого балкона

Мінімалістська обстановка в їдальні зоні підкреслює строгість контемпорарі, а використання відомих моделей меблів сприяє створенню затишної, але при цьому практичної обстановки, в якій зручно буде як домочадцям, так і гостям квартири. Оригінальний підвісний світильник у кілька ярусів ефектно завершує образ зони для трапез.

Зона їдальні

Незвичайна люстра

Прості та гладкі форми, чіткі та чисті лінії – основа концепції контемпорарі. Вона знаходить відображення у простій обробці, мінімалістському оформленні вікон, меблів та декоруванні в лаконічних варіантах. Принцип контемпорарі — ніщо не повинно дратувати погляд, відволікати від розслаблення та відпочинку (якщо мова про вітальню чи спальню) або продуктивної праці (якщо оформляється кабінет або майстерня).

Суворі форми та чисті лінії

Відсутність яскравої або строкатої палітри з лишком компенсується оригінальними поєднаннями текстур — глянець, скло, метал і мармур поруч з дерев’яними елементами або натуральними тканинами. Бавовна, льон, шерсть і шовк ефектно доповнюють предмети інтер’єру, виготовлені з найпрогресивніших штучних матеріалів.

Текстильне оформлення спальні

Дзеркальна поверхня тумбочки неймовірно ефектно виглядає на тлі м’якої оббивки каркаса ліжка. Поєднання натуральних матеріалів і футуристичних елементів зі штучних поверхонь призводить до створення оригінального, але при цьому неймовірно функціонального інтер’єру.

Мікс текстур та матеріалів

Найсучасніші моделі освітлювальних приладів не тільки забезпечують необхідний рівень освітленості та локальне підсвічування, але й привносять в інтер’єр оригінальність, неповторний шарм сучасності.

Незвичайний настільний світильник

Поєднання не лише різних за текстурою матеріалів, а й відтінків із протилежною колірною температурою може призвести до створення оригінального, сучасного інтер’єру. Теплі шоколадні та бежеві відтінки виконання меблів та оздоблення чудово виглядають у союзі з прохолодною палітрою текстильного оформлення спального місця.

Інтер'єр спальні в стилі контемпорарі

Незвичайні текстури

Різні відтінки кольору марсалу текстильного оформлення спального місця чудово виглядають на тлі білої обробки та меблювання. Крім естетичної привабливості, приміщення може похвалитися високою функціональністю – різні системи зберігання та робоче місце як продовження конструкції ліжка.

Спальня для сучасного підлітка

Контемпорарі виступає за практичність, оформлену за останнім словом техніки. Вбудовані системи зберігання та багатофункціональні меблі – основні принципи облаштування приміщень. Для кухонного простору, як правило, використовуються прості гладкі фасади, поряд з якими вбудована найсучасніша побутова техніка.

Дизайн кухні

Кухня в міланській оселі

У жодних інших приміщеннях, як в утилітарних кімнатах, так не проявляється функціональний підхід контемпорарі-стилістики до облаштування інтер’єру. У ванній кімнаті ви не зустрінете нічого зайвого, але при цьому почуватиметеся комфортно. На тлі обробки у природних тонах сучасна сантехніка та аксесуари до неї виглядають неймовірно ефектно.

Інтер'єр ванної кімнати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *