Дизайн інтер'єру маленької квартири-студії  30 ідей оформлення
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн інтер’єру маленької квартири-студії 30 ідей оформлення


В наш час не так просто знайти для себе підходяще житло. Просторі багатокімнатні квартири коштують непристойно дорого. Звісно, ​​якщо ваш заробіток дозволяє придбати квартиру чи будинок із площею, яка вас влаштовує, то вам дуже пощастило. Але найчастіше ми змушені тулитися в однокімнатних, невеликих квартирках. Тут на допомогу приходить варіант квартири-студії.

Спочатку, давайте розберемося, що таке квартира-студія. Це певний тип приміщення, природно, житлового, який відрізняється головним чином відсутністю капітальних стін, або перегородок між кухнею та рештою кімнати. Тобто перед вами велика кімната, без будь-яких поділів стінами.

Інтер'єр квартири-студії Квартира-студія на фото

Необхідні перегородки ви можете вже самостійно споруджувати, відгороджуючи, наприклад, ліжко.

Перегородка для ліжка у квартирі-студії Огороджене ліжко у квартирі-студії Ліжко за перегородкою

Найчастіше подібний варіант житла вибирають через доступну ціну. Або ви творча та екстравагантна особистість і вам просто подобається такий тип житла. Адже є квартири-студії дуже великі за площею. Сама назва говорить про творчий підхід до оформлення свого житла. Є багато людей, які бажають працювати вдома та поєднати місце проживання з місцем роботи. Для них такий варіант просто бездоганний.

Інтер'єр та дизайн квартири-студії Затишний інтер'єр квартири-студії Комфортна квартира-студія Цікавий дизайн квартири-студії Локанічність в інтер'єрі квартири-студії Зручність та комфорт квартири-студії

Проте на початку 90-х років у Росії з’явився цей напрямок і зайняв міцну позицію. В принципі, це дуже зручно, дуже красиво та незвичайно.

Красива та затишна квартира-студія

Як відомо, такий тип архітектурно-планувального рішення прийшов до нас із США, у 1920 роках Людвіг Міс ван дер Рое створив його, і це дуже сподобалося молодому поколінню творчих натур.

Варіант квартири-студії також має функціональний бік для людей, які мешкають в одному місті, але змушені часто відвідувати інший по роботі. Для того щоб не витрачати величезну кількість грошей на готелі та готелі, ви можете придбати такі, порівняно недорогі апартаменти, це значно спростить вам життя. Гарний дизайн і зручний інтер’єр згладять всі недоліки квартири-студії і перетворять їх на переваги.

Функціональність квартири-студії Зручний інтер'єр квартири-студії Квартира-студія - це зручно та комфортно Класичний тип квартири-студії

Невеликі квартири-студії

Що стосується невеликих квартир-студій, то це, звичайно, приміщення з маленьким метражем. Такий недолік квадратури теж можна вирішити, більшість меблів може бути прихована розсувними панелями, або, наприклад, зробіть шафу, вбудовану в стіну.

Варіант вбудованої шафи у квартирі-студії

Дуже часто такий малогабаритний варіант житла має концепцію мінімалізму. Розставте лише необхідні меблі та мінімум декору, це дозволить зберегти трохи простору, але й вигляд при цьому залишиться приємним.

Мінімум меблів у квартирі-студії Мінімалізм у квартирі-студії

Створення квартири-студії

Дуже цікаво, що на Заході такі квартири-студії будують, а в нас переробляють, перебудовують. Якщо у вас є бажання жити в такій квартирі, ось що вам потрібно спочатку знати. Якщо ваша квартира в старому будинку, то ви можете зіткнутися з багатьма проблемами технічного та юридичного плану. Старі планування квартир мають несучі стіни або довгі коридори, яких не можна позбутися. Зносити несучі стіни найсуворіше заборонено. Це може призвести до порушення конструкції і навіть до руйнування всієї будівлі. Тому для квартир-студій вибирають сучасні новобудови, де можливість планування на власний розсуд, як би спочатку передбачена. Тобто ви купуєте чотири стіни і можете робити там все, що завгодно, реалізуючи всі свої мрії і фантазії і створювати інтер’єр, якого ні в кого немає.

Наприклад, чудовим акцентом у вашій квартирі-студії може стати камін.

Камін у квартирі-студії Неповторний та витончений інтер'єр квартири-студії

Зонування квартири-студії

Щоб правильно вирішити питання зонування вашого простору, почніть по порядку. Перше що вам треба запланувати – це розташування туалету та ванноюДля них у всіх квартирах при будівництві відведені стояки, де і встановлюються санвузли. Ви можете відгородити цей простір додатковими стінами або перегородками. Відштовхуючись від цього, створюємо решту інтер’єру. Раніше «сусідами» туалету та ванною були передпокій і кухня. Зараз ви можете розставити все на свій розсуд, тому що вам буде зручно. Але, напевно, недоречним буде розташувати поруч спальну зону. Хоча кому як. Якщо вже торкнулися питання зони сну, то ліжко зазвичай ставлять подалі від вхідних дверей, і обгороджують перегородками, шафами і так далі, створюючи окреме приміщення.

Обгороджене ліжко на фото Ліжко, відокремлене перегородкою Зонування у квартирі-студії

Решту простору займатиме кухня-вітальня, тут вибудовуйте все для своєї зручності, згідно зі своїм смаком та характером.

Кухня-вітальня у квартирі-студії

Варіант квартири-студії чудово підходить для людей, які скромно заробляють. Для тих, хто мешкає в одному місті, але по роботі часто приїжджає до іншого. Для творчих та неординарних людей. Для тих, хто ще не встиг мати сім’ю чи дітей. А також для тих, кому подобається самовиражатися неймовірними способами.

Неординарна квартира-студія Милий та приємний інтер'єр квартири-студії Сімейний інтер'єр квартири-студії Акуратний інтер'єр та дизайн квартири-студії Краса та оригінальність дизайну квартири-студії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *