Дизайн проект квартири в темно-білих тонах на фото
Пропонуємо вашій увазі дизайн-проект однієї шанхайської квартири. Білий інтер’єр перемежовується темними плямами меблювання та декору, «зігріваючись» за допомогою дерев’яних поверхонь та елементів дизайну. Якщо вам близьке за духом контрастне оформлення житла, якщо сучасний стиль інтер’єру вам імпонує, то невелика фото-екскурсія по апартаментам, розташованим у Шанхаї, може стати корисною та надихнути на власний ремонт чи невелику переробку. Почнемо наш огляд із найбільшої кімнати, яка поєднує функції вітальні та їдальні.
Вітальня та їдальня
На білому тлі обробки контрастні темні елементи інтер’єру виглядають особливо виграшно. За допомогою білого кольору вдалося досягти не лише візуального розширення простору, але й створення свіжого та чистого образу кімнати. У свою чергу елементи чорного та темно-сірого кольору привносять строгість та чіткість у дизайн інтер’єру загальної кімнати, привносячи до образу приміщення геометричність та контраст. Але без дерев’яних поверхонь зовнішній вигляд приміщення був надто холодним, відчуженим. Використання паркетної дошки для підлогового покриття та дерев’яних елементів для виконання частин меблювання дозволило створити більш теплу та затишну атмосферу вітальні-їдальні.
Завдяки великим скляним дверям-купе, що надають можливість виходу на лоджію, приміщення вітальні-їдальні наповнене природним освітленням. Для темного часу доби у приміщенні передбачена ціла система освітлення, представлена світильниками різної модифікації – від підвісних люстр до настінних бра оригінального дизайну.
М’яка зона відпочинку вітальні представлена зручним та містким диваном з практичною оббивкою темно-сірого кольору. Наявність регульованого настінного світильника з двома плафонами та невеликого столика-підставки для книг робить місце на дивані комфортною зоною для читання.
Розташована навпроти дивана відео-зона, супроводжується двома місткими системами зберігання з білими фасадами та дерев’яними стільницями. Суворий та лаконічний вигляд меблів привносить баланс в інтер’єр з великою кількістю білого кольору та легкими вкрапленнями чорних та сірих відтінків.
Невисокий журнальний столик із мармуровою стільницею та дерев’яними ніжками став центром вітальні зони. Разом з пухнастим килимком з довгим білим ворсом цей багатофункціональний предмет інтер’єру також зонує приміщення. За скляними дверима вітальні в просторі лоджії розміщена невелика зона відпочинку з легкими меблями з металевим каркасом.
Милі серцю сувеніри, речі привезені з різних подорожей або куплені в антикварних магазинах, можуть не тільки створювати приємні спогади, але й сприяти влаштуванню гармонійної та збалансованої обстановки житла.
У їдальні зоні білий колір також переважає в колірній палітрі простору. Але активна інтеграція дерев’яного меблювання привносить теплоту та затишок у цей функціональний сегмент. Місткий обідній стіл та зручні дерев’яні стільці з чорними шкіряними сидіннями склали гармонійну столову групу. Завершують ефектний образ зони для трапез та прийому гостей графічні художні роботи на стіні та композиція зі стріх підвісних світильників із білими плафонами різної форми.
В безпосередній близькості до зони їдальні знаходиться приміщення кухні. Довге та вузьке приміщення продиктувало своєю формою планування систем зберігання, побутової техніки та робочих поверхонь у два паралельні ряди. Переважна більшість білих глянсових поверхонь (фасадів кухонних шафок і стільниць) дозволило візуально розширити простір.
Використання глянсового керамограніту, що імітує малюнок кам’яних плит – це неймовірно практичний та зручний варіант обробки для кухонного приміщення, в якому постійно відбувається вплив вологи та температурних перепадів на поверхні. Блиск нержавіючої сталі побутової техніки ефектно відтінює керамічну обробку, яка перемежується з білими фасадами кухонних шаф.
Ванні кімнати
В утилітарних приміщеннях для контрастного інтер’єру в чорно-білому виконанні знайшлося набагато більше варіантів виконання. Білі стіни з чорним покриттям підлоги і обробкою, так званого фартуха, створює неймовірно графічний образ, контрастний і динамічний. Посередником між білими та чорними площинами стала мармурова стільниця навколо раковини оригінальної форми.
Використання темного кольору для обробки нижньої частини кімнати та світлих відтінків для виконання верхнього сегмента приміщення сприяє зоровому збільшенню простору. Хоча й необхідно помітити, що догляд за поверхнями темного кольору в утилітарному приміщенні потребує більших зусиль та більшої кількості часу від господарів.
Лише дзеркальні поверхні та блиск хромованих аксесуарів та виробів з нержавіючої сталі порушує чорно-білий інтер’єр ванної кімнати.
У ще одній ванній кімнаті використана та сама схема розподілу кольорів – чорний у нижній частині приміщення, білий – у верхній. Але при цьому використані інші оздоблювальні матеріали – біла глянсова плитка «метро» для облицювання стін та мозаїчна кераміка у вигляді великих «сот» для обробки підлог. У цьому утилітарному приміщенні проміжною ланкою між чорною та білою керамікою став мармур темного кольору зі світлими прожилками.
На відміну від першої ванної кімнати, обладнаної душовою кабіною, у цьому приміщенні для водних процедур є велика вбудована ванна, облицьована мармуром. Ніжитися в такій ванні — одне задоволення, особливо якщо у вас під боком велике вікно з чудовим виглядом.
Родзинкою інтер’єру стало оригінальне дзеркало із чорною шкіряною рамою. Незвичайний дизайн функціонального предмета меблів виступає і як настінний декор, привносячи в інтер’єр ванної кімнати унікальність і неповторність.
Ця ванна кімната є частиною спальні і відокремлена від неї дверима-купе з матовим склом сіро-блакитного відтінку. Саме такі кольори були використані при оформленні самої кімнати для сну та відпочинку.
У невеликому просторі кабінету дизайнери не стали відступати від обраної концепції оформлення шанхайського житла і використовували звичні для нас поєднання – білого, чорного та дерев’яних поверхонь. Контрастний та строгий інтер’єр ефектно розбавляють поверхні та елементи інтер’єру з натурального дерева.