Дизайн проект квартири в індустріальному стилі.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект квартири в індустріальному стилі.


Індустріальний стиль прийшов до нас із США, де у 80-ті роки стало з’являтися багато занедбаних промислових будівель, колишніх цехів та складських приміщень. Ці простори з особливою промисловою естетикою стали перероблятися в кафе та ресторани, виставкові галереї та кінотеатри, а згодом і під житлові апартаменти. Частково з економії, частково з бажання зберегти самобутність індустріального духу в оформленні просторів, що переробляються, багато елементів конструкцій, особливості оздоблення і просто предмети інтер’єру залишилися недоторканими і перейшли в естетику оформлення житла. Просторі приміщення з великими вікнами та високими стелями, відкритим плануванням, найчастіше із поєднанням кількох функціональних зон в рамках одного простору, стали неймовірно популярними, придбали шанувальників серед дизайнерів та домовласників по всьому світу. Якщо вам також близькі індустріальні мотиви, які органічно вплітаються в канву сучасної стилістики оформлення житла, якщо вам подобаються відкриті комунікації, суворі лінії та функціональний підбір меблів, світла обробка і деяка брутальність у використанні матеріалів, то наступний дизайн-проект квартири може стати натхненним. здійснення ремонту чи переробки квартири чи приватного будинку.

Дизайн в індустріальному стилі

Лофт-приміщення найбільше підходять як простори для оформлення в індустріальному стилі. Адже в цьому випадку штучність запровадження промислових мотивів у житловий простір зводиться до мінімуму. Ми вже маємо просторе приміщення з великими вікнами, стельовими перекриттями та балками, опорами та іншими елементами конструкцій, відкриті комунікації, які не ховаються за облицюванням та ширмами, а виставляються напоказ як невід’ємні елементи інтер’єру.

В інтер’єрі вітальні ми бачимо гармонійне поєднання промислової естетики з ретро-стилем. Біле оздоблення стін та дерев’яне покриття для підлоги – оздоблення, яке ми зустрічатимемо протягом всієї нашої екскурсії, за винятком утилітарних просторів. Також по периметру всієї квартири проходять відкриті труби системи вентилювання.

Вітальня

Зручні м’які меблі з оббивкою природних відтінків дозволяють комфортно розміститися у вітальні для відпочинку або бесід. Невисокий дерев’яний столик та подвійні пуфи із плетеною текстурою завершують образ м’якої зони простору вітальні. В індустріальному стилі декору приділяється не так багато уваги, але не можна сказати, що він повністю відсутній. Наприклад, дуже практичні предмети інтер’єру, такі як освітлювальні прилади та дзеркала, виконують часто і декоративну функцію, окрім свого основного призначення.

Зручні м'які меблі

В індустріальній стилістиці декорування вікон або повністю відсутнє або постає у вигляді фону, не виділяючись ні кольором, ні фактурою. Білі напівпрозорі штори або фіранки несуть переважно практичну функцію, ніж декоративну.

Оформлення вікон

Кухня та їдальня

Зробивши крок з простору вітальні, ми опиняємося в зоні їдальні та кухні. Для організації сімейних обідів та прийому гостей із частуванням встановлений місткий обідній стіл та стільці різної модифікації. Старі металеві стільці, на яких частково облупилася біла фарба і не менш досвідчені меблі з дерева завершують образ обідньої групи. Старовинні речі або предмети з натуральних матеріалів допомагають наблизити індустріальну естетику до того, що ми часто розуміємо під затишною та комфортною обстановкою – це меблі, текстиль та декор із нашого минулого (або стилізовані під минуле), все, що нагадує нам про безтурботне дитинство.

Їдальня

Ще одним цікавим атрибутом простору їдальні та кухні стали підвісні двері, які переміщуються паралельно до підлоги на спеціальних навісах. Чи природним чином двері отримали те забарвлення, яке ми спостерігаємо або ефект потертості та обшарпаності був створений штучно – це й не важливо, тому що в індустріальній естетиці часто можна зустріти підміни, незвичні для традиційної обстановки предмети, системи комунікацій чи конструкції.

Обідня група

Приміщення мають досить високі стелі, тому не дивно, що більшість освітлювальних приладів є світильниками, що звисають на довгих шнурах. Майже всі світильники в квартирі, оформленій з промисловими мотивами, обладнані металевими плафонами.

Оригінальні двері

Кухонна зона оформлена з нестандартним для традиційного житла поглядом на організацію робочих процесів приготування їжі. Немає звичного для багатьох кухонного гарнітура або систем зберігання, що окремо стоять, немає і стандартного кухонного острова. Натомість є оригінальна конструкція з дерева, що нагадує великий обробний стіл з інтегрованою в стільницю варильною панеллю. Як система зберігання виступає нижня полиця, так званого острова. Єдине, що нам нагадує облаштування стандартних кухонних просторів – наявність фартуха над робочими поверхнями. У цьому випадку він виконаний з нержавіючої сталі та служить тлом для підвішування різних приладів та кухонних аксесуарів.

Незвичайна кухня

За допомогою яскравого посуду та кухонних аксесуарів можна легко розбавити біло-деревну палітру приміщення з блиском нержавіючої сталі. Це найпростіший і найдієвіший спосіб привнесення яскравості, позитиву та відчуття свята.

Острів-обробний стіл

Аксесуари

Поєднання білих та дерев’яних поверхонь – основа концепції оформлення спальні. Чергування теплої і прохолодної палітри кольорів дозволило створити гармонійний інтер’єр, в якому витає дух не стільки індустріалізму (для особистого простору це досить непроста тема), скільки нотки близькості до природи, сільського життя, простого, але затишного приміщення для сну і відпочинку.

Спальня

Оригінальне виконання узголів’я ліжка стало родзинкою інтер’єру. Дерев’яний фартух з нешироким виступом служить не тільки як оформлення простору над ліжком, але і у вигляді невеликої полиці для розміщення будь-яких дрібниць. Посудини різних відтінків зеленого кольору оригінально підсвічуються з нижньої частини, виступають сполучною ланкою з текстилем декоративних подушок.

Оригінальне узголів'я

Ще одна спальня з двома ліжками є частиною просторого приміщення, з яким ми вже знайомі – це вітальня, кухня та їдальня. За скляною перегородкою з металевим каркасом, сконструйованою на кшталт промислових ширм, розташувалося два спальних місця. Оздоблення цього простору для сну та відпочинку повністю продовжує естетику інших приміщень — білі стеля і стіни, і дерев’яна дошка для підлоги. Єдиною відмінністю в оформленні особистого простору від загального можна назвати наявність штор, які можна задерти і надати кімнаті більш відокремлену, інтимну обстановку.

Спальня за скляною перегородкою

Утилітарні приміщення

У ванній кімнаті нам мало нагадує про присутність індустріального стилю в інтер’єрі, про промислове минуле будівлі. У лофт-просторах часто ванні кімнати та санвузли виявляються єдиними приміщеннями, повністю ізольованими від решти простору, що має відкрите планування. Біле оздоблення стін за допомогою керамічної плитки в місцях підвищеної вологості та фарбування на інших поверхнях дозволило створити візуальне розширення невеликого утилітарного простору. А плитка для підлоги з оригінальним орнаментом не тільки привнесла колірну різноманітність в гамму ванної кімнати, але і стала надійним і довговічним захистом підлог від вологи і механічних впливів.

Ванна кімната

Оздоблення санвузла практично повністю повторює оформлення ванної кімнати, з тією різницею, що керамічною плиткою тут облицьовані лише підлоги. Білу ідилію поверхонь стін порушує лише оформлення кінного отвору, в якому навмисна потертість деревини виступає як розмаїття.

Санвузол

Як відомо, практично всі відтінки білого кольору створюють прохолодну атмосферу у приміщенні. Якщо використовувати цей колір тотально, можна створити стерильну обстановку утилітарного простору. Для того, щоб уникнути лікарняних асоціацій, достатньо пари яскравих, акцентних плям. А дерев’яні поверхні, наприклад, у меблювання або стільницях раковин, допоможуть привнести в інтер’єр ще теплоту природного матеріалу.

Білий та деревний відтінок
Оригінальна раковина

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *