Дизайн інтер'єру у стилі поп-арт
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн інтер’єру у стилі поп-арт


Люди здебільшого прагнуть жити за канонами моди та стилю, які притаманні сучасній їм епосі. Так уже влаштований мир та соціум. Але й ті, кого називають «білими воронами», теж завжди були, є і будуть. Їх надзвичайна нечисленність цілком компенсується яскравістю та несподіваним трактуванням власного образу. Найчастіше подібні індивіди висловлюють себе досить екстремально. Найсвіжіші модні віяння вони не без витонченості поєднують зі стилями минулих епох. У будь-якому випадку їм властиве прагнення створювати довкола свій унікальний світ.

оригінальні панно у поп дизайні

поєднання стилю та смаку

благородна вишуканість

поп дизайн елементи в оформленні кухні

Поп дизайн поза форматом

Реакція обивательської свідомості на таку спонтанно-самобутню творчість майже завжди неоднозначна. «Праведне» обурення тут нерідко є сусідами з таємним або явним захопленням і навіть деякою заздрістю. Адже ті, хто створив навколо себе неординарність, живуть за фінансовими мірками цілком помірно і навіть скромно. До багатьох побутових обрядів такі люди абсолютно байдужі. Ці позаформатні особистості прагнуть від прийнятих норм і тяжіють до всього дивного, унікального. Така орієнтованість відрізняє їх у всіх життєвих планах: дозвіллі, роботі, стилі та колі спілкування, оформленні житлового простору у стилі поп дизайн. Останній зібрав у собі безліч легко вгадуваних у вигляді модерну та мінімалізму, хайтека, функціоналізму та ін. Умілий синтез всього цього в поп дизайні породжує не хаотичну еклектику, а якусь неповторну смакову вишуканість інтер’єру.

сучасність стилю

поп дизайн для творчої особистості

делікатне оформлення інтер'єру у стилі поп дизайн

Якщо тут і є трохи еклектики, то вона дозволяє витримано і в той же час якось безшабашно поєднувати в одне ціле здавалося б самодостатні напрямки – дух неоромантизму з панком, а готику з поп артом. Потрібний результат досягається залученням новітніх технологій у сфері виробництва матеріалів. Дитяча свіжість та безпосередність сприйняття світу також вітається у поп дизайні. Без деякої наївності та розкутості у сприйнятті реальності знайти найкращі оформлювальні рішення буде проблематично.

поп дизайн для настрою

грайливий стиль

поп дизайн для справжньої леді

самобутня безпосередність у поп дизайні

Поп дизайн формується характерний символ-маніфест. Такими раніше були елементи стилістики хіпі чи панків, рокерів чи байкерів. Поп-символ сигналізує про нонконформізм свого володаря. Як і інші декадентські напрямки, поп дизайн намагається одночасно виділити та захистити егоцентризм індивідуальності від нівелюючого тиску суспільних норм. І тому тиражування подібних антуражів неможливе за визначенням.

безпосередність поп дизайну

Поп дизайн як засіб самовираження

Більшість людей сприймають подібну естетику оформлення як химерну снобістську декларацію на межі осудності. Піп стилістика дійсно багато в чому служить одночасно каталізатором і засобом вираження якогось божевільного піжонства, причому навмисно показного та перебільшеного. Однак на думку мораліста Ларошфука така атрибутика самовираження є одним із неодмінних супутників людини обдарованої та творчої. У цьому світлі цікаво вплив піп дизайну на психофізіологію (а значить і на менталітет) особистості, його вміння виводити суб’єкта на коло розкутого захоплення та дитячої безпосередності світосприйняття.

розкутість стилю

яскравий акцент

яскравий акцент

яскравий елемент у поп стилі

виразна креативність

Той, хто вірить у початкову добронамірність світового світопорядку, ніколи не розлучається з надією на прийняття та розуміння іншими своєю особистісною даністю. До цього світлого моменту він терпляче і послідовно захищається від незатребуваності та самотності твердою вірою у недалеке та щасливе прозріння оточуючих. Стиль інтер’єру може помітно полегшити існування такого суб’єкта у передчутті глобального визнання. Людині незвичайної атрибутика поп дизайну цілком здатна дати перманентне відчуття юності.

барвистий стиль

райдужні фарби

поп-дизайн для дівчат

Неповторний стиль для економних

Особливості втілення поп-дизайну в соціумі тісно корелюють з рівнем економічного стану останнього. Наприклад, Жан Бодрійяр (один із культових апологетів філософії постмодернізму) впевнений у тому, що в найбільш розвинених постіндустріальних державах принцип накопичення трансформується на якусь економіку індивідуальних переваг. Тоді пересичена комфортним, але усередненим масовим продуктом людина захоче отримати щось неповторне і тільки для себе. Тут знадобляться не так кошти, як порив душі і велике бажання. У наших умовах бажання підкреслити та персоніфікувати своє житло поки що є рідкісним. Але кожному, хто має намір втілити в інтер’єрі саме себе та свої уподобання, поп дизайн готовий допомогти з усією відкритістю та первозданною безпосередністю.

яскраві образи

ексцентричні мотиви

поп дизайн

креативні меблі

сміливі рішення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *