ідеї дизайну для використання місця на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

ідеї дизайну для використання місця на фото


Непоодинокі випадки, коли в будинку, особливо в приватному заміському, як, втім, і в міській квартирі, є сходи, що веде на другий поверх, а також в мансардну кімнату, яка знаходиться прямо під горищем. Сходи цю кожен оформляє по-своєму, у зв’язку з чим під нею відповідно утворюється вільне місце різної форми та величини. Щоб такий простір не пустував, його можна з користю заповнити та використати. Для цього існує багато різних способів та ідей.

Ідеї ​​для використання простору під сходами

Під сходами можна помістити шафу. Такий метод є одним із найпоширеніших і практикованих серед власників двоповерхових жител. Заповнення драбинного простору за допомогою вбудованої шафи є дуже зручним і практичним, т.к. у подібній шафі міститься досить багато речей, непогано, якщо це буде шафа-купе. До того ж цей спосіб вносить в інтер’єр новий елемент.

Шафа під сходами

Можна зробити гардероб в сходовому просторі. Цей прийом є дуже функціональним і має багато різних варіантів: можна оформити відкритий передпокій, можна зробити комору для зберігання несезонного одягу, а можна обладнати висувні модулі.

Гардероб під сходами

Під сходами також можна організувати комору. Чулан, розміщений під сходами, представляє не менш практичний і зручний спосіб заповнення сходового простору. У ньому дуже багато може забратися, наприклад, з таких потрібних речей, як санки, лижі, дитячі велосипеди, різні складні меблі і навіть рибальське приладдя. Чулан — це той же балкон або лоджія, на яких ми якраз звикли зберігати подібні речі, тим самим організовуючи справжній завал. У комірчині ж навпроти все буде приховано культурно від сторонніх очей, не порушуючи зовнішньої естетики. Знову ж таки оформити комору під сходами можна в гармонії із загальним інтер’єром, так щоб він поєднувався із зовнішнім оздобленням стін. В ідеалі двері в комору не повинні бути помітними. Усередині нього, наприклад, можна спорудити полиці, тоді там можна буде зберігати всілякі заготовки на зиму, як у звичайній коморі.

Комірка під лісницею

А можна зробити кімнату під сходами. Якщо габарити вашого будинку досить невеликі та оформлення дизайну інтер’єру загнано в деякі рамки, що особливо не розженешся, доречно буде організувати у просторі під сходами ще одну додаткову кімнату. А як це зробити, все залежить від наявності вільного місця. Якщо його достатньо, то можна розмістити, наприклад, двоспальне ліжко, кутовий диван або просто лежак, отримавши таким чином в будинку додаткове спальне місце. Прекрасним варіантом послужить ліжко-шафа, яка за непотрібністю просто засувається у стіну. Деякі розміщують під сходами навіть маленький кухонний гарнітур або вбудовану побутову техніку, утворюючи таким чином міні-кухню. За бажання під сходами можна організувати гостьовий туалет, тобто. додатковий санвузол з раковиною, що також є дуже зручним — немає необхідності, наприклад, підніматися у ванну кімнату на другий поверх. У просторі під сходами також чудово розміщується ігрова дитяча кімната, а якщо будинок просторий, то можна навіть організувати відмінну вітальню зі їдальнею.

Під сходами можна організувати робоче місце. Якщо простір під сходами досить невеликий, особливо це буває у випадках, коли сходи одночасно ведуть і вниз у підвал, і вгору на другий поверх, то доцільним було б використовувати це місце для зберігання книг, вмонтувавши книжкові полиці. Якщо ж у вашому розпорядженні досить великий простір, то чудовим було б організувати тут цілий робочий кабінет, розмістивши комп’ютерний стіл із кріслом.

Робочий кабінет під сходамиМожна облаштувати бібліотеку, використовуючи місце під сходами. Якщо у вас досить велика бібліотека, то гарною ідеєю облаштуватиме її, використовуючи вільне місце під сходами. У такому разі не потрібно виділяти для цього окрему кімнату в будинку. За бажання і наявності достатнього вільного місця можна обладнати не тільки шафи з книгами, а й крісло торшеромзабезпечивши таким чином затишне містечко для читання.

Бібліотека під сходами

Як ще облаштувати місце під сходами, якщо жоден із варіантів не підходить. Взагалі, треба сказати, що усіляких ідей використання місця під сходами досить багато і приходять вони зазвичай у момент проектування облаштування сходового простору. Все залежить тільки від розміру цього місця і вашої фантазії. За бажання тут можна організувати: квіткову оранжерею, винний льох, поставити акваріум, комод або розмістити камін, розмістити всілякі предмети мистецтва, такі, як картини, скульптури та художні фотографії, облаштувати міні-бар, штучне водоймище у вигляді фонтану і навіть поставити рояль – це місце можна використовувати як душі завгодно, що тільки може уявити ваша фантазія. Адже навіть сходові сходи можна використовувати як вбудовані ящики, непомітні для сторонніх і дуже містких і зручних.

Навіть домашній кінотеатр можна облаштувати в сходовому просторі Подібний спосіб хороший у тому випадку, якщо кімната, в якій знаходяться сходи – це вітальня. Заповнення простору під сходами шляхом розміщення телевізора, а також DVD-плеєра є досить оригінальним варіантом. Домашній кінотеатр у подібному місці – неординарне рішення та стильний інтер’єр. Головна мета заповнення вільного простору — це раціональне використання всієї доступної площі для зберігання всіляких потрібних речей, які не бажано виставляти на загальний огляд. Ну і, звичайно, для надання інтер’єру особливої ​​привабливості. А за наявності такого величезного розмаїття наявних різноманітних варіантів дизайнерського оформлення даного місця, приходиш до висновку, що сходи – це не проблема, а навпаки знахідка в руках дизайнера.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *