100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих прикладів в інтер’єрі


Зміст:

  1. Переваги та особливості пуфу
  2. Пуф для передпокою з ящиком
  3. Різновиди пуфів з поличками
  4. Моделі пуфів у передпокій з вішалкою
  5. Пуф-тумба для передпокою
  6. Види обшивки та матеріали
  7. Правила вибору

Облаштування передпокою – важливе завдання, завдяки якому можна не тільки максимально підвищити функціональність приміщення, але й реалізувати найнезвичайніші дизайнерські ідеї. При цьому залежно від розмірів кімнати та смакових уподобань господарів у ній можна встановити досить місткий набір меблів та інші предмети. Компактний і зручний пуф в цьому випадку можна назвати незамінним атрибутом, який просто повинен бути в кожному передпокої. Адже погодьтеся, знімати та одягати взуття, перебуваючи у сидячому положенні набагато зручніше, ніж стоячи на повний зріст. І найцікавіше – такий виріб має безліч різновидів, що дозволяє підібрати варіант для будь-якого стилістичного напрямку інтер’єру, і, як правило, не займає багато місця, чим заслуговує на похвалу та оплески. У нашій статті ми пропонуємо детальніше розглянути подібний різновид меблів. Про те, які види пуфів можуть займати почесне місце у передпокої, і як правильно підбирати такий атрибут читайте далі.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Пуф в передпокій – переваги та особливості виробу

Такий дивовижний предмет інтер’єру, як пуфик, представлений сьогодні в досить великому асортименті, тому прийшовши в меблевий магазин, кожен покупець легко підбере відповідну для себе модель. Пуфи виготовляються в актуальних та зручних розмірах, тому використовувати їх можна для облаштування передпокою будь-якої площі. Це ідеальна допоміжна поверхня та затишне місце для перевзуття, що зайвий раз підкреслює ергономічність такого виду меблів.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Крім цього, подібні аксесуари можуть мати найрізноманітніший дизайн, і використовуватися не тільки як прикраса передпокою, але й виконувати роль полиць, зручного взуття, м’якого крісла або додаткового місця для зберігання різних речей. У будь-якому з варіантів, пуфик – практичні та стильні меблі, які зроблять дизайн інтер’єру більш оригінальним та доповненим.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Пуф для передпокою з ящиком

Моделі пуфів з містким ящиком для зберігання є виріб, що поєднує в собі одночасно декоративну і практичну функцію. Купуючи такий аксесуар, ви з одного боку отримуєте гарний атрибут, який є прекрасним доповненням того чи іншого стилю оформлення. З іншого боку – у вас з’являється додатковий відсік для зберігання різних предметів, який прихований від сторонніх очей. Подібні пуфи мають невелику висоту і м’яку кришку, а в більшості виробів відсутні гострі кути. Крім цього, такі пуфи мають невелику вагу, що дозволяє переміщати виріб на свій розсуд.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Різновиди пуфів з поличками

Придбання подібного виду меблів дозволяє доповнити передпокій кількома поличками, які, як правило, використовуються для зберігання взуття, тому такі пуфи ще часто називають взуттями. Верхня частина таких пристроїв, як правило, оснащена м’якою оббивкою, на якій приємно і зручно сидіти.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Що стосується поличок, то це можуть бути як відкриті горизонтальні пристрої, так і варіанти під нахилом, полички, що закриваються дверцятами і комбіновані моделі.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Моделі пуфів у передпокій з гарнітуром

Не менш привабливим та багатофункціональним варіантом для облаштування інтер’єру у передпокої вважається використання пристосування, в якому пуф є продовженням вішалки. Таке рішення дозволяє компактно поєднати в одному місці зону для розташування верхнього одягу, шапок, різноманітних аксесуарів та пуфика, який у свою чергу може виконувати роль взуття, доповнюватися практичними поличками або служити тумбою для зберігання багатьох речей. У більшості прикладів подібна модель меблів є вертикальною конструкцією, де домінуючим предметом залишається вішалка. Пуфик у разі служить доповнюючої деталлю.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Пуф-тумба для передпокою

Використання в дизайні передпокою пуфа-тумби є доказом того, що сучасні виробники меблів намагаються максимально задовольнити запити покупців і постійно розширюють свій асортимент. І ми абсолютно з цим згодні, адже пуф-тумба – це одночасне поєднання сидіння, компактної шафки та полиць, де можна зберігати все, що завгодно. Таке рішення є актуальним для облаштування передпокоїв невеликого розміру, адже як ви розумієте, кілька предметів у такому прикладі чудово заміщаються одним і дозволяють звільнити простір від зайвих аксесуарів.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Пуф для вітальні – види обшивки та матеріали

Дуже багато покупців, вибираючи відповідну модель пуфика для передпокою, часто забувають, що вартість аксесуара безпосередньо залежить не тільки від розмірів та дизайну виробу. У цьому випадку чільну роль відведено матеріалам, з яких виготовлений пуф і звичайно обшивці. Для виробництва каркасу подібних меблів виробники використовують різні матеріали, серед яких МДФ, натуральне дерево, ротанг або метал. Вироби, яких каркас виготовлений із МДФ чудово поєднують у собі якість та прийнятну ціну.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Сучасні пуфи з ротанга, на перший погляд здаються трохи крихкими. Однак насправді таке враження помилкове, а подібні меблі мають досить довгий термін експлуатації.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Пуфи з каркасом з натурального дерева відрізняються високою ціною, вважаються екологічно чистим продуктом і дуже привабливі. Щодо металевих каркасів, то тут все залежить від особистої переваги господарів житла. Такі вироби відрізняються довговічністю та виглядають дуже стильно. Найбільш поширеними матеріалами для оббивки пуфів вважаються натуральна шкіра, еко-шкіра, велюр або оксамит.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Правила вибору відповідного пуфика для передпокою

Для того, щоб меблі відповідали всім вашим запитам і ідеально доповнювали інтер’єр передпокою потрібно вміти правильно її вибирати. Тому при покупці пуфика, як і в багатьох інших випадках, слід дотримуватись деяких правил. Насамперед ми рекомендуємо уважно оглянути всі сполучні деталі та кріплення на ніжках, якщо вони передбачені у дизайні. Також не соромтеся попросити у продавця спеціальні документи, що підтверджують якість матеріалів, з яких виготовлений пуфик, що сподобався вам. Ну і найголовніше — обрана модель повинна максимально підходити до загального інтер’єру вашого передпокою, не мати гострих кутів і, звичайно, подобатися всім членам сім’ї.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

М’який і зручний пуф – це дивовижний винахід, що дозволяє одночасно внести в інтер’єр певну родзинку та заощадити на купівлі кількох предметів меблів. Удосконаліть свій передпокій, адже, як відомо – саме це приміщення вважається візитною карткою вашого житла.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *