дерев'яні будинки зовні на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

дерев’яні будинки зовні на фото


Звичайну дерев’яну коробку можна ускладнювати різноманітними прибудовами так, щоб зрештою було споруджено красивий дерев’яний будинок. Подивившись малюнки дітей можна припустити, що будинок з дерева – це звичайна коробка з 4 стінами, що розділена всередині кімнати. Поглянувши на більшість заміських будиночків, можна зрозуміти, що саме такими є будинки в реальності. Незважаючи на все це, тут можна виявити фантазію, зробити гарний будинок з оригінальним зовнішнім виглядом і в цьому нам може допомогти велика добірка проектів будинків.

При будівництві будинку зі зрубу не варто обмежувати себе. Зруб – це міцний матеріал, що відкриває перед господарем нові можливості. Зробивши архітектурні доповнення, можна створити оригінальний будинок із гарним екстер’єром.
2017-12-12_22-14-36unique-propertyвеликий будинок із бруса великий будинок з дерева великий будинок з модрини брусовий будинок дачний будиночок двоповерховий будинок з дерева дерев'яний будинок у сірому кольорі дерев'яний будинок на озері дерев'яний будинок незвичайної форми дерев'яний будинок з балкономwooden-houses-in-uk wooden-houses-in-uk-today

Еркер

Зараз дедалі більшої популярності набирають еркери у дерев’яному будинку. Еркер — частина приміщення, що виступає за межі фасаду та його площину. Його не можна називати прибудовою, адже він є лише продовженням будинку, розташовується в опалювальному приміщенні. Еркер зробить архітектурний вигляд привабливішим, а загальну площу на пару квадратів більше.

%d1%8d%d1%80%d0%ba%d0%b5%d1%80 %d1%8d%d1%80%d0%ba%d0%b5%d1%805

Еркер може мати як просту форму квадрата, чи прямокутника, і складну багатокутну. Еркер з великою кількістю кутів руйнує стереотипне мислення, робить екстер’єр вдома оригінальним та незвичайним. Конструктивно еркер може виступати як на розі дерев’яного будинку, так і вздовж стіни. Завдяки використанню цього архітектурного прийому можна збільшити площу будинку, створити оригінальний вигляд та запустити в будинок більше природного світла, адже найчастіше він максимально засклюється. Еркер може розташовуватися не тільки на першому поверсі будинку, але й йти до даху, що створить ефектний вигляд, що нагадує колони або вежі.

В одному будинку можна використати відразу кілька еркерів різних видів. В одній частині будинку це можна бути парним еркером, з іншого боку – багатогранним одноповерховим, і так далі. Загалом наявність еркера зможе урізноманітнити екстер’єр дерев’яного будинку, привнести в нього свіжу хвилю і втілити в життя оригінальні задуми господаря.

дерев'яний будинок з красивим ландшафтним дизайном дерев'яний будинок з відкритим майданчиком дерев'яний будинок з плоским дахом дерев'яний будинок з фасадним облицюванням дерев'яний будинок з дахом черепиці дерев'яний будиночок з сільської стилізаціїбудинок із білого бруса будинок із бруса в оригінальному стилі будинок з дерева білого кольору будинок з дерева із зеленим дахом будинок з дерева з монолітною плиткоюбудинок з дерева з оригінальним оздобленням

Ганок та тераса

Тераса або її невеликі різновиди є крилом, що має як функціональне навантаження, так і стильний зовнішній вигляд. Тераса – відкритий майданчик із однією стіною, своєрідна прибудова на опорах чи стовпах. Зверху ганок накривається покрівлею спільного з будинком типу або ж зводитися окремо. Тераса особливо популярна в південних регіонах країни, оскільки там найчастіше тепло і цей майданчик має регулярне використання. Тут можна добре провести свій час з друзями чи родичами, посидіти за обіднім столом на свіжому повітрі, будь то сонячна погода чи похмура.
Зараз тераса набирає все більшої популярності, вона може використовуватися як з одного боку будинку, так і по всьому його периметру. Таким чином, вона не тільки змінює зовнішній вигляд дерев’яного будинку, але й ушляхетнює його.

Будинки з верандою особливо популярні у прохолодніших регіонах, тут зводяться додаткові стіни, проводиться облаштування площі з можливістю використання системи опалення. Не потрібно плутати терасу і веранду, тому що тераса відкрита і підходить лише для літнього часу, а ось веранда є закритим приміщенням з наявністю стін і вікон. Призначення у неї теж інше, тому що в першу чергу це приміщення для захисту входу в будинок від «капризів» погоди.

будинок з оциліндрованої колоди будинок із профільованого бруса будинок зі світлого дерева з парканом будинок зі світлого дерева з чорним дахом будинок з темного бруса будинок з великими вікнами будинок з оригінальним дахом будинок з яскравим освітленням будиночок для дачі з бруса будиночок за містом в оточенні деревє-wooden-houses-cheaper-compared-to-houses-from-other-materials

Лоджія та балкон

Якщо дерев’яний будинок складається не з одного поверху, варто задуматися над тим, як можна урізноманітнити зовнішній вигляд будівлі оригінальними прибудовами. Як додатковий архітектурний елемент можна використовувати балкон або лоджію.

Балкон – своєрідний підтип тераси, що не на першому поверсі. Така прибудова часто залишається відкритою. Якщо використовувати балкон у дерев’яному заміському будинку або дачі, то він може бути не лише декоративним елементом екстер’єру, а й місцем відпочинку на свіжому повітрі.

У міській метушні балкон квартири часто має технічне призначення, служить коморою для різних речей. У разі заміського будинку або дачі немає необхідності захаращувати його мотлохом, краще використовувати за прямим призначенням, а саме — зайнятися пасивним відпочинком. Завжди буде приємно вийти на балкон, подихати свіжим повітрям або просто милуватися видом околиць за чашкою гарячої кави. Балкон може бути як невеликим із виходом з однієї кімнати, так і на всю стіну, мати кілька виходів, як зі спальні, так і із загальних кімнат.

derevyannie_doma_iz_brusa_35-650x975 unique-beautiful-wooden-houses-nice-design-for-you

Лоджія — різновид балкона заскленого типу, що виступає за будинок або розташовується всередині його. Вся різниця між балконом та лоджією в тому, що балкон відкритий з усіх боків, а от лоджія закривається з двох чи трьох сторін.

Конструктивно балкон і лоджія можуть використовуватися як продовження тераси, еркера або веранди першого поверху. При такому розташуванні балкон має додаткове кріплення та укріплювальну страховку у вигляді нижньої прибудови.

будиночок з дерева у гірській місцевості будиночок з дерева на височині жовто-коричневий будинок із дерева заміський будинок із брусавикористання колод у будівництві будинку каскадний дерев'яний будинок красиве оформлення дерев'яного будинку гарний будиночок зі сходами маленький будинок з дерева з червоним дахом маленький будиночок з дерева на березі озераодноповерховий будинок з дерева

Бельведер

Бельведер — це оригінальний тип прибудови, що зробить зі звичайного дерев’яного будинку стильний витвір мистецтва. Якщо заглянути у словник, то саме поняття перекладається з італійської як «прекрасний вид». Саме це гарантує такий тип прибудови, що зовні є своєрідною вежею, розташованою над верхнім поверхом. Простіше кажучи, це своєрідна альтанка, поставлена ​​на дах дерев’яного будинку.

Фактично бельведер є оригінальною прибудовою на даху приватного будинку, має химерну форму та стильний зовнішній вигляд. На території Російської Федерації краще використовувати засклений варіант, щоб уберегти його від забаганок природи у вигляді снігу або дощу. Такий тип прибудови складний за своєю спорудою і влетить у копійчину, проте гарний зовнішній вигляд та затишне місце для відпочинку того варті.

Загалом хотілося б сказати, що дерев’яний будинок не обов’язково має бути банальною коробкою зі зрубу чи бруса. Доклавши трохи зусиль, можна спорудити шикарний будинок, де захочеться проводити час все більше, а сусіди та гості будуть приємно здивовані дивовижному смаку господаря, позитивно оцінюючи його ідеї та їх реалізацію.
оригінальний проект дерев'яного будинку оригінальний проект будинкуказковий будинок із дерева сучасний будинок з дереватемно-коричневий будинок із дерева затишний будинок з підсвічуванням фасадуфінський будиночок із дерева шикарний дачний будинок елегантний будиночок з дерева

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *