Чому вам варто довірити створення інтер'єру дизайнеру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Чому вам варто довірити створення інтер’єру дизайнеру


Створення нового інтер’єру – процес нешвидкий та дуже клопіткий. Тільки в телепередачах перетворення з «до» на «після» відбувається стрімко і гладко, насправді процес проектування і особливо втілення ідеї майже завжди супроводжується складнощами. Саме тому більшість людей вибирають співпрацю з дизайнером, адже тільки досвідчений фахівець забезпечить вам потрібний результат, при цьому, взявши всі турботи на себе.

Робота з дизайнером завжди полегшує життя і дозволяє бути впевненим у тому, що інтер’єр вийде як мінімум таким, як ви задумали, а швидше за все навіть краще. Розглянемо ряд причин, чому все ж таки варто довірити дизайн будинку спеціалісту.

001.jpg

Дизайнер допоможе побачити вихідник таким, яким він є насправді. Іноді нам здається, що можна втілити в життя будь-яку ідею, але, на жаль, це не так. У ряді випадків той чи інший задум просто нереалізований через архітектурні особливості приміщення або через вартість, яка не вписується в бюджет замовника. А іноді вибраний стиль або палітра кольорів просто не будуть виглядати так ефектно, як на фото в інтернеті. Все це може побачити досвідчений спеціаліст, а значить вчасно вбереже від помилки та запропонує не менш цікаві варіанти.

002.jpg

Рівно той же принцип працює і у зворотний бік: дизайнер побачить потенціал вашої квартири. Деякі рішення неочевидні, але наметане око профі не пропустить їх.

003.jpg

Інтер’єрний дизайнер має готові робочі схеми, які включають узгоджені та послідовні процеси, відпрацьовані роками. Це дозволить заощадити не лише час, а й гроші.

004.jpg

До речі, не можна не відзначити, що економія бюджету під час роботи з профі може бути колосальною. Багато хто думає, що, взявшись за проект самостійно, вони витратить менше, але в результаті виходить, що відсутність досвіду та знань виливається у постійні додаткові витрати. Справа в тому, що виправлення помилок у ремонті обходиться дуже дорого, тому краще відразу зробити роботу правильно та якісними матеріалами, а як саме – знає дизайнер.

005.jpg

Ще одна вагома причина вибрати співпрацю з професіоналом полягає в тому, що він добре знайомий з усіма етапами робіт і тому знає, як і про що розмовляти з працівниками вужчих спеціальностей. Майстри зі світла, електрики, оздоблення, декору, теплих підлог – лише мала частина «колективу», який буде задіяний при створенні інтер’єру вашої мрії. Ви впевнені, що кожному з них зможете вчасно поставити правильні запитання та повністю зрозуміти отримані відповіді?

006.jpg

Хороший дизайнер володіє декількома комп’ютерними програмами, за допомогою яких ви зможете найповніше і точно уявити, як виглядатиме майбутній інтер’єр. Це важливо, адже візуалізації не лише допомагають уникнути помилок, а й служать ідеальним інструментом для пошуку потрібної колірної гами, стильового спрямування, створення пропорцій та планування.

007.jpg

У хорошій дизайн-студії ви точно побачите зразки різних матеріалів: тканин для оббивки м’яких меблів, палітри фарб для стін, паркетної дошки і навіть керамограніту. Можливість прямо в офісі все розглянути, обговорити з дизайнером різні варіанти дозволяє скоротити кількість поїздок до шоу-румів, тобто заощадити ваш час.

008.jpg

Крім того, досвідчений дизайнер має багато знайомств у спеціалізованих магазинах, тому часом може знайти для вас навіть ті матеріали, які самостійно знайти дуже складно, а також домовиться про знижку.

009.jpg

Мабуть, найважливіша причина працювати з професіоналом – це економія часу. Вам не потрібно присвячувати ремонту весь вільний годинник і постійно перебувати в напрузі, чи все правильно робиться.

011.jpg

Нарешті, дизайнер завжди зможе підібрати цікавий та неочевидний спосіб вирішення простору. Креативне мислення – невід’ємна частина особистості будь-якого хорошого спеціаліста, й у питанні створення житлового простору особливо важливо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *