Кутові шафи в передпокій (80 фото)
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Кутові шафи в передпокій (80 фото)

Кутові шафи в передпокій: види та моделі (фото)

Кутова шафа в передпокій – це відмінне рішення для невеликих та нестандартних приміщень. У просторому холі така конструкція здатна перетворитися на справжню вбиральню. Кутові меблі допомагають значно покращити інтер’єр квартири, раціонально розподіливши простір. Безперечною її перевагою є поєднання місткості з компактністю, а стильно підібраний дизайн перетворить сховище на гідне прикраси інтер’єру.

Матеріали для виготовлення

Для виробництва надійних довговічних меблів (а саме такої ми її хочемо бачити) використовуються такі матеріали, як ДСП, ДВП, МДФ, а також цілісні породи дерев. Кожен з них має свої позитивні та негативні сторони, вивчивши які, набагато легше зробити вибір.

Кутова шафа з ДСП

Отже, найбільш поширеним матеріалом у виробництві меблів є деревно-стружкова плита, коротко названа ДСП. Основна перевага шаф, виконаних із цієї сировини – дешевизна, яка пояснюється простотою процесу виготовлення. По суті, плити формуються з тирси, стисненої під впливом преса з додаванням сполучних речовин (клею, смол).

Варто відзначити, що плити, що виробляються за такою технологією, мають різноманіття кольорів і досить привабливий вигляд, який дозволить меблям вписатися в будь-який дизайн. На плити наносять спеціальне ламінатне покриття, яке збільшує їх стійкість до вологи та перепадів температур, тому для приміщення передпокою кутова шафа з ДСП стане гарним рішенням. Також можна не боятися, що при випадковому ударі (наприклад, при переміщенні габаритних меблів) на поверхні залишаться вм’ятини – цього не станеться, оскільки корпус досить міцний.

До недоліків можна віднести наявність у складі смол, які можуть виділяти небезпечні для людини токсичні речовини, але для шафи прохідного приміщення це не характерно, оскільки можливо лише за високих температур.

Кутова шафа з ДСП в передпокій
Кутова шафа з ДСП в передпокій

Кутова шафа з ДВП

ДВП (деревноволокнисті плити) виготовляються із застосуванням технології вологого пресування. Вони мають дуже маленьку товщину, тому не використовуються як корпусні складові. Вони придатні як окремі деталі, наприклад, у вигляді задньої стінки, шухляди або днища. Сторони ДВП обробляються по-різному: одна має шорстку текстуру, а інша гладку, оскільки її ламінують. Серед виробників шаф цей матеріал має велику популярність, маючи низьку вартість.

Кутова шафа з ДВП до передпокою

Кутова шафа із МДФ

Більш надійним і в той же час дорогим варіантом виступає МДФ — більш щільна плита, яка має схожу процедуру виготовлення, але до маси тирси додається парафін як клейкий матеріал. Цей матеріал чудово підходить для виробництва надійних меблів, включаючи гарнітури та шафи.

Для шафи в коридор це дуже гарний варіант, так як МДФ має дуже високу вологостійкість, а її відмінна пластичність дає можливість виготовляти оригінальні фасади з вигинами та різьбленими візерунками. Недоліком є ​​швидка займистість матеріалу, проте для приміщення передпокою, де, як правило, відсутні небезпечні електроприлади, цей фактор не є небезпечним.

Кутова шафа з МДФ до передпокою
Кутова шафа з МДФ до передпокою

Кутова шафа із цільної деревини

Безперечно, меблі з дерева мають особливу цінність. Насамперед, вона виглядає досить красиво, багато, підкреслюючи високий статус власників, оскільки вартість її немаленька. Найчастіше дерев’яна шафа в передпокій виготовляється на замовлення з дотриманням стилю дизайну. Він стане чудовим доповненням класичного напрямку, прованс, модерн та ін. Для виготовлення використовуються масиви листяних дерев і рідше хвойні, так як вони мають меншу міцність.

Кутова шафа в передпокій з деревини при правильному догляді прослужить господарям довгий час, наповнюючи приємним ароматом приміщення. Але, при всіх своїх перевагах, дерево має один суттєвий мінус – нелюбов до умов підвищеної вологості та перепадів температур. У разі коридору такий мікроклімат зустрічається досить часто. Тому, купуючи дерев’яні меблі, обов’язково потрібно поцікавитися, як правильно її доглядати.

Кутова шафа з цільної деревини до передпокою
Кутова шафа з цільної деревини до передпокою

Види кутових шаф для передпокою

Щоб кутова шафа гармонійно вписалася в невелику площу коридору і стала справді правильним рішенням для економії простору, важливо правильно підібрати її форму. На сьогоднішній день можна зустріти в інтер’єрах такі види шаф, як:

Радіусна шафа — Відмінне рішення для квадратної передпокою. Його плавні напівкруглі фасади з дверцятами, що розсуваються, виглядають красиво і незвичайно. Дана конструкція в умовах невеликого приміщення забезпечить максимальну безпеку, тому що тут відсутні кути, про які можна вдаритися. У великих передпокоях радіусний шафа-купе може грати роль цілої гардеробної кімнати, оскільки має велику глибину;

Прямокутна шафа – найкраще знаходить застосування у коридорах аналогічної форми. Довгий його сектор розташовується вздовж великої стіни, а короткий примикає до суміжної. Така форма хороша для приміщень, виконаних у класичних стилях;

Трикутна шафа – це приклад вбудованої шафи, яка потопає в кутку, а за своєю конструкцією корпусу має лише одну дверцята, що з’єднує суміжні стіни. Фасад такої кутової шафи часто вінчає дзеркальна поверхня;

Трапецієподібна шафа – має торцеві сторони, що виступають, які можна декорувати дзеркалом, наклейками або встановити на них додаткові полички для різних дрібниць. Така модель – чудовий варіант для квадратних передпокоїв. Шафа нерідко встановлюють у куті стіни із вхідними дверима.

Види кутових шаф для передпокою
Види кутових шаф для передпокою
Види кутових шаф для передпокою
Види кутових шаф для передпокою

Кутова шафа та стиль інтер’єру передпокою

Зараз досить модно оформляти приміщення з урахуванням стилю, що полюбився. Меблі є основним елементом обстановки, тому її дизайн у стильному оформленні дуже важливий. Розглянемо деякі приклади, як вибрати кутову шафу для передпокою в тому чи іншому стилі.

Класика

Інтер’єри, виконані в класичному стилі, відрізняються особливим шиком та багатством оформлення. Саме тут найкраще виглядатимуть дерев’яні меблі. Елегантна кутова шафа може мати великі габарити, темний колір, адже класичний стиль передбачає наявність просторої площі. Тут віддається перевага масивним традиційним конструкціям з правильними геометричними пропорціями і дверцятами, хоча можна встановити і більш сучасний шафа-купе, підібравши зручну конфігурацію.

Кутова шафа в передпокої в класичному стилі
Кутова шафа в передпокої в класичному стилі

Прованс

У «сільському» інтер’єрі чудово буде виглядати кутова шафа зі штучно зістареним покриттям, гратами, які зроблять його більш витонченим. Він може бути прикрашений акуратним різьбленням або розписом, але без зайвої химерності. Що стосується палітри кольорів, то тут доречні світлі відтінки деревини, які наповнять приміщення передпокою надзвичайною легкістю і справлять гарне враження на гостей.

Кутова шафа в передпокої в стилі прованс
Кутова шафа в передпокої в стилі прованс

Мінімалізм

Кутові моделі меблів часто використовують у оформленні мінімалістичних інтер’єрів. Основною концепцією дизайну є простота ліній, звільнення приміщення від усього, що не носить функціонального навантаження, максимальної кількості вільного простору. Тут оптимальним варіантом виступить шафа-купе, особливо, якщо вона має дзеркальні поверхні на дверцятах, які візуально збільшать площу коридору. Оригінальною прикрасою цього стилю стануть радіусні конструкції з однотонними матовими фасадами.

Кутова шафа у передпокої в стилі мінімалізм
Кутова шафа у передпокої в стилі мінімалізм

Модерн

Передпокій у стилі модерн чудово підійде меблі з асиметричними формами. Тут по можливості потрібно віддати перевагу Г-подібним моделям або радіусним криволінійним шафам, фасади яких мають оригінальну вигнутість. Непоганим варіантом стане і модульна кутова шафа.

Кутова шафа в передпокої в стилі модерн
Кутова шафа в передпокої в стилі модерн

Лофт

Для лофтової передпокою підійдуть потужні конструкції — це може бути класична шафа з дверцятами, що нагадує про давність існування напрямку, або ж купейного типу з розсувними полотнами дверей. Зазвичай вибирають меблі з дерева або матеріалів, що імітують його. Такі шафи чудово поєднуються з цегляною кладкою, яка є свого роду символом стилю.

Кутова шафа в передпокої в стилі лофт
Кутова шафа в передпокої в стилі лофт

Як вибрати кутову шафу в передпокій

Вибір кутової шафи для коридору повинен спиратися насамперед на розміри приміщення. Перед покупкою необхідно провести ретельні виміри стін, де передбачається установка меблів, і визначитися з найбільш вдалою конфігурацією. Якщо передпокій довгий – можна встановити прямокутну кутову шафу, для квадратної передпокою, що має отвори міжкімнатних дверей, краще підібрати компактну трикутну або радіусну шафу.

Наступний момент, що вимагає уваги – гармонійне поєднання дизайну шафи з навколишнім оточенням. Потрібно вибирати меблі, які будуть поєднуватися з оздоблювальними матеріалами. Важливу роль грає оформлення фасадів – вони можуть бути доповнені дзеркальними поверхнями, малюнками, дрібними принтами, розписами як абстракцій. Найчастіше вибирають світлу палітру, оскільки вона робить приміщення більш просторим.

Як вибрати кутову шафу в передпокій
Як вибрати кутову шафу в передпокій
Як вибрати кутову шафу в передпокій

Кутові шафи в передпокій.

У нашій фотогалереї Ви можете ознайомитися з різноманітними моделями кутових шаф в інтер’єрах невеликих коридорів та розкішних передпокоїв. Тут представлені конструкції, виконані в різних стильових напрямках та мають індивідуальні конструктивні особливості. Приємного перегляду!

Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.
Кутові шафи в передпокій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *