20 прикладів дизайну ганку в дерев'яному будинку на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

20 прикладів дизайну ганку в дерев’яному будинку на фото


Як театр починається з вішалки, так і заміський будинок чи дача, починаються з ганку. Ця споруда — перше, що бачать домовласники та їх гості, підходячи до свого житла. Саме тому важливо оформити головний вхід у заміський будинок відповідно до загальної стилістики та оздоблення всієї будівлі.

Дерев'яний ганок

Цілком логічно, що ганок дерев’яного будинку буде виконано з деревини. Складно уявити поєднання дерев’яного облицювання стін із пластиковим козирком, наприклад. Використання натуральних матеріалів, таких як камінь та дерево, дозволяє задати тон всьому приміщенню, налаштовуючи всіх, хто входить на гармонію з навколишнім середовищем.

центральний вхід

Оформлення ганку дозволяє домовласникам самостійно або за допомогою дизайнера відобразити своє ставлення до архітектури, стильових напрямків та навіть власного способу життя ще на порозі будинку. Поки що ніхто не потрапив до приміщення, але вже може скласти перше враження про мешканців, їх стилістичні та функціональні уподобання.

Дерево всюди

Не дивно, що в оформленні багатьох крилових просторів застосовується стиль кантрі або сільський напрямок декору. Адже сам матеріал диктує всю концепцію оформлення. Різні породи, фактури та відтінки деревини є буквально всюди.

Дерево та камінь
У сірих тонах

Використання натурального каменю спільно з деревом дозволяє відтінити глибокі деревні відтінки і привнести елемент прохолоди в теплу атмосферу дерев’яного ганку.

Яскраве дерево
У стилі кантрі
Півколом

Облицювання фундаменту будинку та опор для дерев’яних балок ганку не тільки гармонійний альянс, а й запорука міцності та довговічності конструкції.

Лаконічна тераса

Часто біля головного входу альтернативою невеликому ганку може бути критий навісом тераса. Така споруда дозволяє не тільки забезпечити сухе та безпечне місце біля вхідних дверей, а й отримати додатковий простір для організації відпочинку на свіжому повітрі.

Яскраві меблі
Місце відпочинку

Додавши на терасу яскраві садові меблі, живі квіти в діжках, підлогові або підвісні, можна створити справді святковий, ошатний вигляд для головного входу в заміський будинок.

Місце для барбекю

Встановивши безпосередньо на терасі обладнання для барбекю, можна забезпечити домочадців та гостей смачними стравами, приготованими на вогні, навіть у погану погоду.

Плетені меблі
Зручні крісла

Дуже часто на терасах та під навісами встановлюю плетені меблі для відпочинку. Такий вибір легко пояснити стійкість матеріалу меблів до різних погодних умов, перепадів температур та впливу вологи. За плетеними виробами легко доглядати, їх випуск практично не обмежений у палітрі кольорів або формах.

Декор ганку

Способів декорування головного входу безліч, обмежити домовласників може лише їхня власна фантазія та фінансові можливості. Можна використовувати скульптури для ландшафтного дизайну, встановивши їх симетрично з обох боків головного входу. Різьблені дерев’яні або ковані ліхтарі можуть стати чудовою прикрасою ганку, не кажучи вже про функціональний бік питання в темний час доби.

Як теремок

Оригінальний невисокий паркан, виконаний із застосуванням гілок дерев та повторення плавності ліній природи в кованих ґратах дверей, створює неповторний зовнішній вигляд ганку. А його гострий дах нагадує нам казкові історії з дитинства.

Розкішна тераса

Якщо простір дозволяє, можна створити ганок-терасу, який презентуватиме ваш будинок з воістину королівським розмахом. Високі склепіння навісу тераси, просторе місце для організації місця відпочинку, комфортні вуличні меблі з м’якою підкладкою — все на цьому ганку сприяє дійсно розкішному відпочинку.

Багатоярусний дах

Багатоярусний козирок цього ганку служить чудовою візитною карткою для заміського будинку, з таким екстер’єром легко відрізнятиметься від сусідніх будівель.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *