Модні та практичні ідеї для дизайну ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Модні та практичні ідеї для дизайну ванної кімнати


Інтер’єр ванної кімнати повинен бути не тільки зручним та практичним, але також красивим, а це вже дещо складніше. Не завжди практичність дуже легко поєднується зі стилем та вишуканістю, для цього потрібно продумати все до найдрібніших деталей.

І саме деталі – це найпростіший і найшвидший шлях до ідеального інтер’єру. Справа в тому, що якщо ви вже створили правильну базу, то змінити кілька деталей не так складно, а дизайн буде виглядати свіжо і дуже модно. Розглянемо деякі з подібних елементів, вони зараз на піку популярності і дуже добре доповнять інтер’єр ванної кімнати.

001_home-design.jpg

Отже, одне із найскладніших завдань у дизайні будь-якої ванної кімнати – це організація зберігання, особливо зберігання дрібниць. Але навіть тут з’являються дуже цікаві рішення. Таким, наприклад, є створення вертикального висувного ящика, всередині якого можуть бути облаштовані полиці для зберігання невеликих флаконів та тюбиків. Подібні моделі шаф вже давно використовуються для зберігання кухні, але сьогодні вони стали частим елементом інтер’єру ванної. Така висувна шафка не займає багато місця, але дуже зручна у використанні.

002_home-design (1).jpg

Підвісні світильники – ще один яскравий тренд, і для оформлення ванної кімнати вони підходять просто ідеально. Справа в тому, що саме підвісні світильники дозволяють заощадити простір, якого у ванній, як правило, не вистачає. Погляньте на те, як облаштована зона раковини в цьому проекті: замість того, щоб за класичною схемою розміщувати пару настінних світильників по обидва боки від дзеркала, дизайнер обрав підвісні світильники. Завдяки такому рішенню вдалося звільнити велику площу стіни та повісити дзеркало більшого розміру.

003_home-design (2).jpg

Організація зберігання важлива також у зоні душової. Якщо раніше ми використовували для цього підвісні полиці або невеликі ніші, то сьогодні дизайнери пропонують віддати перевагу об’ємним нішам. Звичайно, створення такої ніші, як, наприклад, на фото, не можна назвати швидкою переробкою, все ж таки її монтаж потрібно планувати ще перед початком ремонту. Але якщо ви зараз знаходитесь саме на стадії розробки нового інтер’єру ванної кімнати, то обов’язково розгляньте подібний варіант. Ніші в душовій не тільки дуже зручні, а й виглядають свіжо та стильно.

004_home-design (3).jpg

Є у просторі ванної кімнати зона, яка майже завжди залишається незадіяною. Це стіна над унітазом, саме її найчастіше складно якось використовувати. Проте, є цікаві рішення: там можна розмістити пристрої для зберігання невеликих предметів, наприклад, рушників. Сьогодні такий прийом дуже актуальний, адже якщо йдеться про стильні підвісні полиці, то вони можуть чудово прикрасити інтер’єр.

005_home-design (4).jpg

Ще один цікавий декоративний елемент, який все частіше можна побачити у проектах ванних кімнат і не лише – це рамки насиченого чорного кольору. Варіанти їх використання численні: якщо ми говоримо саме про ванну, це може бути оформлення дверей, у тому числі душових кабін; декорування меблів; використання як рами для дзеркал або інших настінних елементів. Погляньте, як стильно виглядає цей прийом у лаконічному інтер’єрі ванної кімнати. Сувора геометрія, втілена в насиченому чорному кольорі, ідеально доповнює ніжний рожевий відтінок, а також світлий колір дерева.

006_home-design (5).jpg

Нарешті, розгляньте ще один яскравий тренд, який якнайкраще підходить для декорування ванної кімнати. Це додавання елементів із металу теплого відтінку. Для цього підходить буквально будь-який з доступних металів як з матовим, так і з сяючим фінішем. Що важливо, такі деталі дійсно добре поєднуються з відтінками, які ми традиційно вибираємо для обробки у ванній – з блакитними, бежевими, кремовими, персиковими та зеленими тонами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *