12 неочевидних ознак дешевого інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

12 неочевидних ознак дешевого інтер’єру


Певні прийоми, використані навіть у найновішому та найсучаснішому ремонті, можуть солідно здешевити загальний образ вашого інтер’єру. Ці помилки не завжди очевидні, але часто саме через них кімната виглядає не так солідно, як того хотілося б.

Дивна акцентна стіна

Оформлення акцентних стінок використовується в дизайні інтер’єрів цілком з певною метою. Коли це переростає в бажання «аби було», і незрозуміло, навіщо конкретно робиться акцентна стіна – інтер’єр ризикує втратити стиль і актуальність. Цей прийом модний, але він повинен застосовуватися доречно і тільки там, де справді необхідний. Неправильно оформлена акцентна стіна лише додасть обстановці дешевизни.

Оскільки темні кольори на стіні зроблять її зорово ближче до того, хто на неї дивиться, варто наголошувати на торцевій стіні прямокутної кімнати. Таке оформлення доречно використовувати за узголів’ям ліжка.

Акцентна стіна

Монотонність

Оформлення всього інтер’єру в одному кольорі без контрастних акцентів зробить обстановку нудною і банальною, в такому приміщенні оку просто нема за що зачепитися, нічого розглядати, тому кімната навіватиме сумні асоціації. Повністю біла кімната нагадає лікарняні покої, повністю чорна надто тисне на очі. Також багато хто любить «безпечний» бежевий колір, особливо якщо оформляють інтер’єр самостійно, без допомоги дизайнера. Бежева обстановка створить відчуття, що ви живете у готелі.

Слід вибрати один колір і підібрати до нього контрастні деталі. Їх не повинно бути багато, щоб не створити відчуття бардаку, але кілька акцентів обов’язково потрібно зробити, щоб додати життя до житла.

Монотонність

Освітлення

Одна люстра серед стелі вже давно не надає стилю приміщенню, а темні кути звужують простір. Особливо це псує невеликі кімнати, які бажають візуально розширити.

Використання цікавих світлових рішень допоможе виділити певні предмети інтер’єру, потрібні зони для відпочинку, роботи або їди, а також додасть інтересу в обстановку. Важливо пам’ятати, що будь-яка кімната потребує хорошого освітлення, тому світла має бути багато.

Освітленість

Надмірність

Захаращена різноманітними модними аксесуарами кімната почне нагадувати чи то музей, чи то бардак. До того ж всі ці речі повинні постійно підтримуватись у чистоті, тому прибирання забиратиме велику кількість сил.

Багато сучасних дизайнерів закликають до мінімалізму, але борщити з цим не варто, оскільки голі стіни та полиці почнуть нагадувати про печерне життя чи камеру ув’язненого. Слід прикрасити обстановку декількома великими яскравими елементами і на цьому заспокоїтися.

Якщо у вас є улюблені серцю предмети інтер’єру, від яких ви ніяк не можете відмовитися, варто подумати над тим, як вигідно їх обіграти, щоб загальна обстановка при цьому не постраждала.

Надмірність

Меблі вздовж стін

Переконаність, що всі меблі повинні бути розставлені строго по периметру кімнати вздовж стін, а в центрі порожній відкритий простір, неминуче виставить весь ремонт у програшному світлі. Відмовтеся від цього стереотипу і використовуйте розміщення меблів собі на користь. Так ви зможете обставити кімнату всім необхідним і при цьому досягти потрібного ефекту.

Меблі не вздовж стін

50 відтінків білого

Чомусь багато хто думає, що білий колір всього один і його не потрібно підбирати. Коли доходить до справи, виявляється, що безліч предметів інтер’єру білого кольору відрізняються один від одного по відтінку. Такий, здавалося б, невеликий резонанс створить враження бруднуватості, оскільки один відтінок білого йтиме у жовтизну, другий у рожевину, третій у сірість, а загальна картина наштовхне на думки, що частина предметів уже не нова і зносилася, хоча кімната може бути тільки після ремонту.

Для попадання в потрібний відтінок варто вибрати той варіант відтінку білого, який вам до вподоби і дізнатися його номер чи назву, а далі просто підбирати всі предмети до нього.

білі меблі

Репродукції картин

Навряд ваші гості повірять, що у вас на стінах висять справжні картини художників епохи Відродження або оригінал картини Енді Уорхола. Підробка, що висить на стіні, яка за рахунок своєї популярності так і говорить про те, що це лише репродукція, а не оригінал, не вироблятиме належного ефекту і не додасть приміщенню солідності. А використання набридло зображення багатьом гостям здасться нудним і неоригінальним.

Для прикраси стінок слід вибирати небанальні маловідомі сюжети та мотиви. Незаїжджені рішення, які не можна знайти у всіх мас-маркетах, нададуть приміщенню правильний акцент, розглядати їх буде набагато цікавіше.

Картини

Короткі штори

Мало того, що вони виглядають дивно в інтер’єрі, який претендує на солідність, так вони ще й візуально ріжуть приміщення і роблять його меншим. Найкращий варіант — коли тканина дістає до підлоги, але не волочиться по ньому. У складках на підлозі накопичуватиметься пил і бруд, також це не дуже добре, коли в будинку є діти або домашні вихованці.

Збільшити навіть мініатюрне вікно допомагає правильний вибір штор та їхнє розташування. Карниз слід підвісити до самої стелі, а розмір штор варто вибрати в 1,5-2 рази ширше за вікно. Тоді вони подовжуватимуть приміщення та підвищать його вартість.

Короткі штори

Бюджетна фурнітура

Бюджетна фурнітура здешевить інтер’єр та меблі, які самі по собі можуть виглядати стильно та дорого. Слід насамперед замінювати базові ручки більш цікаві та якісні, підібрані в тон інтер’єру. Спочатку це здасться дрібницею, але коли ви окинете поглядом усю кімнату, то стане зрозуміло, що ці «дрібниці» кидаються у вічі та впливають на загальне враження від обстановки.

При оформленні інтер’єру слід пам’ятати головне правило — справа у дрібницях. Саме непомітні деталі та дрібниці видають справжню цінність усієї обстановки. Якщо вони підібрані поспіхом і невпопад, а також якщо видно, що на них заощадили, то й про інші моменти можна буде зробити такий самий висновок.

Бюджетна фурнітура

Безладне зберігання

На ринку можна знайти масу ємностей для зберігання всіляких речей, починаючи від взуття та одягу, закінчуючи вином та спеціями. Такі органайзери випускаються в різних кольорових рішеннях, і в більшості випадків можна виявити те, що добре впишеться саме в ваш інтер’єр. На тлі таких можливостей захаращення поверхонь тумб, комодів та шаф виглядає дивно. По-перше, це неправильне використання поверхонь. По-друге, речі займають багато місця та простір кімнати використовується не раціонально. По-третє, вони створюють відчуття захаращення.

Будь-які предмети можна і потрібно прибирати подалі від очей, зберігати їх у спеціальних ємностях, органайзерах та шафах. На щастя, зараз досить просто організувати швидкий доступ до будь-яких потрібних речей.

Зберігання

Посуд невпопад

Обідній посуд, який не підходить ні до стилю кухні, ні до скатертини, ні до інших кухонних приладів, видасть непродуманість підбору речей і здешевить все враження від кухні. Улюблений сервіз – це добре, але варто вибирати посуд у тон вашої кухні та грамотно поєднувати її предмети між собою.

Посуд

Пластик

Карнизи із пластику, пластикові підвіконня та укоси, а також інші предмети з цього матеріалу відразу псують загальне сприйняття від кімнати. Набагато вигідніше буде виглядати підвіконня, виготовлене, наприклад, з дерева. Пластиковий карниз, у свою чергу, зіпсує все враження від найдорожчих штор. Тому не варто економити на оздобленні приміщення. Якщо ви хочете добитися правильного ефекту і підвищити вартість обстановки — від пластику потрібно позбутися.

пластик

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:9 Середня оцінка: 3,89 із 5)
12 неочевидних ознак дешевого інтер'єру Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.