Барвистий дизайн квартири у вінтажному стилі в Парижі на фото.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Барвистий дизайн квартири у вінтажному стилі в Парижі на фото.


Стиль вінтаж в інтер’єрі житла найчастіше використовують жителі великих міст чи навіть мегаполісів. Адже після галасливого та запорошеного міста можливість зануритися в обжиту, умиротворену та затишну атмосферу власного житла – це дорого коштує. А як встояти і не використовувати в обстановці свого житла старовинний предмет меблів, якщо мешкаєш у місті з найпопулярнішим блошиним ринком у Європі та безліччю антикварних магазинів? Насправді, щоб оформити своє житло або одну з кімнат у стилі вінтаж, необов’язково все меблювання і декор використовувати виключно з минулої доби (вважається, що вінтажна річ, якщо їй більше 30, але менше 60 років). Достатньо пари «яскравих представників» вінтажної братії, будь то предмет меблів або оригінальний декор і приміщення з сучасним оздобленням і технікою, буде виглядати гармонійно, ситуація стане більш комфортною за рахунок інтеграції ретро-речей.

Вітальня у стилі вінтаж

М'які меблі вітальні

Пропонуємо до вашої уваги дизайн-проект однієї паризької квартири, оформленої у стилі вінтаж. Це двокімнатні апартаменти, одна з кімнат яких є свого роду студією, що включає сегменти вітальні, їдальні, кухні та бібліотеки. Спочатку розглянемо уважніше вітальню зону, представлену широким вибором м’яких меблів різної модифікації. Велюрова оббивка темно-зеленого та бузкового кольору чудово виглядає на тлі білих стін.

Квітчастий диван

Трохи легковажності та романтизму внесло забарвлення великого м’якого дивана. Квітковий принт оббивки не тільки урізноманітнив колірну палітру приміщення, але й зробив характер вітальні більш легким, пустотливим, привабливим.

Зона відпочинку вітальні

Невеликий журнальний столик теж немолодий, його біла фарба у багатьох місцях облупилася. Але перефарбовувати вінтажну річ – моветон. Подібне меблювання іноді отримують із сучасних моделей, зістарених спеціально. Шкода, що в цьому випадку елемент інтер’єру не матиме своєї історії, але виглядати у вінтажному дизайні приміщення такий предмет меблів буде дуже органічно.

Велюрова оббивка

Одна зі стін вітальні оформлена вбудованою системою стелажів з білими відкритими полицями та орними шафками. Навіть невеликий туалетний столик (який за бажання може бути робочим місцем) із дзеркалом у старовинній різьбленій рамі вдалося помістити в зону систем зберігання.

Білі системи зберігання біля стіни

У кімнаті дуже великі вікна і високі стелі, в результаті приміщення залите сонячним світлом більшу частину доби. У комплекті з білою обробкою стін, простір візуально здається більше. Незважаючи на функціональну завантаженість, приміщення не виглядає захаращеним (що є чи не основною небезпекою при оформленні кімнати у стилі вінтаж).

Вид на їдальню зону

Зробивши лише крок, ми можемо потрапити їх вітальні зони в їдальню, яка є логічним продовженням кухні. Якщо раніше межі між функціональними сегментами були досить умовними, то тут ми бачимо поділ у підлоговому покритті. Безумовно, використання керамограніту як облицювання підлоги в зоні з температурними перепадами і високою вологістю, набагато практичніше дерев’яної дошки для підлоги.

Зона кухні-їдальні

Обідня група представлена ​​вінтажними предметами меблів – масивним столом із висувними ящиками та стільцями з високими спинками. Можливо, саме такі меблі ви бачили у будинках ваших бабусь. Саме такі предмети меблів дійсно здатні служити господарям вірою і правдою довгий період часу.

Обідня група

Подібні обідні столи навіть накрити скатертиною не хочеться. Напевно, в кожній щербинці та тріщині стільниці прихована своя маленька історія. Вінтажні дерев’яні меблі дуже гармонійно сусідять із сучасним меблюванням, виконаним у білих тонах.

Вид на кухню

Кухонний простір оформлений цілком сучасно – сірі фасади шаф перемежуються з побутовою технікою та системами зберігання. Блиск нержавіючої сталі посилює ефект. При цьому немає жодного конфлікту між меблюванням, виготовленим на замовлення із сучасних матеріалів та предметами меблів, купленими на блошиних ринках чи антикварних «завалах» інтернету.

Кухонний гарнітур

Друга кімната паризької квартири більш скромних розмірів і несе лише функції приміщення для відпочинку і сну – це спальня у вінтажному стилі. Велике ліжко застелене покривалом ручної роботи, аналогічне походження мають яскраві подушки. Саме в таких приміщеннях доречні вироби, зроблені власноруч. Підголів’я ліжка прикрашає старовинний килим, потертість якого дуже однозначно говорить про вік предмета декору. Незважаючи на абсолютно білі стіни приміщення з високими стелями, воно виглядає зручним, комфортним та затишним. І відбувається це не без допомоги вінтажних речей із багатою історією.

Спальня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *