100 модних ідей дизайну на фото
Зміст:
Корал — це вишукана суміш рожевого, червоного та помаранчевого кольорів. Надзвичайно тепла енергія, має здатність стимулювати апетит, що робить його чудовим вибором у такій кімнаті, як кухня.
Кораловий колір стін на кухні
Корал асоціюється із соковитим стиглим персиком, але не тільки. Він також нагадує про повне літо і унікальні фруктові аромати, екзотичні страви та запах східних спецій. Тому корал ідеальний для таких кімнат як кухні або столові. Кораловий колір на стіні неодмінно порушить одноманітність монохромної кухонної композиції. Він створить дружню, теплу атмосферу всередині і безперечно пожвавить весь простір.
Кухня у кораловому кольорі: з чим поєднується?
Колір коралу важко чітко визначити. Найближчий до нього побілений червоний або помаранчевий з рожевою домішкою. Він теплий та ефективний, добре поєднується з багатьма іншими кольорами. Кольори коралу — це:
- біло-кораловий;
- світло-кораловий;
- істинно-кораловий;
- жовто-кораловий;
- оранжево-кораловий;
- помаранчевий корал;
- живий корал;
- середньо-кораловий;
- коралово-червоний;
- коралово-рожевий;
- яскраво-кораловий;
- темно-кораловий;
- світло-червоний корал;
- малиновий корал;
- червоно-кораловий.
Подивіться, як їх використовувати та з чим поєднувати?
Кораловий колір чудово поєднується з пастеллю. Природні кольори землі, такі як бежевий, коричневий чи зелений, є ідеальною компанією для нього. Корал також любить все, що блищить і переливається, тобто золото, срібло, мідь та хром. Завдяки цьому він стає більш елегантним та вишуканим. Кораловий – сильний колір, тому ви повинні використовувати його з обережністю.
Кораловий з жовтим
Корал з жовтим — це поєднання теплого і дуже енергійного кольору, що ідеально підходить для кухні, вітальні, їдальні. У цій комбінації слід вибирати домінуючий колір та нейтральний базовий. Комбінація двох варіантів ідеально підійде для легких сучасних, мінімалістських, бохо та лофтових аранжувань.
Кораловий з рожевим
Корал із пудровим рожевим кольором — це поєднання двох модних варіантів, які доповнюють один одного. Рум’яна по сусідству з кораловим втрачають свій солодкий характер, а корал набуває м’якості. Це ідеальний дует для інтер’єрів у стилі будуар. Кухня в такому кольоровому дуеті буде гарною, але мало хто знайде себе в цьому розташуванні.
Кораловий із зеленим
Корал із пишною зеленню створить енергійний, весняний інтер’єр. Розташування у цих кольорах радісно, дуже оптимістично та надзвичайно красиво. Це колірна комбінація, яку важко не закохається. Живі корали у поєднанні з футуристичними блоками мінімалістичних меблів створять неповторний, динамічний сучасний інтер’єр. Таке поєднання кольорів не рекомендується для людей з гіперактивністю, нервозністю, проблемами з концентрацією та заспокоєнням. Ідеально підходить для особистостей, які страждають від нестачі енергії, нездатні мотивувати себе на дії. Зелений і кораловий ідеально поєднуються із сучасним та лофт-стилями.
Надзвичайно ефективна комбінація із м’ятно-зеленим кольором — ці два тони просто створені один для одного. Такий милий дует підійде особливо у стилізованих, сільських та провансальських інтер’єрах.
Кораловий з білим
Добре поєднується з білим, тому що трохи пом’якшує кораловий, але водночас наголошує і висуває на перший план. У такій парі корал є домінуючим кольором, тому плануйте обдумано пропорції цих двох кольорів у просторі. Пофарбуйте одну зі стін і оберіть меблі в аналогічному відтінку, щоб отримати приголомшливий, свіжий ефект у поєднанні з білим.
Корал з білим — це контрастне поєднання кольорів, в якому обидва доповнюють один одного. Білий у дуеті з коралами стає розкішним, дуже елегантним та надзвичайно красивим. Корал у комбінації з білим є ніжним, глибоким і романтичним, набуваючи витонченості. Білий та кораловий – це кольори, які працюватимуть у їдальні. Комбінація ідеальна для інтер’єрів у класичному, гламурному (якщо додати трохи срібла чи золота) та мінімалістському стилі.
Кораловий з сірим
Кораловий із сірим — це дует, який забезпечує мир, гармонію та елегантність. Найкраще, коли базовий колір сірий, тому що можете використовувати його в кількох відтінках від світлого до майже графітового. Кораловий гарний у вигляді аксесуарів, тканин, дрібничок, навіть меблів. Сірий та кораловий вписуються в класичний та сучасний інтер’єр. Залежно від стилю, обладнання в кімнаті може набувати різного характеру.
Кораловий з темно-синім
Кораловому подобаються сильні, контрастні кольори, які надають йому глибини та елегантності. Однак два такі яскраві кольори, як синій та корал, вимагають нейтральної основи. У цьому випадку найкраще підійде білий, який пом’якшить корал та збільшить естетичну цінність темно-синього. Ця комбінація кольорів найкраще підходить для сучасного, класичного, арт-деко і ретро інтер’єрів.
Кораловий колір кухні: фото наймодніших інтер’єрів
Корал ідеально підходить для сучасного мінімалістського дизайну кухні. Дует з коралового та білого дуже модний у наші дні. Білий оптично збільшує та освітлює кухню, а корал стимулює апетит та робить інтер’єр теплим, створюючи дружню атмосферу. Щоб урізноманітнити декор, варто запровадити невеликі контрастні чорні акценти, світле дерево та зелені рослини.
При облаштуванні кухні ви можете вибирати з широкого спектру відтінків коралів, від глибоких та інтенсивних до тьмяних. Незалежно від того, який тон виберете, кожна перевага приведе до створення позитивної енергії до кімнати.
Кораловий колір ніжніший, ніж червоний або помаранчевий, менш яскравий, ніж рожевий. Відмінна альтернатива більш рішучому та твердому червоному, так як кольори однаково енергійні, але корал більш делікатний. Він однаково добре працює на великих поверхнях, наприклад, на стінах, а також як колірний акцент. Корал впливає на настрій та емоції. Де і як його слід використати?
Коралові кольори інтер’єрів – різноманітність ідей
Не можна пройти повз кораловий колір. Він чистий та енергійний, але не такий агресивний, як червоний колір, тому чудово працює у дизайні інтер’єру кухні. Його варто використовувати в приміщеннях з обмеженим доступом денного світла – це освітлює та пожвавить інтер’єр. Як і інші забарвлення, з якими він пов’язаний, корал – теплий колір, що стимулює енергію та схильність до дії, збільшуючи апетит. Він ідеальний у кухні та у їдальні, а також у вітальні або дитячій кімнаті. У спальні краще уникати великих поверхонь такого кольору, адже це кімната, в якій слід заспокоїтись та розслабитися. Аналогічно у офісі.
Властивості коралового кольору
Кораловий колір освітлює та оптично збільшує кімнату, додає незвичайну магію в інтер’єри, робить звичайне аранжування надзвичайно атмосферним та чарівним. Корал додає енергію, надихає, підвищує апетит, стимулює дії, надає впевненості. Це відмінний колір для кухні та їдальні, оскільки кожна страва здається смачнішою, а члени сім’ї частіше відчувають голод. Корал є ідеальним для людей, яким після дуже активного робочого дня не вистачає мотивації для дій. У кораловій кімнаті ви можете швидко розслабитися та відновити сили. Часто цей колір рекомендується як акцент, а це означає, що будете заряджені позитивною енергією на весь день. Кухня буде атмосферною кімнатою, яка сподобається всім членам сім’ї.
Колір корала часто вибирають переважно у вигляді доповнень, які надають аранжуванням деяку свіжість. В даний час спостерігається те, як додатковий колір перетворюється на основний. Декоратори інтер’єру дедалі сміливіше поєднують корал з іншими квітами, створюючи неповторні, чарівні та атмосферні інтер’єри. Діапазон відтінків настільки широкий, що обов’язково підберете свого фаворита.