100 красивих новинок дизайну на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 красивих новинок дизайну на фото


Зміст:

  1. Інтер’єр передпокою
  2. Передпокій венге дуб
  3. Молочна передпокій венге
  4. Біла передпокій венге
  5. Шафа в передпокій венге
  6. Вішалка в передпокій венге
  7. Двері у передпокій венге
  8. Тумба для передпокою
  9. Взуття у передпокій венге

Венге – унікальне африканське тропічне дерево, серцевина якого є цінним, зносостійким, фактурним та красивим матеріалом для виготовлення меблів та оздоблювальних матеріалів. Це дуже рідкісна та міцна порода темного дерева і, звичайно, це не зовсім бюджетний варіант. Тому сьогодні дизайнери використовують різні популярні імітації або аналоги цього дерева в таких же вишуканих та натуральних відтінках, як неперевершене дерево венге.

100 красивих новинок дизайну на фото

Інтер’єр передпокою

Практично в будь-якому з величезної кількості неповторних стилів інтер’єру сьогодні можна оформити свою улюблену передпокій із використанням високоякісних меблів та матеріалів у кольорі венге. І можливо це завдяки різним неперевершеним відтінкам цього фактурного кольору: від світло-молочного із золотистими волокнами до темно-коричневого з промальовуванням чорних волокон. У будь-якому випадку, венге надає передпокою особливий шарм і самобутній стиль, а також вдало поєднується практично з усіма кольорами та матеріалами.

100 красивих новинок дизайну на фото

Передпокій венге дуб

Одне з найпопулярніших, красивих та гармонійних поєднань у сучасному меблевому виробництві чи оздобленні приміщень – це венге плюс дуб. Темний венге та світлий дуб, як натуральні, так і імітовані під натуральні, чудово вписуються в дизайн інтер’єру такої універсальної та багатофункціональної кімнати, як передпокій. Найчастіше зустрічаються меблі, каркас яких виконується у темному вензі, а фасади та дверцята у кольорі світлого дуба.

100 красивих новинок дизайну на фото

Молочна передпокій венге

Відмінним рішенням для креативного дизайну передпокою стане чудовий варіант із основним молочним кольором в інтер’єрі та основним венге у предметах меблів. Така кімната буде світла і простора, навіть якщо невелика за площею і недостатньо освітлена. Насичені та колоритні меблі кольору дерева венге, невеликі деталі обробки венге, наприклад, плінтуса, карнизи, розставлять на світлому фоні елегантні, навіть аристократичні акценти.

100 красивих новинок дизайну на фото

Білий передпокій венге

Якщо біла передпокій — кімната, то це не самий практичний варіант, але, безсумнівно, ефектний, що створює неповторну атмосферу чистоти і світла. Зазвичай дизайнери вибирають білий для обробки всіх поверхонь приміщення та основних елементів меблів. А ось венге, в даному випадку, можна порівняти з витонченою окантовкою, який як вишукана і витончена лінія ковзатиме в оригінальних предметах інтер’єру та шикарній фурнітурі меблів. Якщо ж біла передпокій – це меблі, то основний колір інтер’єру можна виконати в темних або комбінованих, контрастних кольорах, а білі меблі з красивою фактурою в стилі венге блискуче впораються із завданням створення неповторного та гармонійного дизайну однієї з найважливіших кімнат у будинку.

100 красивих новинок дизайну на фото

Шафа в передпокій венге

Найпопулярніший і найпоширеніший вибір для передпокою – це містка, функціональна та ергономічна шафа-купе з оздобленням корпусу та дверей венге. Можна підібрати одну чи кілька модульних шаф, оформлених у стилі венге. Також відмінно підійде для невеликої передпокою кутова шафа венге, що дозволяє заощадити місце. Найпоширеніший і зручний варіант – комбінована шафа, що складається з відкритої і закритої частин, виконаних в єдиному стилі.

100 красивих новинок дизайну на фото

Вішалка в передпокій венге

Вішалка кольору венге – товар, що часто зустрічається і користується попитом на сучасному ринку меблів. Вішалка венге досить практична та багатофункціональна: темний колір, наявність міцних тримачів для різних речей та аксесуарів, а також взуття, якщо вішалка доповнена компактним взуттям. Вішалки венге різноманітні за розміром: від найменшої з кількома гачками для одягу до об’ємної та багаторівневої з поличками, безліччю власників, поличок. Також вішалка кольору венге може бути частиною комбінованої та багатофункціональної шафи у такому ж кольоровому виконанні.

100 красивих новинок дизайну на фото

Двері у передпокій венге

Вхідні та міжкімнатні двері венге можна сміливо назвати непрохідним та неперевершеним трендом останніх років. Прекрасні та самодостатні мінімалістичні вхідні двері до передпокою з однотонного венге без прикрас. Міжкімнатні двері венге радують своїм різноманітним дизайном фактур, вишуканістю прикрас, пишністю дзеркальних та скляних вставок. Єдина умова: двері венге повинні обов’язково контрастувати зі світлою обробкою стін передпокою. Інакше, на темному тлі вони втратять свою красу.

100 красивих новинок дизайну на фото

Тумба для передпокою

Вибравши колір венге для тумби до передпокою, слід визначитися з її різновидами, які підійдуть саме Вам. Сьогодні найуспішніші виробники меблів пропонують нам підлогові та підвісні тумби в передпокій. Незалежно від цього критерію, ще потрібно вибрати якими їм бути: відкритими або закритими. Визначившись з конструкцією, що віддається переваги, вибираємо колірне поєднання деталей тумби. Найвигідніше – світлі відтінки із темним венге. Також тумба здебільшого доповнена дзеркалом, без якого неможливо обійтися у будь-якій передпокої.

100 красивих новинок дизайну на фото

Взуття у передпокій венге

Питання якісного зберігання взуття дуже актуальне. Для вирішення цього питання дизайнери вигадали неймовірну кількість моделей взутниць – тумб для зберігання взуття. Особливої ​​популярності набувають обувниці із закритими полицями, поверх яких розміщують м’яке сидіння для комфортного процесу одягання взуття. Для невеликої передпокою венге підійдуть вузькі, неглибокі взуття з розміщенням взуття вертикально, які дозволять заощадити простір. Для великої родини з величезною кількістю пар взуття ідеальний варіант висока взуття-шафа венге. Також не перестають користуватися попитом і взуття, полички для взуття відкритого типу різного розміру та конструкції.

100 красивих новинок дизайну на фото

Венге – популярний та улюблений багатьма кольори для оформлення інтер’єру, у тому числі і передпокою. Дизайн інтер’єру передпокою венге — вибір людей з відмінним смаком, які дотримуються рекомендацій досвідчених дизайнерів.

100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото 100 красивих новинок дизайну на фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *