9 надихаючих інтер'єрів з темним кольором в основі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

9 надихаючих інтер’єрів з темним кольором в основі


9 надихаючих інтер'єрів з темним кольором в основі

Мабуть, найчастіше люди, які звертаються за дизайн-проектом в інтер’єрні студії, серед своїх побажань згадують фразу «світлий та легкий простір». Подібні запити завжди мають на увазі велику кількість найсвітліших відтінків, стриманість в палітрі і перевірені часом поєднання. Незважаючи на модні тенденції та різноманітність друкованих та інтернет видань про інтер’єр, які пропонують масу колірних поєднань, сьогодні більшість все ще побоюється використовувати темні відтінки у своїх будинках. Давайте ще раз поглянемо на кілька вдалих прикладів інтер’єрів, рясніють дуже темними кольорами і спробуємо винести нові плюси з цієї ідеї.

Інтер'єр спальні у темно-синіх кольорах

На фото – частина спальні, яка призначена для затишних вечірніх посиденьок перед каміном, це ідеальний час для того, щоб розслабитись перед відходом до сну. Цю ідилію якнайкраще доповнює глибокий темно-синій відтінок, адже синя гама в цілому несе заспокійливий і розслаблений настрій.

Робочий кабінет у темно-синіх кольорах

Складний синій відтінок з яскраво вираженим сірим підтоном якнайкраще підходить для інтер’єру кабінетуадже цей благородний колір немов увібрав у себе всі найкращі якості ділової людини – інтелект, силу та надійність.

Вітальня у темно-синіх кольорах

Темний колір відмінно працює як акцентний елемент. Ось так просто можна зробити зі звичайного, не самого декоративного на перший погляд каміна деталь інтер’єру, що приковує загальну увагу. Секрет, зрозуміло, у контрасті чорного та білого кольорів та їх пропорціях.

Спальня у темних кольорах

Складний темний колір, що є результатом змішування сірого, синього та зеленого, ідеально підходить для роботи з інтер’єрами у приміщеннях нестандартної форми. Коли потрібно пом’якшити кути, врівноважити нестандартні пропорції, подібні відтінки відмінно працюють. Крім того, в кімнаті з’явилася неймовірно затишна і заспокійлива атмосфера.

Домашня бібліотека у темних кольорах

Інтер’єр кабінету з домашньою бібліотекою повинен розташовувати до концентрації та не відволікати від розумового процесу. У такому разі темні відтінки також стануть чудовим рішенням. Зробіть вибір на користь основного багатого, але стриманого тону, а на його фоні можна розмістити кілька колірних акцентів, таких, як оббивка крісел з анімалістичним малюнком.

Ванна кімната у темно-синіх кольорах

Ще один приклад монохромного поєднання, але цього разу йдеться про інтер’єрі ванної кімнатиІ тут дизайнер переслідував вже зовсім інші цілі, а саме задати приміщенню строгий, енергійний дух. Безперечно, задумане вдалося і ранкові процедури в такій ванній точно зарядять бадьорістю на весь день.

9 надихаючих інтер'єрів з темним кольором в основі

Темні стіни, умиротворююча симетрія та м’яке світло – все це працює на одну мету, а саме створити м’який фокус на вишуканому каміні. Тут немає контрастів та яскравих акцентів, адже ця Вітальня кімната створено для спокійного відпочинку після складного робочого дня.

Кімната з темно-сірими квітами стін

Складні та незбиті кольори є невід’ємною частиною стилю гламур, адже у ньому завжди є крапля претензійності та сміливості. Тільки погляньте, наскільки ефектно виглядають яскраво-рожеві бутони живих квітів на тлі темно-сірих стін. І це приміщення точно не можна назвати похмурим або нудним, тут швидше вловлюється трохи «кіношний» настрій.

Темно-синій колір у спальні

Темні стіни в цій спальні надають інтер’єру настрою романтичності і навіть в умовах денного освітлення кімната виглядає оригінально та неймовірно стильно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.