100 ідей красивого дизайну на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 ідей красивого дизайну на фото


Зміст:

  1. Коричневий спальні дизайн
  2. Спальня з коричневими меблями
  3. Коричневі штори у спальні
  4. Біло-коричнева спальня
  5. Світло-коричнева спальня
  6. Темно-коричнева спальня
  7. Зелено-коричнева спальня
  8. Сіро-коричнева спальня

Коричневий колір вже багато десятиліть зберігає міцну позицію одного з лідерів щодо частоти використання у дизайні та інтер’єрі квартир та будинків. Це одночасно консервативний та сучасний, затишний та приємний, теплий та комфортний колір. Він може бути дуже різноманітним залежно від відтінку, а їх у коричневого величезний вибір: охра, оливково-коричневий, теракотовий, каштановий, шоколадний, кафе нуар, мокаччино, умбра, ванільний, сієна та багато інших.

100 ідей красивого дизайну на фото

Коричневий спальні дизайн

Для того, щоб якісно та красиво створити та виконати дизайн спальні у коричневому кольорі необхідно врахувати декілька основних важливих моментів:

100 ідей красивого дизайну на фото

Спальня з коричневими меблями

Не буде помилкою, якщо припустити, що більшість населення Землі мають меблі в спальні або будь-якій іншій кімнаті того чи іншого відтінку коричневого. Це пов’язано, звичайно, з тим, що натуральний колір обробленого дерева — світло-коричневий.

100 ідей красивого дизайну на фото

Якщо Вам сподобалися меблі в спальню темно-коричневого кольору, то інтер’єр краще оформити в світліших, пастельних або контрастних тонах. Світло-коричневі відтінки спальних меблів можна поєднувати з темнішими тонами в оформленні стін або стелі.

100 ідей красивого дизайну на фото

Найефектнішими та вишуканими поєднаннями вважаються: ніжний бежевий інтер’єр та меблі кольору гарячого шоколаду, різні насичені відтінки коричневих меблів з різними відтінками зеленого в дизайні, темно-коричневий з помаранчевим та всіма своїми холодними відтінками.

100 ідей красивого дизайну на фото

Коричневі штори у спальні

Штори в спальню коричневого кольору не тільки вишукане, але й досить функціональне рішення, за допомогою якого можна сховатися від сонця чи денного світла та дозволити собі відпочинок у будь-який час доби.

100 ідей красивого дизайну на фото

Коричневі штори в спальню можна вибрати з безлічі різновидів, які доступні в наш час: оригінальні штори з ниток з прикрасами, повітряні та натуральні лляні, важкі та щільні штори з оксамитової тканини, шикарні та блискучі атласні, елітні жакардові штори, а також гарний блек-аут.

100 ідей красивого дизайну на фото

Біло-коричнева спальня

Спальня в елегантній біло-коричневій палітрі кольорів — це класичне, ідеальне поєднання в сучасному модному дизайні інтер’єру. Два основних варіанти являють собою тандем білого інтер’єру з коричневими меблями та дует коричневих стін, стелі, штор з білими меблями. У цьому випадку білий – незмінний колір, а ось коричневий може бути різних відтінків і залежатиме це від обраного стилю інтер’єру, естетичного смаку господарів спальні, особливостей планування квартири чи будинку, а також від того, яке у спальні природне та штучне освітлення, наскільки яскраве , Просте або багаторівневе.

100 ідей красивого дизайну на фото

Світло-коричнева спальня

У цьому, одному з найактуальніших, колірному рішенні для спальні найбільш вдалим і приємним для очей варіантом є поєднання бежевого та коричневого. Це завжди ніжна, навіть романтична спальня, де комфортно, затишно і дуже гармонійно.

100 ідей красивого дизайну на фото

Чудовим буде вибір світло-бежевого та світло-коричневого відтінків, але не менш ефектним і з’єднання бежевого з темно-коричневим.

100 ідей красивого дизайну на фото

Світло-коричнева спальня — прекрасна основа для наповнення різними стилями інтер’єрів, найпопулярніші з яких — лофт, еклектизм, класика, неокласика, бароко. Світло-коричнева спальня підійде будь-якого віку її власників.

100 ідей красивого дизайну на фото

Темно-коричнева спальня

Спальня з переважанням темних відтінків коричневого має бути добре освітленою. Це може бути природне світло, що падає з великого, можливо навіть панорамного, вікна. Або добре продумане і досить яскраве штучне освітлення з різнорівневою системою світильників і підсвічування.

100 ідей красивого дизайну на фото

Також спальна кімната повинна бути досить великою площею, так як маленьку спальню темно-коричневий візуально ще додатково зменшить. Найчастіше спальні в темно-коричневому кольорі віддають перевагу шанувальникам африканського, східного, еклектичного, етнічного стилів інтер’єру.

100 ідей красивого дизайну на фото

Зелено-коричнева спальня

Таке цікаве поєднання кольорів дуже популярне, кожен інтер’єр з такою палітрою кольорів унікальний. Зелений, поряд із коричневим, теж надзвичайно багатий на відтінки. Тому варіантів зелено-коричневого поєднання кольорів у спальній кімнаті неймовірна безліч: оливковий та шоколадний, м’ятний та бежево-коричневий, лаймовий та мокко, колір зеленої трави та каштановий, молочний шоколад та зелене яблуко, фісташковий та світло-коричневий. Продовжити цей барвистий список може нове ексклюзивне поєднання, підібране Вами чи дизайнером для інтер’єру спальної кімнати саме у Вашій оселі.

100 ідей красивого дизайну на фото

Сіро-коричнева спальня

Цей варіант для спальні дуже універсальний, стриманий і досить нейтральний. Класичне поєднання для інтер’єрного стилю лофт – незвичайного та особливого стилю. Хай-тек з основним сірим чудово можна розбавити деталями різних відтінків коричневого. Відмінно поєднується сірий і коричневий у модерну, що так шанується сьогодні.

100 ідей красивого дизайну на фото

Коричневий колір, всі його незрівнянні, найкрасивіші відтінки – дуже поширений і улюблений багатьма людьми навіть цілими поколіннями. Коричнева спальня обов’язково буде затишною, зручною та найулюбленішою в будинку при дотриманні грамотних рекомендацій досвідчених дизайнерів, при правильному поєднанні кольорів та відтінків, при використанні стильних та оригінальних елементів декору та вишуканих аксесуарів.

100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото 100 ідей красивого дизайну на фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *