100+ фото [Самые стильные варианты 2019]
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100+ фото [Самые стильные варианты 2019]


Оформлення кухні має бути не тільки функціональним, а й затишним. Адже саме тут за філіжанкою чаю збирається вся родина, щоб поговорити до душі. Тому дуже важливо при оформленні особливу увагу приділяти цікавому декору. До нього відносяться текстильні підставки, стильні декорації і, звичайно ж, картини.

50 66 83 84 85 86 87 91

Незважаючи на те, що це досить популярний предмет декору, не кожен знає, на що варто звертати увагу при виборі. Адже дуже важливо, щоб у результаті приміщення виглядало гармонійно та ніщо не вибивалося із заданого стилю. Саме тому пропонуємо прямо зараз розібратися в тому, які картини будуть доречні на кухні і в якій зоні вони виглядають більш виграшно.

Правила вибору картини для кухні

Насамперед варто відзначити, що картини зовсім не обов’язково мають бути виконані у класичному розумінні. Деколи навіть неймовірно красиві полотна не підходять для декору такого приміщення, як кухня. Рекомендуємо звернути увагу на розкішні картини, вишиті бісером, цікаві тарілки з малюнком, різноманітні зображення чи фотографії у рамках. Все це виглядає дуже привабливо та добре підходить для декору.

94 95 97 98

Але перш, ніж вирушати на пошуки картини, рекомендуємо оцінити стиль та загальний напрямок кухні. Наприклад, простий, лаконічний інтер’єр з легкістю можна прикрасити картиною чи малюнком у яскравих тонах. Тобто в однотонному приміщенні з’являться яскраві акценти, які зроблять його свіжішим та легшим.

1 20 21 55 58 60 64 74 75

Любителям класичного оформлення кухні варто придивитися до натюрмортів чи пейзажів. Але якщо кухня виконана в стилі прованс або кантрі, то рекомендації будуть іншими. У цьому випадку найкраще виглядають картини із зображенням їжі. Також доречними будуть незвичайні панно у техніці пэчворк. Для їх створення використовується текстиль і за бажання можна замовити роботу з додатковими кишеньками для дрібних речей.

10

19 25 43

62

92 79 76

9
11
44 47 59
63

93 100 103

Ну і звичайно, не можна не відзначити сучасний стиль оформлення кухні. Для великих просторих приміщень найчастіше вибирають саме його. У такому разі картини також мають бути виконані у сучасній манері. Відмінним рішенням будуть футуристичні мотиви та незвичайна абстракція.

3 4 12 22 26 46 54 96 99

Окремо варто поговорити про розмір картини. Якщо кухня невеликого розміру, то не варто купувати об’ємні та занадто потужні вироби. Це буде безглуздо. Набагато краще підібрати кілька маленьких картин зі схожою тематикою та розвішити їх на стіні з невеликими відступами.

5 13 23 24 28 41 45 48 49 51 57 61 67 69 71

Існує думка, що для кухні з високими стелями варто купувати тільки вертикальні картини. У свою чергу, для більш широких стінок більше підійдуть горизонтальні. Почасти це справді так. За рахунок цього кухня виглядає більш гармонійною. Але все ж таки допустимі й інші варіанти, адже багато залежить від інтер’єру та оформлення в цілому. Крім того, вертикальні картини допомагають візуально скоригувати простір.

53 56 68 70 72 77 78 81 88

Щодо сюжету картини, то намагайтеся враховувати думку всіх членів сім’ї. Доведено, що саме оформлення стінок має особливий вплив на емоційний стан. Тому потрібно підібрати максимально підходящий варіант, який усім припаде до душі.

6 7 8 17 18 27 40 42 52 73 82 101 102

Найбільшою популярністю користується краєвид та натюрморт. Вважається, що вони максимально нейтральні, тому точно не вплинуть на настрій членів сім’ї. Також на кухні чудово буде виглядати картина із зображенням грона винограду, чашки кави, келиха вина або гарної випічки. Але в цьому випадку дуже важливо, щоб відтінки були досить насиченими.

14

2
15 16 32

Модульні картини на кухню

З кожним роком стають все популярнішими модульні картини. Вони не цілісні, а складаються з кількох сегментів. Залежно від кількості таких частин картини мають різну назву. Диптих складається лише з двох модулів. Найчастіше такий варіант виконаний у невеликих розмірах. Триптих має три частини. Вони можуть бути однаковими за розміром, але все частіше можна побачити такий варіант, де бічні модулі трохи менші за центральний. Виглядає це дуже незвично.

33 35 34

Пентаптих складається із п’яти сегментів. Такі картини найчастіше вибирають для кухні значних розмірів. Саме в такому разі вони будуть доречні. Що стосується творів мистецтва з великою кількістю деталей, то вони зустрічаються не так часто.

Найчастіше такі конструкції розміщуються з невеликою відстанню між деталями. Це потрібно для того, щоб картина сприймалася цілісно, ​​але не виглядала надто громіздко. Також наголосимо, що такі роботи мають досить високу вартість. Але це стосується лише дизайнерських виробів. Якщо ж ви шукаєте бюджетніший варіант, то зверніть увагу на друковані роботи. Виглядають вони не менш привабливо.

90 89 36

Картини на кухню своїми руками

За бажання можна зробити гарну картину на кухню своїми руками. Для цього не потрібно мати талант художника. Також не варто купувати надто дорогі матеріали. Відмінною альтернативою можуть бути навіть підручні засоби, які є у кожному будинку.

37 80

Найчастіше для створення шедеврів у домашніх умовах використовуються палички кориці, макарони, а також горох та рис. За бажання можна використовувати також квасолю, пшоно, горіхи і навіть чай або борошно. Все залежить тільки від вашої фантазії.

29 31Оригінальна та дуже ароматна картина вийде, якщо використати кавові зерна. З них можна викласти фігурку у вигляді чашки або просто прикріпити в хаотичному порядку. Кожен із варіантів виглядає досить оригінально.

30

Якщо ви плануєте зробити об’ємну картину, рекомендуємо заздалегідь подбати про додатковий декор. Це можуть бути тонкі стрічки, незвичайної форми ложки, а також різні намистини та гудзики. Також можна використовувати висушену шкірку апельсина та багато іншого. Але перш ніж приклеювати всі деталі, рекомендуємо заздалегідь розкласти композицію. Тільки тоді, коли зовнішній вигляд вас повністю влаштує, можна зафіксувати деталі за допомогою клею.
39 38

Для декору кухні зовсім не обов’язково набувати надто складної та незвичайної картини. Звертайте увагу на прості, лаконічні роботи. Саме вони найкраще підходять для такого виду приміщення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *