100 фото найкращих прикладів дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих прикладів дизайну


Зміст:

  1. Обробка стін
  2. Меблі для стильної вітальні
  3. Штори для вітальні
  4. Люстри
  5. Килим у вітальню

Вітальня завжди була відображенням статусу і смакових переваг господарів. У ній прийнято збиратися усією сім’єю за чашкою чаю. Саме у цьому приміщенні ми приймаємо гостей та проводимо ділові переговори. Тому кожна деталь інтер’єру, будь-які фіранки на вікнах, люстра або шпалери на стінах повинні підбиратися з особливою увагою, і одного привабливого зовнішнього вигляду і вашого бажання в цьому випадку буває недостатньо.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Дизайн вітальні має бути стильним і практичним, одночасно поєднувати у собі привабливість та функціональність. Однак таке поняття, як стиль, охоплює безліч факторів та передбачає різні варіанти оформлення вітальні.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Про те, які матеріали можна використовувати для створення стильного дизайну, та яких критеріїв слід дотримуватися при виборі відповідних меблів або текстилю, читайте далі.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Обробка стін

Коли мова заходить про оздоблення стін приміщення, що виконує роль вітальні слід не забувати, що від вибору матеріалів залежить не тільки зовнішня привабливість кімнати, але і цілісність інтер’єру. Тому дизайнери рекомендують заздалегідь визначитися із загальною стилістикою оформлення, а потім приступати до підбору варіантів для оздоблення стін, які на сьогоднішній день представлені у великій різноманітності. При цьому не обов’язково надавати перевагу вологостійким покриттям, оскільки потрапляння на поверхню стін вологи у вітальні зустрічається досить рідко.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Лакофарбові засоби

Колірна палітра лакофарбових виробів здатна приємно здивувати свої різноманітністю навіть досвідчених дизайнерів, тому, використовуючи подібний вид оздоблення, у вас не виникне труднощів із підбором ідеального тону для стін вітальні. Наносять фарбу на попередньо підготовлену та рівну поверхню. Не менш цікаво виглядає фарбування стін, обклеєних спеціальними видами шпалер.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Декоративна штукатурка

Зовнішній вигляд такого варіанту обробки залежить від типу використовуваного складу, і в цьому випадку розрізняють силіконову, силікатну, мінеральну, акрилову або венеціанську штукатурку. Після нанесення матеріалу на поверхні стін утворюються оригінальні візерунки, що імітують мармур, камінь та інші природні текстури.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Декоративний камінь

Використання такого матеріалу в інтер’єрі вітальні передбачає його поєднання з іншими видами оздоблення. Інакше кімната виглядатиме зайво «холодною». Тому в більшості прикладів декоративний камінь застосовується для обробки окремих областей, наприклад, камінної зони, ділянки біля телевізора, дверних прорізів або частини стіни.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Шпалери

Подібний вид оздоблювальних матеріалів також має завидну різноманітність і колірну палітру. Його можна використовувати як самостійне покриття, так і поєднувати з іншими матеріалами. Найбільш поширеним та доступним варіантом вважаються паперові шпалери. Не менш оригінально та стильно виглядатимуть флізелінові або вінілові полотна. Шпалери зі скловолокна чудово підходять під фарбування. Текстильні або «рідкі» шпалери допоможуть створити особливу атмосферу.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Меблі для стильної вітальні

Оскільки вітальня одночасно поєднує в собі кілька функціональних зон, то і при виборі меблів слід обов’язково враховувати ці фактори.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Гарнітурні набори

Подібна пропозиція меблювання являє собою сукупність окремих предметів меблів, наприклад, шафи, тумби та стелажів з безліччю полиць, які доповнюють один одного і в результаті створюють цілісну конструкцію. Таке рішення вважається зручним, позбавляє господарів приміщення необхідності витрачати час на вибір кожної деталі окремо і користується великою популярністю.

100 фото найкращих прикладів дизайну

М’які меблі

При виборі м’яких меблів для облаштування вітальні ви можете також віддати перевагу вже готовому комплекту, до складу якого, як правило, входячи різні моделі диванів, крісло або пара крісел і пуфи, так і підібрати кожен предмет, що вас цікавить окремо. Головне орієнтуватися на розміри виробів, простоту догляду, екологічність та привабливий зовнішній вигляд.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Штори для вітальні

Такий вигляд текстилю, як штори, дозволяє будь-якому інтер’єру виглядати затишніше і створює відчуття завершеності оформлення. До того ж, це прекрасний спосіб регулювання проникнення кількості денного світла в приміщення. У цьому випадку, для кімнат з вікнами, що виходять на північний бік, актуальне використання штор зі світлих і легких тканин.

100 фото найкращих прикладів дизайну

У випадках, коли віконні прорізи, навпаки, схильні до попадання великої кількості сонячних променів, слід віддати перевагу фіранкам з більш щільних матеріалів.

100 фото найкращих прикладів дизайну

У моді простота, лаконічність та функціональність, тому підбираємо вироби без будь-яких чітко виражених принтів та малюнків. Кисею, рулонні штори або моделі з однотонного льону або бавовни в цьому випадку можна назвати найактуальнішим варіантом.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Люстри

Для створення комфортної та затишної атмосфери у вітальні також важливо приділити увагу освітленню кімнати, а саме підбору люстри, яка не тільки може стати чудовим доповненням будь-якого дизайну, а й допоможе приховати дефекти планування. Джерела освітлення для вітальні характеризуються різноманіттям кольорів, високим рівнем освітлення та різноманітністю розмірів у відповідність до площі приміщень та висотою стель.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Підвісні люстри кріпляться безпосередньо до стелі, випускаються в різноманітному дизайні і чудово підходять для освітлення великих площ. Накладні моделі можна назвати ідеальним рішенням для освітлення невеликих приміщень або низьких стель.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Килим у вітальню

Наскільки потрібна наявність килима у вітальню можна вважати риторичним питанням, оскільки подібний елемент інтер’єру є джерелом затишку, комфорту та тепла. При цьому стильним рішенням вважається саме розташування аксесуара.

100 фото найкращих прикладів дизайну

У списку актуальних пропозицій килимові покриття з вовни, віскози, шовку, джуту, бавовни та поліефіру, які можуть мати будь-яку конфігурацію та забарвлення.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Килими великих розмірів, як правило, використовуються в просторих віталень, Невеликі полотна чудово підходять для поділу приміщення на функціональні зони. Мініатюрні килимки на підлозі у вітальні переважно грають декоративну роль.

100 фото найкращих прикладів дизайну

Стильна вітальня – це безліч дизайнерських ідей та безмежні можливості реалізації власних бажань.

Далі ми пропонуємо до вашої уваги добірку фотографій із зображенням готових інтер’єрних рішень, які можуть послужити для вас джерелом натхнення.

100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну 100 фото найкращих прикладів дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *