100 фото модних ідей дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото модних ідей дизайну


Зміст:

 1. Стиль модерн
 2. Оздоблення
 3. Спальня у бежевих тонах
 4. Біла спальня
 5. Сіра спальня
 6. Стіни
 7. Стеля
 8. Підлога
 9. Спальний гарнітур
 10. Освітлення
 11. Декор
 12. Штори
 13. Шафи

Стиль модерн в інтер’єрі спальні: рекомендації дизайнерів, молодіжний дизайн
При покупці нової квартири або будинку багато людей насамперед замислюються про дизайн інтер’єру. І це не дивно, адже в сучасному світі ми практично весь свій час проводимо в приміщеннях. В одних ми відчуваємо естетичну насолоду, в інших нам некомфортно і ситуація здається пригнічує або навіть безглуздою. Саме тому так важливо відповідально ставиться до внутрішнього наповнення та облаштування кімнати. Деякі вдаються до допомоги професійних дизайнерів, а деякі беруть на себе відповідальність і витрачають багато часу на те, щоб зробити свій будинок дійсно красиво оформленим.

100 фото модних ідей дизайну

Стиль модерн

Сам стиль почав зароджуватись ще наприкінці ХІХ століття і був популярним близько тридцяти років. Однак, з початком Першої світової війни, модерн залишив лідируючі позиції та поставив крапку у своєму розвитку. Незважаючи на все, до 1914 вже склалися усталені відмінні риси цього стилю. Такими рисами стали: відсутність незграбності ліній, плавні округлі форми та переходи, використання дерева як матеріал у всіх його проявах і класичні коричневі, червоні та сіро-зелені тони. Інші кольори допустимі, але загальне тло варто залишити приглушеним за бажання витримати приміщення в стилі модерн. Освітлення в такому інтер’єрі зазвичай приглушене, часто більша кількість світла надходить від торшерів та настільних світильників. Дизайни інтер’єру в цьому стилі мають швидше жіночні риси, завдяки плавності ліній та використанню як декор природних мотивів: різних зображень метеликів, птахів, пелюсток, квітів та всіляких рослин.

100 фото модних ідей дизайну

Оздоблення

Спальні в стилі модерн виглядають розкішно та стильно, у таких приміщеннях відчувається дух Срібного віку та аристократизму. Цей стиль підійде для тих, хто віддає перевагу мінімалізму і простору, але бажають перетворити свою кімнату і додати до неї королівські, розкішні мотиви.

100 фото модних ідей дизайну

Спальня у бежевих та світлих тонах

Бежевий колір універсальний та стильний. Саме на приміщеннях, виконаних у бежевих тонах найчастіше зупиняють свій вибір власники завдяки тому, що цей колір поєднується з безліччю інших відтінків, практичний і виглядає натурально. Розбавити тони в такому інтер’єрі можна за допомогою зеленого, золотого, мідного, блакитного та білого кольорів. Як декор у приміщення рекомендуємо використовувати незвичайні світильники, яскраві рамки для фото, темні штори та оздоблювальні фактурні матеріали.

100 фото модних ідей дизайну

Спальня у білих тонах

Використання білого кольору в якості основного в інтер’єрі — сміливе рішення, так як приміщення в такому кольорі ризикують виглядати не затишно і холодно, проте любителі мінімалізму неодмінно оцінять таке рішення. Вигідно збалансувати кількість білого кольору можна чорним, червоним, коричневим та сірим кольором. Акцентом у такому інтер’єрі може стати постільна білизна, гардини та яскраві картини.

100 фото модних ідей дизайну

Сіра спальня в стилі модерн

Сірий колір сприяє створенню безлічі цікавих комбінацій кольорів і при правильному поєднанні з іншими кольорами інтер’єри будуть виглядати стильно, ефектно і сучасно. Найбільш приємними поєднаннями постають сірий із синім, білим, жовтим та бежевим кольорами. Сірий колір візуально збільшує простір, тому в приміщеннях, виконаних у такому кольорі, добре виглядають прості та мінімалістичні деталі та кімнати виглядають особливо цікаво.

100 фото модних ідей дизайну

Стіни

При виборі стін у модерні слід звертати увагу на загальну картину та зіставляти їхній вигляд з рештою оздоблення спальні. Головне в даному стилі – лаконічність, тому важливо не перевантажити кімнату деталями. Надійним рішенням є, звичайно, монохромні шпалери в світлих тонах. Для тих, хто не боїться експериментів можемо запропонувати фотошпалери із зображеннями тварин, природи, квітів, великого листя або геометричних фігур, які відмінно можуть розміститися біля ліжка. Саме голова в такому випадку вибирайте контрастного або темнішого кольору. Ще одним цікавим варіантом стає декоративна штукатурка, камінь чи ліплення. Такі техніки використовуються рідше, але теж виглядають стильно та лаконічно, не користуючись популярністю через привнесення до інтер’єру деякої грубості. Найчастіше оформлення стін обирають із сучасних матеріалів. Що стосується колірного рішення, то рекомендуємо використовувати в спальні бежеві кольори та відтінки, у зв’язку з тим, що вони досить універсальні і можуть поєднуватися з безліччю інших кольорів, які виглядають симпатично і добре впливають на нервову систему людини. Також на стінах, виконаних у такому кольорі, доречно виглядатимуть картини, ліплення та рослинні принти.

100 фото модних ідей дизайну

Стеля

Стеля найчастіше виконують у білому кольорі, зрідка розбавляючи його відтінками коричневого. Це робиться для того, щоб інтер’єр в цілому не виглядав незграбно і стеля гармоніювала з дизайном кімнати. Популярні натяжні та багаторівневі натяжні стелі. Вони допомагають розсіяти світло та сховати джерела освітлення. Вигідно виглядають масивні дерев’яні балки, проте не варто розміщувати їх у маленьких приміщеннях, таке рішення, все ж таки, краще застосовувати в просторих кімнатах з високими стелями.

100 фото модних ідей дизайну

Підлога

У багатьох випадках у стилі модерн використовують ламінат, фарбовані дошки та паркет. Головна вимога для підлоги – вона має бути однотонною та витриманою у кольоровій гамі стилістики. Вітаються рослинні мотиви, але варто не перестаратися і використовувати таке покриття для підлоги тільки в тому випадку, якщо ваші стіни однотонні і без химерних візерунків.

100 фото модних ідей дизайну

Спальний гарнітур

Меблі для такого химерного стилю можуть бути громіздкими, але слід пам’ятати про його концепцію — дотримуйтеся плавності ліній, уникайте гострих кутів і постарайтеся кожну річ зробити функціональною і практичною. Колір для меблів зазвичай підбирають у колір покриття для підлоги або навпаки — контрастуючий з ним. Популярний колір венге, а також усі приглушені бежеві та сірі тони. В інтер’єр чудово впишуться прості, функціональні конструкції, що гармонують з усіма елементами меблів. Туалетний столик промені вибрати простий, без додаткових полиць, так як на них у процесі використання будуть накопичуватися парфуми, біжутерія та різна косметика, що створює безлад і є неприпустимим у такому стилі. Використовуйте конструкції з висувними ящиками та достатньою кількістю місця всередині, щоб не примушувати поверхні. Ліжка в стилі модерн громіздкі та масивні, з великими узголів’ями та плавними лініями. Загалом, варіантів оздоблення спальні безліч, важливо лише гармонійно поєднувати меблеві установки зі підлогою, стінами, стелею і декором, дотримуючись основних рис стилю.

100 фото модних ідей дизайну

Освітлення

Важливим пунктом постає вибір освітлення, оскільки стиль модерн досить примхливий у цьому плані. Прекрасно матиме джерела денного освітлення – великі вікна, проте світло в приміщенні має бути розсіяним. Джерела освітлення можна використовувати як предмети декору, прикрасивши кімнату масивними стильними торшерами або лампами на тумбочках і столах.

100 фото модних ідей дизайну

Декор

Одним із найважливіших елементів декору можна назвати штори. Порт’єри можуть бути асиметричними, багатошаровими чи комбінованими. Вони використовуються як фактурні тканини, так і натуральні. Найчастіше саме штори є акцентною деталлю у стилі модерн. Також оздоблення кімнати підкреслить банкетка, яка чудово вписуватиметься в інтер’єр завдяки своїй мобільності та функціональності. Декор вітається стриманий та лаконічний, із застосуванням акцентних рослинних мотивів. Доповнять масивне ліжко різні варіації подушок і пледів. А ось килими використовуються в такому стилі рідко, проте, при необхідності, вибирайте килим з коротким або середнім ворсом, а колір вибирайте контрастний з покриттям для підлоги.

100 фото модних ідей дизайну

Штори

Однією з характерних рис модерну є широкі вікна, що прагнуть вгору. Тому гостро стоїть питання вибору гардин у такий інтер’єр. Найчастіше це прості штори, що струмують вниз, з щільної тканини з великою кількістю складок. Пам’ятаючи про те, що модерн – це, насамперед, сучасність та функціональність, кріплення до шторів можна «сховати» за натяжними стелями або використовувати стандартний вид кріплення. Цікаво виглядають і асиметричні рішення, драпірування та легкі хвилі.

100 фото модних ідей дизайну

Шафи

Оскільки стиль модерн має на увазі під собою плавні лінії та вигини – меблевий гарнітур має бути відповідним. Сама конструкція речового кафе може бути зовсім різною, проте найчастіше в такому інтер’єрі використовують лаконічні комоди в контрастному кольорі і досить простий конструкції. Однак не варто забувати про те, що в цьому стилі так само в пріоритеті функціональні предмети, тому цілком доречно виглядатимуть шафи-купе та великі прості шафи з великою кількістю полиць.

100 фото модних ідей дизайну

Створюйте у своїй оселі затишок і відчувайте естетичну насолоду від перебування в ньому. Виберіть той стиль, який підійде саме вам, а якщо ви зупинили свій вибір на такому чудовому стилі, як модерн, зробіть все можливе, щоб цей стиль зберіг свою лаконічність, деяку химерність і м’якість.

100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну 100 фото модних ідей дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *