Інформація про дизайнера, робота дизайнера
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інформація про дизайнера, робота дизайнера


Будь-який, який вирішив зробити ремонт у себе в будинку, повинен розуміти важливість попередньої роботи з дизайнером, щоб спроектувати комфортний та приємний інтер’єр, де приємно проводити час із близькими.

Інформація про дизайнера, робота дизайнераСвій дім — це саме те місце, яке має забезпечувати господарів теплом, комфортом та затишком у будь-яку погоду. Але поняття затишку дуже абстрактне. Нерідко важко пояснити, чому Вам подобається перебувати в інтер’єрі квартири. Відчуття затишку та комфорту виникає з неусвідомлених сприйняттів, заснованих на асоціаціях із чимось приємним, теплим, дитячим. Зайнявшись розробкою нового інтер’єру будинку чи квартири, помилковим рішенням буде сліпо дотримуватися модних стилів та віянь у дизайні інтер’єру. Адже мода лише індивідуальна думка конкретних людей, так чи не провідним рішенням формувати інтер’єр саме для себе?

Інформація про дизайнера, робота дизайнераВажливо знати про дизайн-проект

Створення цікавого інтер’єру квартири чи будинку не можна порівнювати з рядовим ремонтом, як не можна думати, що дизайн інтер’єру полягає лише у декоруванні приміщення зсередини. Кожне житлове приміщення спочатку необхідно пристосувати під своїх мешканців і таким чином воно буде особливим, а не взятим з модного журналу інтер’єрів. Ідеальний інтер’єр спроектувати непросто. В першу чергу проводяться точні виміри простору, які можуть і коригуватися, у разі коли йдеться безпосередньо про будівництво заміського будинку. Далі дизайнер інтер’єру розробляє певну ідею майбутнього інтер’єру, що містить у собі варіанти планувань та стильове оформлення кімнат, а також список приміщень з точним зазначенням їх габаритів, враховуючи склад сім’ї та бажання замовника. Важливим етапом у розробці дизайн проекту є чітке розуміння дизайнера про бажаний стиль, необхідний рівень освітленості, основну колірну гамму, переваги за геометричними формами, аксесуарами, матеріалами, текстурою тощо. Природно оздоблення підлоги, стін та стелі має цільно гармонувати з меблями, тому дизайн проект розробляється в комплексі, враховуючи і вибір оздоблювальних матеріалів, визначення джерел світла, предметів меблів, тканини та інших аксесуарів.

Інформація про дизайнера, робота дизайнера

Будь-який інтер’єр квартири є уособленням своїх господарів. Потрібно відзначити, що простір має свій емоційний настрій та свій унікальний характер, що передається формою, кольоровими рішеннями та грамотним освітленням вигідних деталей інтер’єру. Під час природного сонячного освітлення інтер’єр квартири може виглядати унікально в різні пори року та доби. Існують професійні прийоми використання сонячного світла, додаючи та змінюючи аксесуари, варіюючи акцентами в інтер’єрі, граючи кольоровими відтінками та текстилем. Проектування комфортного та максимально затишного середовища для господарів квартири є важкою та копіткою роботою, тому якісно впоратися з нею під силу лише професійному дизайнеру. Причому хорошому дизайнеру необхідно бути частково психологом, щоб легко вести переговори із замовником і чітко розуміти його переваги, навіть найчастіше неявно виражені. Потрібно пам’ятати, що в особистому будинку Ви проводите найбільшу частину життя, відповідно треба скрупульозно вибирати собі дизайнера інтер’єру, по можливості дізнаючись його як людину і збираючи інформацію про його роботи з різних джерел.

Інформація про дизайнера, робота дизайнераНа сьогоднішній день у будь-якому великому місті є практикуючі дизайнери. Розліт цін за квадратний метр виконання такої роботи, досить великий: приблизно від 500 до 6000 рублів, можливо і більше. При пошуку дизайнера важливо з’ясувати, чи входить у виставлену ним вартість роботи виключно візуалізація інтер’єру квартири, або ж у вартість входить і складання необхідних креслень для будівництва з підбором зазначених матеріалів для зведення гіпсокартонних конструкцій та докладний план електрики. Професійні дизайнери зазвичай виконують безліч послуг, що входять у звичний дизайн проект.

Інформація про дизайнера, робота дизайнераЕтапи виконання дизайн проекту

Робота дизайнера ділиться на кілька частин. Першим етапом буде зустріч з клієнтом, яка дасть розуміння про основні побажання та вимоги щодо майбутнього інтер’єру квартири чи будинку або їх перепланування. Виконуються точні виміри приміщення та складається початковий план дій. На основі отриманих розмірів будуть проводитися всі подальші дії.

Інформація про дизайнера, робота дизайнера При наступній зустрічі із замовником у дизайнера інтер’єру часто вже є кілька варіацій планувальних рішень інтер’єру квартири чи будинку. Все залежатиме від площі, конфігурації приміщень і, звичайно ж, від досвідченості дизайнера інтер’єру. У всіх варіантах проекту дизайнер врахує всі побажання замовника, наскільки це можливо, адаптуючи їх під простір, що проектується. Після завершення зустрічі має бути визначено остаточний варіант перепланування, що дасть змогу рухатися далі.

Далі починається детальне опрацювання дизайн-проекту інтер’єру, зі створенням тривимірної картинки з обумовленим ступенем фотореалістичності та графічного опрацювання. Простір формується цілісно, ​​на видових ракурсах будуть показані всі матеріали, меблі, світильники та аксесуари. Даний етап роботи визначається як найбільш трудомістким та тривалим, час його розробки близько 1-3 місяців, можливо, і більше. У процесі роботи замовник має можливість впроваджувати свої побажання і переваги.

Інформація про дизайнера, робота дизайнера

На останньому етапі розробляються креслення, якими будівельники реалізовуватимуть ідеї затвердженого дизайн проекту у життя. Це плани щодо зведення нових перегородок та утилізації колишніх; з влаштування таких дизайнерських елементів, як отвори, ніші, арки; креслення розміщення електрики та прив’язки сантехніки; плани розміщення меблевого обладнання; розгортки по стінах; розрізи стель; плани стелі та підлоги. До всього пакету креслень додається відомість, де вказані всі матеріали, що використовуються в проекті, з артикулами колекцій та назвами фірм, де зазначені матеріали можна придбати.

Інформація про дизайнера, робота дизайнераОкремою послугою надається авторський нагляд, який необхідний для того, щоб вся задумка проекту виконувалася максимально точно. Найчастіше під час будівельних робіт виникають деякі питання, які потребують пояснення саме дизайнера. Іноді замовники під час виконання проекту пропонують інші варіації колірного рішення будь-якого приміщення чи меблів. У такому разі дизайнеру доводиться редагувати дизайн-проект таким чином, щоб це не завдало шкоди первинній ідеї.

Варто постаратися сформулювати максимально чіткі умови, які обов’язково будуть виконані — вони й матимуть саме «технічне завдання». Зрозуміло, не потрібно дуже скрупульозно вникати в деталі, оскільки це робота дизайнера інтер’єру.

Бути тонким психологом, у найкоротший термін точно розуміти бажання замовника – дуже важливо для успішної роботи професійного дизайнера інтер’єру. Йому протягом першої зустрічі необхідно дізнатися про замовника та його родину якнайбільше інформації, яка згодом допоможе сформувати стиль, колір та функціонал. Це відомості про стиль життя його сім’ї, про ймовірне відвідування будинку або квартири гостями, де зазвичай любить збиратися вся сім’я і чим вона при цьому займається.

Дизайнер, який серйозно підходить до свого ремесла, регулярно відвідує виставки та дизайнерські семінари, стежить за новими сучасними оздоблювальними матеріалами, стежить за сміливими ідеями своїх колег дизайнерів інтер’єру європейського рівня, читає журнали, присвячені дизайну інтер’єру. Дизайнеру повинні бути добре відомі новинки в меблів, сантехніки та новітніх оздоблювальних матеріалів, які є в салонах. Як правило, дизайнер знає будівельний ринок і де краще купувати все необхідне для реалізації якісного і красивого інтер’єру. З численного розмаїття брендів та відомих торгових марок вибираються найбільш конкурентоспроможні. У дизайнера інтер’єрів є координати менеджерів салонів, і він завжди зможе зв’язатися і вирішити всі питання, що перешкоджають виконанню. Підбір і грамотне поєднання меблів, сантехніки, різних оздоблювальних матеріалів включає безліч тонкощів і підводних каменів, в які може вникнути виключно досвідчений фахівець. Щоб уникнути зайвих проблем — надайте вибір постачальників меблів та матеріалів професіоналу. Ось у цьому полягає специфіка авторського нагляду.

Інформація про дизайнера, робота дизайнера

Є деякі складові, від чого залежить, чи буде організація нового інтер’єру успішним та виправдовуючим очікування замовника. Для початку повинен бути чіткий і детально опрацьований пакет документів — дизайн проект, який демонструватиме, що дизайнер і замовник інтер’єру уклали повне порозуміння. Потім, дизайнеру, у разі авторського нагляду, потрібно уважно стежити за проведенням ремонтних та оздоблювальних робіт і завжди допомагати та спрямовувати у виборі матеріалів та меблів. І звичайно, має значну вагу якість обробки. Спроектована 3d картинка може справляти яскраве враження, але дещо нерівне оздоблення стін, достатня щоб усі зусилля дизайнера пішли прахом. Тому треба заздалегідь переконатися в тому, що призначена вами будівельна бригада зробить свою частину роботи якісно. Краще подивитися на реалізовані роботи, виконані цією бригадою. Саме насправді, а не на фото, адже вони можуть бути просто якісно відфотошоплені або взагалі взяті з інтернет сервісу та видані за свої. Можна відвідати квартиру чи будинок, де оздоблювальна бригада працювала останнім часом, як правило, господарі таких квартир не проти таких візитів.

Етапи будівельних та оздоблювальних робіт

Сама обробка започаткує після повного затвердження дизайн проекту замовником. Спочатку виконуються роботи чорнового характеру, тобто зносяться зайві перегородки за проектом, визначається монтаж електропроводки та частково сантехнічного обладнання, далі відбувається вирівнювання стелі, стін та підлоги. Після чого настає період монтажних робіт, що включають складання конструкцій ГКЛ. На останньому етапі виконуються чистові роботи, — це підлога, установка світильників, обробка декоративною штукатуркою, поклейка шпалер, і т.д.

Дизайн та ремонт у Ростові-на-ДонуНерідко клієнти при виборі робочої бригади просять зробити кошторис робіт відразу в кількох виконробів, бажаючи вибрати найбільш прийнятний для них варіант. Однак чинити так не рекомендується. Виконроби цілком можуть внести в кошторис лише деяку частину реально важливих робіт з обробки, а вже потім вимагати додаткових коштів. Отже витрати можуть перевершити всі очікувані. Уважно підходьте до вибору оздоблювальної бригади, уважно вивчаючи весь ринок пропозицій.

Дизайн та ремонт у Ростові-на-ДонуУспішного ремонту!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *