100 фото найкращих ідей екстер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих ідей екстер’єру


Зміст:

  1. Регулярний стиль
  2. Пейзажний стиль
  3. Російський стиль
  4. Японський стиль
  5. Англійський стиль
  6. Скандинавський стиль
  7. Середземноморський стиль

Ландшафтний дизайн – вишукана назва окремого різновиду мистецтва, яка поєднує в собі три складові. По-перше, це інженерна складова. При плануванні ландшафтного дизайну враховуються нюанси проектування та будівництва, а також архітектура будівель та споруд на обраній ділянці. По-друге, це біологічна складова. Тут ландшафтні дизайнери роблять вибір рослинного дизайну території з урахуванням особливостей рельєфу, клімату та певного стилю. По-третє, це культурна, історична, філософська складова. Це означає, що ландшафтний стиль дуже тісно взаємопов’язаний зі стилями та напрямками в культурі та історії, і навіть несе певний філософський зміст.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Регулярний стиль

Цей стиль також називають «французьким парком», «садом у регулярному стилі». Центром ландшафтного дизайну в цьому стилі є архітектурна споруда, від фонтану до королівського палацу. Навколо такої споруди розбивається сад, який суворо та обов’язково підпорядкований законам геометрії та симетрії.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Судячи з однієї з назв, батьківщина цього ландшафтного стилю – Франція. Однак історики вважають, що батьківщина «саду в регулярному стилі» – це Італія доби Відродження. Рівні, доглянуті садові доріжки чудово поєднуються в даному стилі з різними водними об’єктами. Основні риси регулярного стилю у дизайні ландшафтів: чіткість, акуратність, раціональність.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Пейзажний стиль

На противагу регулярним садам у Франції у 18 столітті англійці створюють пейзажний стиль. На перший погляд цей стиль дуже простий і максимально повторює природні пейзажі. Але насправді ситуація не така проста. Дійсно багато в чому цей стиль бере ідеї та рішення із самої природи, але при цьому строго підпорядкований багатьом вимогам та правилам. Рослинність росте вільно, природно, але при цьому регулярно та своєчасно проріджується, підстригається. Кольори вибирають спокійні, пастельні, природні, не насичують квітами та рослинами яскравої палітри.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Обов’язково враховують кліматичні умови та обирають місцеві рослини, а не екзотичні. Для декору використовують природні матеріали: камінь, дерево, вироби із глини. Основні риси пейзажного стилю: натуральність, відсутність геометричних рішень, лише плавні, природні контури.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Російський стиль

Основні риси російського стилю: простота, м’якість в контурах, відчуття затишку та комфорту. У російському стилі немає дуже суворих рішень. Однак, ділянка в російському стилі передбачає зонування: куточок для відпочинку з місцем для багаття, дубовою лавочкою або гойдалками, куточок для плодових дерев і чагарників, город, зона, що використовується для побутових потреб (будинок і господарські будівлі), і обов’язково палісадник або клумба з елементи декору.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Улюблені матеріали в дизайні – натуральні та ковані вироби, прикраси з глини або кераміки. Основні риси російського стилю: натуральність, затишок, відсутність суворих та чітких обмежень.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Японський стиль

Японський стиль ландшафтного дизайну стає все більш і більш популярним, адже це не просто оформлення території за будь-якими принципами та законами, це справді ціла філософія та східна мудрість. У кожному японському саду має бути обов’язковий символ, що несе особливий зміст. Рослини, чагарники та дерева не повинні повторюватись і не повинні бути симетричними.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Японський дизайн унікальний з одного боку і простий, з іншого боку. Колірні рішення обирають спокійні, природні. Створення ландшафтного дизайну в цьому стилі ретельне та тривале заняття для терплячих людей. Основні риси японського стилю: унікальність, простота, гармонійність.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Англійський стиль

Цей стиль підходить представникам справжньої англійської культури — химерний, величний, аристократичний і досить консервативний. Основа сучасного англійського стилю — це пейзажний стиль, але без приховування участі у процесі створення людських рук та ідей. Обов’язковими елементами повинні бути: газон, альтанка, зона квітів, водоймища, доріжки, огорожа з живих чагарників або рослин. Основні риси англійського стилю у ландшафтному дизайні: свобода, умиротворення, природність та натуральність.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Скандинавський стиль

Цей стиль особливий, тому що скандинавські країни більшу частину року проводять у холодних та суворих умовах. Тому скандинавський сад – це насамперед вічнозелені дерева та чагарники. Усі сади у цьому стилі доглянуті та красиві, а елементів садового декору безліч, обов’язково з ельфами, гоблінами та тролями – героями скандинавських казок. Основні риси: стриманість, функціональність, природність, компактність.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Середземноморський стиль

Батьківщина цього стилю не одна, це квінтесенція сільських стилів півдня Франції, Греції та Італії. Цей стиль витончений як француженка та витончений як грецька амфора.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Неодмінні садові атрибути цього стилю: тераси або майданчики обов’язково в тіні рослин, квіти в глиняних горщиках, бруковані або кам’яні доріжки та майданчики, фонтани, ароматні рослини, що створюють особливу середземноморську атмосферу, стрижений кипарис і самшит, елегантні різно рівні. обов’язково білі меблі для саду. Основні риси: вишуканість, рельєфність, неповторний та незабутній аромат.

100 фото найкращих ідей екстер'єру

Перелік популярних, красивих та атмосферних дизайнів ландшафтів сьогодні досить великий. Кожна людина відповідно до свого смаку і уподобань, настрою і філософії, можливостей і бажань, може підібрати відповідний ландшафтний дизайн. Індивідуальне, відчутне та грамотно підібране рішення для присадибної або дачної ділянки створить окреме невичерпне джерело задоволення, настрою та натхнення, зробить неповторною вашу працю та відпочинок. А ще обов’язково стане Вашою візитною карткою, яка краще за будь-які слова розповість про Вас і Вашу родину.

100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру 100 фото найкращих ідей екстер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *