100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото ідей в інтер’єрі, різновиди дизайну


Зміст:

  1. Вітальня зі стільцями
  2. М’які стільці для вітальні
  3. Крісла-стільці у вітальню
  4. Стіл зі стільцями у вітальню
  5. Незвичайні стільці в інтер’єрі вітальні

Вітальня – особлива кімната в будинку, її основні функції – зустрічати гостей та збирати близьких для спілкування, частування за столом, тому без якісних, зручних та красивих стільців у вітальні не обійтися.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Вітальня зі стільцями

Сучасний асортимент стільців для вітальні дуже різноманітний, їх можна класифікувати за різними критеріями. Стільці мають кілька основних моделей: класичні, віденські, напівкрісла та стільці-трони. За способом трансформації можна виділити цілісні, розбираються, що штабелюються, трансформуються або складні. Основні матеріали, які використовують для виготовлення каркасу та сидінь стільців у вітальню: дерево, ДСП, МДФ, ротанг, пластик та пластмаса, метал, композит (два матеріали в одному стільці).

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

М’які стільці для вітальні

Стільці бувають різними за ступенем м’якості/жорсткості – жорсткі, напівм’які, м’які. Залежно від дизайну стільця, м’яким може бути сидіння, сидіння та спинка, вся поверхня випорожнення, можливі навіть підлокітники. Для наповнювачів м’яких і напівм’яких сидінь використовуються в основному синтепон і поролон, рідше ватин, латекс, пух. Важливу роль інтер’єрі вітальні грає вибір оббивки стільців.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Відмінно виглядає оббивка стільців, що поєднується за кольором, фактурою, дизайном з м’якими меблями, текстилем та стилем інтер’єру. Важливий і неодмінно якісний та зносостійкий матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник, жаккард, гобелен, оксамит, плюш, велюр, флок, мікрофібра, шовк, атлас, рогожка. Кількість стільців для вітальні залежатиме від площі кімнати, форми та розмірів столу.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Крісла-стільці у вітальню

Основні переваги крісел-стільців – оригінальний та благородний зовнішній вигляд, зручність та комфорт, багатофункціональність та широкий асортимент різноманітних видів. Єдиний нюанс, який слід врахувати при покупці крісел-стільців – це габарити, які іноді перевершують розмір стандартних стільців.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Існують офісні та домашні моделі. Перша модель може підійти і для вітальні, якщо в ній передбачено робочий куточок з письмовим або комп’ютерним столом. Друга модель ідеально підходить для комфортного облаштування вітальні. Різні форми, кольори, фактури крісел-стільців дозволяють гармонійно приєднатися до вибраного стилю інтер’єру. Слід зазначити ще один окремий та мегапопулярний варіант – дитяче крісло-стілець. Усі моделі стільців мають різну міру жорсткості: комбіновані, жорсткі, м’які.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Основа у звичайному стільці – це чотири ніжки, у кріслі-стулі можуть бути три ніжки, одна опора з круглою підлоговою основою або нестандартні вигнуті опори. Каркас стільців такого виду в основному виготовляють із натурального дерева, МДФ, ламінованої деревинно-стружкової плити, пластику, металу.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Для ефектної, зносостійкої та довговічної оббивки використовують натуральну шкіру, шкірозамінник, екокожу, оксамит, шеніл, вельвет. Крісла-стільці можуть бути різними по довжині — низькі або високі, а також формою — круглі або квадратні. Вони ідеально доповнять такі стилі інтер’єру як класика, мінімалізм, прованс, кантрі, хай-тек.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Стіл зі стільцями у вітальню

Обідній стіл з комплектом гарних та зручних стільців – це серце будь-якої вітальні. Як і стільці, столи бувають найрізноманітніші: стаціонарні, трансформери та пересувні. Який ви виберете Ви, буде залежати від розмірів вітальні та Ваших особистих переваг. Можливий ергономічний варіант для вітальні у вигляді журнального столика в тандемі з невеликими стільцями, пуфами або трендовими кріслами-мішками. Обідні столи бувають різної форми: круглі, квадратні, овальні, прямокутні.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Ідеально підійде для маленької вітальні стіл-трансформер у поєднанні зі складними або штабельованими стільцями. Трансформери, у свою чергу, мають різні способи трансформації: розсувний (дві частини столу розсувають для вставки додаткової стільниці), складаний (знайомий усім з дитинства стіл-книжка), відкидний (стільницю закріплюють на стіні, при необхідності опускають на складану ніжку).

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

При виборі комплекту, що складається зі столу та стільців, важливо врахувати деякі нюанси. Визначивши основну функцію столу для вітальні, визначаємо який нам підійде: обідній, письмовий, журнальний. Обов’язково співвідносимо розміри меблів та кімнати: стіл зі стільцями не повинен зайняти весь простір, але й загубитися в інтер’єрі буде погано.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Декор та дизайн столу та стільців, у тому числі, фактура та колір, повинні відповідати обраному інтер’єрному стилю вітальні. Важливий нюанс, пов’язаний з безпекою та надійністю меблів – це вибір якісних матеріалів та перевірених виробників.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Незвичайні стільці в інтер’єрі вітальні

Синонім незвичайні слова в даному випадку — дизайнерські. Творці незвичайних дизайнерських стільців втілюють найсміливіші та найкреативніші ідеї. Наприклад, стільці на металевих ніжках у вигляді червоних жіночих губ з червоної оббивки, стільці з мотивами зі світу тварин – з оленячими рогами та кролячими вухами на спинці, стільці з металевої сітки та багато інших. Окрім нестандартного дизайну, для їх виготовлення вибирають незвичайні матеріали: кольоровий пластик, міцне скло, дерев’яні піддони.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

На окрему увагу заслуговують химерні, фантастичні, асиметричні форми, багато з яких суперечать законам фізики. Багато дизайнерських екземплярів, крім оригінального дизайну, мають дуже незвичайний декор: нитки, барвисті тканини, яскраві фарби, дерев’яний квіллінг, плетіння, пластикові форми і навіть кришки від скляних пляшок. Дизайнерські незвичайні стільці – це абсолютна творчість.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Вітальня – затишна, комфортна кімната, яка у різний час зустрічає різноманітні події. У вітальні ми святкуємо, відзначаємо урочистість, зустрічаємо довгоочікуваних гостей, всією сім’єю вирішуємо проблеми за круглим столом, долаємо труднощі та сідаємо на улюблені стільці перед довгою дорогою.

100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну 100 фото ідей в інтер'єрі, різновиди дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *