ламінат на стіні на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

ламінат на стіні на фото


Ще недавно ламінат використовували виключно як підлогове покриття. Але часи змінюються, і зараз дизайнери активно розширюють сферу його застосування, пропонуючи облицьовувати їм ще й стіни. Це досить цікаве рішення, але все ж таки рекомендуємо розглянути його властивості та варіанти установки більш детально.

88-min 91-min 93 94 95 96 98

Ламінат на стіні: переваги та недоліки

В інтер’єрі все частіше можна побачити ламінат на стінах. Таке рішення дуже обґрунтоване, адже цей матеріал має чимало переваг.

76-min 77-min 84-min 85-min 89-min 90-min

Одним із основних вважається легкість монтажу. Правильно встановити ламінат зможе абсолютно кожен, навіть не маючи досвіду у цій справі. Звичайно, вважається, що монтаж даного матеріалу на стіни більш трудомісткий. Але навіть цей нюанс не надто ускладнює процес.

72-min 75-min 81-min 83-min 86-min 87-min

Не можна не відзначити вартість ламінату. Вона не надто висока, особливо якщо порівнювати з оздобленням натуральним деревом. Тому її вважають однією з головних переваг цього матеріалу. Тим не менш, потрібно враховувати, що вона може відрізнятися в залежності від якості ламінату, його відтінку або типу фактури.

69-min 71-min 73-min 74-min 78-min 80-min

Окремо варто відзначити властивості ламінату. Висока зносостійкість якісного матеріалу дозволяє використовувати його протягом багатьох років. А завдяки монтажу ламінату на стіни можна значно покращити звукоізоляцію в приміщенні. Звичайно ж, існують інші додаткові властивості. До них відноситься термостійкість, захист від вологи та вища ударостійкість. Але ламінат з такими характеристиками має значно більшу вартість.

60-min 62-min 63-min 66-min 68-min

79-min 92-min

Ламінат досить часто використовується в облицювання стін завдяки різноманітності його відтінків та фактур. За рахунок цього можна підібрати потрібний варіант для будь-якого інтер’єру. До того ж, іноді його використовують для зонування великого приміщення та розміщення акцентів.

57 70-min 67-min 65-min 64-min 59

Простота у догляді – один із найвагоміших аргументів у виборі ламінату. Саме ця поверхня не схильна до виникнення цвілі і грибка. За рахунок чого він вважається гігієнічним.

40 41 46 56 58 61-min

Незважаючи на таку кількість переваг ламінату, варто відзначити його недоліки. Як уже говорилося вище, цей матеріал вважається зносостійким. Але в той же час він залишається надто сприйнятливим до агресивного впливу. Тому якщо передбачається, що в приміщенні буде висока вологість, перепади температури або контакт з водою, краще придивіться до інших матеріалів.

53

82-min 97 99 54 55

Особливу увагу слід приділяти підготовці стін, які плануєте облицьовувати ламінатом. Якщо матеріал буде кріпитися безпосередньо до стіни, вона повинна бути якісно вирівняна.

100

47 48 49 50 52

Наступний недолік більше стосується дизайну інтер’єру. Щоб приміщення виглядало сучасно та стильно, краще використовувати ламінат для обмеженої площі або комбінувати його з іншими матеріалами. Це потрібно для того, щоб зберегти баланс і не зробити дизайн надмірно перевантаженим.

37 39 44 45 51

Як встановити ламінат: горизонтально чи вертикально?

Насамперед варто відзначити, що укладати ламінат можна як вертикально, так і горизонтально. Багато хто досі вважає, що саме горизонтальний метод простіший. Але насправді це негаразд. У процесі установки можуть виникнути складності зі стиками та надійністю кріплення. Тому перш, ніж приступати до цього процесу, потрібно все ретельно продумати.

26 28 36 42 43

Досвідчені дизайнери рекомендують горизонтальне розміщення ламінату на стіні застосовувати у невеликих кімнатах. За рахунок такого рішення, простір візуально здаватиметься просторішим. Найчастіше саме це є основною метою.

2 9 11 15 17

Якщо розміри приміщення вас повністю влаштовують, а стелі при цьому досить низькі, то варто вибрати вертикальну установку ламінату. Завдяки цьому кімната матиме більш правильні пропорції.

6 10 12

При виборі ламінату намагайтеся орієнтуватися не тільки на спосіб встановлення. Адже багато залежить від фактури та кольору матеріалу. Використовуючи нейтральні відтінки, можна візуально розширити приміщення. А щоб правильно розставити акценти, краще придивитися до контрастного варіанта. Крім того, варто враховувати загальний дизайн кімнати, щоб ламінат виглядав гармонійно.

1 7 25 31 32

Види монтажу ламінату

Як уже говорилося вище, встановлення ламінату не займає багато часу і зробити це може кожен. Але перед цим варто визначитися, як це краще зробити.

30 33 35

Клейовий монтаж передбачає кріплення панелей до стіни за допомогою спеціального клею або рідких цвяхів. Цей спосіб вважається трудомістким, так як потрібна додаткова підготовка стін. Але при цьому його часто використовують завдяки можливості горизонтального та вертикального розміщення ламінату.

3 4 21 34 38

Досвідчені майстри радять вирівнювати стіни таким чином, щоб перепад висоти не перевищував 3 мм. А якщо ні, то ламінат ляже не рівно, що неприпустимо в сучасному дизайні інтер’єру. Що стосується самого укладання, то краще починати з лівого нижнього кута. p align=»justify»> Особливу увагу варто звернути на те, щоб панелі не зрушувалися в процесі роботи. Тільки з урахуванням усіх нюансів установка ламінату не займе занадто багато часу.

23 24 27 29

Наступний вид монтажу ламінату – каркасний. На відміну від попереднього варіанту, у цьому не потрібно так старанно готувати стіни. Це обумовлено тим, що для установки використовується решетування, яке складається з дерев’яних брусків. Саме до неї і кріпиться ламінат за допомогою спеціальних кріплень.

5 16 18 20 22

Існує ще один вид монтажу ламінату – комбінований. Він використовується досить рідко, незважаючи на простоту у виконанні. Щоб трохи спростити процес установки, створюється спеціальне обрешітування. Безпосередньо до неї і приклеюється ламінат, як у першому варіанті. Але при цьому дуже важливо все правильно розрахувати, щоб матеріал лягав рівно.

8 13 14 19

Досить незвичайне використання ламінату все більше набирає популярності. Адже це чудовий спосіб змінити звичний інтер’єр і розставити акценти. А за рахунок фактури матеріалу можна надати приміщенню особливої ​​атмосфери затишку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *