Як швидко та просто освіжити інтер'єр
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як швидко та просто освіжити інтер’єр


Напевно, кожен хоч раз у житті стикався із ситуацією, коли дуже хочеться оновити інтер’єр, але ні часу, ні фінансів на повноцінний ремонт не вистачає. Що робити у такому разі? Дизайнери дають однозначну відповідь: зробити невеликі ситуації, які освіжать декор і буквально дадуть інтер’єру нове життя. Такого роду проект не вимагає величезних вкладень, вам не потрібно бути відпусткою, щоб займатися ремонтом цілими днями, проте результат неодмінно порадує.

001_Актуальні кольори для дизайну кухні.jpg

Отже, якщо ми говоримо про інтер’єр спальні, то одним з найпростіших і найцікавіших рішень може стати переробка зони за узголів’ям ліжка. Як правило, сучасні зразки ліжок або зовсім позбавлені узголів’я або мають невелике, майже символічне. Тим часом, саме ця зона чудово підходить для створення колірного акценту, особливо в кімнаті, оформленій у стислому стилі. Найлегший у виконанні проект – фарбування простору за узголів’ям в один тон. Також можна підібрати меблі та аксесуари, які підтримають новий колірний акцент.

002_Актуальні кольори для дизайну кухні.jpg

Другий прийом складно назвати новим і креативним, проте він ще ніколи не втрачав своєї актуальності. Додайте до інтер’єру живі рослини. Підберіть одну або кілька квіток у діжках чи кашпо, які добре поєднуються із загальною стилістикою інтер’єру. Зверніть увагу також на зони в будинку, які нерідко залишаються поза увагою, наприклад, на зону холу та передпокій.

003_Актуальні кольори для дизайну кухні.jpg

Інтер’єру кухні часто не вистачає якоїсь родзинки, дрібниці, яка створить затишок. Таким елементом може стати звичайний килим. Можливо, ідея доповнити декор кухні килимом здасться непрактичною, але якщо ми говоримо про невеликий килимок, що легко миється, то в результаті отримаємо тільки плюси. Зрештою, можна зовсім на час перемістити один з килимів з іншої кімнати в кухню і подивитися, наскільки добре приживеться подібна ідея.

004_Актуальні кольори для дизайну кухні.jpg

І якщо мова вже зайшла про перестановку меблів, то не зайвим буде згадати їх як окремий декораторський прийом. Іноді для того, щоб дати предмету інтер’єру, що став вже звичним, нове життя, потрібно просто перемістити його в іншу кімнату. Дивно, але навіть такий простий трюк здорово змінює навколишній простір, а ще приємніший той факт, що це не коштуватиме жодної копійки.

005_Актуальні кольори для дизайну кухні.jpg

Ще один цікавий прийом, який найчастіше використовують для оновлення інтер’єру кухні: додайте на стіну гачки, на яких можна зручно та красиво розмістити предмети побуту. Зазвичай саме в кухні складно знайти вільне місце, але якщо все ж таки вийшло так, що одна з ділянок стіни порожня, спробуйте втілити в життя даний декоративний прийом. Окрім іншого, це ще й зручний спосіб зберігання посуду, обробних дощок та іншого кухонного начиння.

006_Актуальні кольори для дизайну кухні.jpg

Наступний варіант оновлення вимагатиме більше часу на його втілення, але він все ще вписується в концепцію швидкого та простого декорування. Створення акцентної стіни є одним із улюблених прийомів дизайнерів. Суть його в тому, щоб одну зі стін у кімнаті обробити у відмінному від інших кольору або малюнку. Підійде як просте фарбування, так і обклеювання шпалерами або навіть декорування складнішими матеріалами. В інтер’єрі цього санвузла акцентна стіна створена за допомогою шпалер з контрастним малюнком, подібна переробка не забере багато часу та сил, але повністю змінити декор кімнати.

007_Актуальні кольори для дизайну кухні.jpg

Втім, виділити за допомогою кольору можна не тільки одну зі стін, а й, наприклад, двері. Спочатку потрібно зробити підготовку поверхні перед фарбуванням, а потім вибрати гарний колір, який добре поєднуватиметься з основною палітрою інтер’єру. Весь процес займе буквально пару днів, а результат радуватиме ще довго.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *