Як швидко оновити інтер'єр кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як швидко оновити інтер’єр кухні


Розробка та втілення в життя нового інтер’єру кухні – завдання не тільки комплексне та складне, але й дуже цікаве. Проте бувають ситуації, коли освіжити декор хочеться, але обставини не дозволяють провести повноцінний ремонт.

У такому випадку можна використовувати один або відразу всі дизайнерські прийоми, які професіонали активно застосовують у проектах. Буквально пару годин роботи та інтер’єр виглядатиме по-новому!

Image001.jpg

Отже, перше, що завжди впливає на загальне враження від інтер’єру, це порядок. У кухні це питання особливо актуальне, адже тут як ніде накопичується безліч дрібниць, кожна з яких здається необхідною. Особливо, якщо ви організували зберігання на відкритих полицях. Це дуже стильний прийом, але все те, що зрештою розташувалося на цих полицях, може з часом втрачати привабливий зовнішній вигляд. Швидке прибирання, яке передбачає очищення всіх предметів, що знаходяться на увазі, вже дуже освіжає інтер’єр в цілому. Ще краще провести ревізію та видалити непотрібні дрібниці. Можете взяти на озброєння універсальне правило: річ має право бути на увазі тільки якщо вона і потрібна, і красива. Якщо хоча б жодної умови не дотримано, краще перемістити її в закриту шафку або ящик.

Image002.jpg

Другий прийом полягає в тому, щоб замінити ручки біля меблевої групи на кухні. Здавалося б, дрібниця, але вона може значно змінити дизайн всього приміщення. Нерідко ми вибираємо чудові меблі, але ручки вже з першого дня вимагають заміни з естетичних причин, а вже згодом навіть найкрасивіші набридають. Набір красивих і модних ручок коштує недорого, установка не забере багато часу, а результат вас точно порадує.

Image003.jpg

Зверніть увагу на дрібниці, адже нерідко саме вони створюють потрібний настрій. Так, наприклад, старі та вже негарні обробні дошки навряд чи зроблять кухню привабливішою. Замініть їх на новий набір з якісного дерева, який можна не ховати в ящик, а виставити на чільне місце.

Image004.jpg

Один із найефектніших способів швидко перетворити будь-яке приміщення – прикрасити його живими рослинами. Кухня і тут не є винятком. Свіжа зелень листя, симпатичні горщики та кашпо завжди додають інтер’єру м’якості та домашнього затишку. А в кухонній зоні, крім звичайнісіньких горщикових рослин, можна вирощувати і запашні трави, наприклад, м’яту або базилік.

Image005.jpg

Розміщення в інтер’єрі арт-об’єкта – чудовий спосіб не лише прикрасити кімнату, але й висловити свій смак. Однак, коли ми говоримо про облаштування кухні, такий прийом майже ніколи не згадується. Насправді, складно уявити, що в зоні, де так багато несприятливих для картин факторів, хтось повісив би справді цінний експонат. Підвищена температура, вологість, жирні бризки можуть швидко зіпсувати будь-який арт-об’єкт. Але якщо продумати хороший захист, наприклад, раму та скло для картини, а також правильне розташування (далі від плити), то мистецтво може вивести дизайн на новий рівень.

Image006.jpg

Ще один робочий прийом для легкого оновлення інтер’єру кухні – фарбування будь-яких поверхонь. Звичайно, таку роботу складно назвати дуже простою, вона займе якийсь час на відміну від попередніх варіантів, але тут є вихід. Якщо ви не готові витратити весь день на перефарбування фасадів кухонного гарнітура, обмежтеся оновленням невеликих елементів, наприклад, змініть колір ніжок стільців.

Image007.jpg

Красу і свіжість інтер’єру можна надати навіть якщо змінити буквально дрібниці. Якщо у вас на кухні є відкритий стелаж або полиці, на яких розташована безліч різнорідних баночок, спробуйте їх якось систематизувати, наприклад, за кольором або за розміром. Можна взагалі замінити різнорідні контейнери новими, виконаними в єдиній стилістиці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.