Інтер'єр квартири у стилі контемпорарі класу люкс: дизайн проект квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр квартири у стилі контемпорарі класу люкс: дизайн проект квартири


Кожна людина, яка вирішила змінити інтер’єр у своїй квартирі, у своїх думках будує «планів громаддя», але, на жаль, реальність часто не дозволяє їх реалізувати. А так хочеться побачити свою оновлену квартиру в одному із класичних стилів. Банальною причиною цього є сімейний бюджет. Проте, творчі люди, які завжди у пошуку, завжди знайдуть виходи, які дозволять певною мірою здійснити бажане при середньому бюджеті. Одним із них і є стиль контемпорарі.

Стиль контемпорарі з’явився нещодавно, в середині XX століття. Звичайно, зважаючи на свою молодість, він не має такої широкої популярності, як деякі сучасні стилі (скандинавський, модерн, мінімалізм тощо), але його молодість та якості свідчать про велику перспективність. Причиною такого твердження є те, що цей стиль вбирає все найкраще, що мають його сучасні конкуренти у світі інтер’єру – простоту, функціональність і колірну гаму.

Особливості стилю контемпорарі

Ця особливість відразу впадає у вічі при першому знайомстві зі стилем контемпорарі. Основними кольорами інтер’єру є чорний і білий, їх відтінки у вигляді сірого. Однак, цими кольорами палітра інтер’єру не обмежується. Можливе використання коричневого кольору, темно-синього, бежевого кольору. Тут все залежить від вашого смаку та вибору. Але монохромність має проглядатися у всіх деталях інтер’єру: поверхні стін, стелі, підлоги, меблів, текстилю.

Монохромність колірного фону можна компенсувати різноманіттям фактур, які є в інтер’єрі кімнати. Глянець скла, сталі, акрилу чудово поєднується з натуральним деревом та тканинами.

Меблі в даному стилі повинні бути багатофункціональними. Ця особливість дозволяє зберегти в кімнаті простір та відчуття волі. Цьому сприяють різні вбудовані шафи, ніші, в які ховається різноманітна побутова техніка (телевізори, акустичні системи, каміни, холодильники). Найкраще функціональність проявляється в інтер’єрі кухні. У ній, як у жодній іншій кімнаті, панує принцип, «все, що можна приховати від стороннього погляду, має бути приховано». Варіантів реалізації цього принципу безліч, але найпоширенішим є використання меблів спеціальної конструкції. Докладніше ознайомитися з такими меблями можна тут.

Крім багатофункціональності, меблів інтер’єру в стилі контемпорарі характерні згладжені форми та прямолінійність ліній. Оздоблення відсутнє, все виглядає просто і водночас елегантно. Колір меблів, переважно, білих тонів, хоча можливий варіант із світло-сірими відтінками, що анітрохи не порушує гармонійного поєднання світлих та темних тонів. Допускається присутність та інших кольорів, але тільки як акценти.

Вище вказувалося на простоту стилю. Ця особливість має проглядатися навіть у декорі та аксесуарах. Їхня кількість має бути нечисленною. Вони повинні бути простими за формою та змістом. Вони так само повинна витримуватися прийнята монохромність. Навіть картини, принти, фотографії повинні підтримувати цю концепцію стилю, тобто бути чорно-білими.

Декор і аксесуари дозволять вам вдихнути життя в відчуття техногенності атмосфери, що можливо присутнє в кімнаті. Але все ж таки не слід забувати про простоту стилю і не захоплюватися кількістю декору та аксесуарів.

Це можуть бути елементи природи, що сподобалися, або інші речі, які схильні до спогадів або навіть філософських роздумів.

Стиль контемпорарі підходить не для будь-якої кімнати. Він буде чудовим варіантом для невеликих приміщень, де цінується простір. Ну і звичайно, квартира з інтер’єром у цьому стилі – цілком доступний проект для людей із середнім статком, тому що не потребує особливих коштів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *