50 фото, гід з дизайну та ремонту
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

50 фото, гід з дизайну та ремонту



Кухня в морському стилі – це чудова ідея для тих, кому подобаються природні кольори, натуральні матеріали, розслаблена атмосфера та романтика морського життя.

  • Такий інтер’єр хороший тим, що підходить як для маленьких кухонь, Так і для просторих, як для «північних» приміщень з поганим освітленням, так і для кухонь, вікна яких виходять на сонячну сторону. Ще один бонус – якщо морська тематика з часом набридне, то її можна легко змінити та переробити інтер’єр у прованський, середземноморський, кантрі чи навіть скандинавський за рахунок його нейтральної основи.

За бажанням кухню в морському стилі можна оформити ще вужчою темою:

  • Пляжний — ніби це кухня у прибережному котеджі;
  • Бунгало — ніби це кухня в будиночку, що стоїть просто на воді;
  • Рибальській — ніби це кухня в будинку рибалки;
  • Корабельної — Стилізація інтер’єру на корабельну тему.

Ми зібрали в одній статті 50 найбільш надихаючих фото для всіх цих напрямків і склали невеликий гід з підказками з ремонту та дизайну кухні у морському стилі своїми руками.

Оздоблення

Підлога

Підлога за своїм виглядом може нагадувати палубну (дерев’яну, що посвітліла від сонячних променів або посіріла від часу) або підлога в каюті корабля — темна і полірована.

  • Найкращий варіант — односмугова масивна, паркетна або ламінатна дошка з фасками (скосами з обох боків).
  • Більш практичний варіант — плитка на кшталт середземноморських інтер’єрів.

Стіни

Стіни можуть бути обшиті дерев’яними панелями на кшталт каюти, дерев’яною вагонкою, звичайною штукатуркою, фарбою (білою або кольоровою), шпалерами (структурними або з малюнком на морську тему).

Стіни в інтер'єрі кухні в морському стилі

  • Що стосується вибору кольору стін, то тут можна зорієнтуватися на рівень освітленості вашої кухні. Всі відтінки синього та блакитного (колір морської хвилі, блакитний, бірюзовий та ін.) – більше підійдуть для дизайну «південних» кухонь, а світлі та теплі тони (бежевий, пісочний, білий) – для темних «північних».
  • Для того, щоб підкреслити морську тематику, можна виділити акцентну стіну фотошпалери із морським сюжетом.
  • Фартух можна оформити плиткою або склом з фотодруком, кахлями у середземноморському стилі. Більш універсальний варіант – мозаїчна плитка або звичайний «кабанчик». Ось кілька фото-прикладів, як може виглядати такий фартух в інтер’єрі кухні в морському стилі.

Стеля

З дизайном стелі можна не мудрувати та спокійно побілити/пофарбувати його в білий колір або встановити матову натяжну стелю. Але якщо вам хочеться чогось цікавішого і висота приміщення вам це дозволяє, то подумайте про:

  • Імітації стелі кесону.
  • Декоративні стельові балки.
  • Обшивка з дерев’яних панелей (або про обшивку «під дерево»).

Меблі

  • Найуніверсальніші кольори кухонного гарнітуру та обідньої групи у морському стилі – білий, бежевий, сірий, синій, блакитний.
  • Дизайн фасадів та меблів може бути і класичним (з фільонками, але без прикрас), або сучасним мінімалістичним.

Інтер'єр сучасної кухні у морському стилі

  • Дерев’яні кухонні меблі можуть бути або білі відтінків з обробкою «під старовину» (відсилання до рибальських хатин або пляжних котеджів), або темних тонів і полірованої до лиску (на кшталт інтер’єрів кают, обшитих дубовими панелями).
  • Підтримати морську тему зможуть і плетені меблі з ротанга, верби чи лози.

Декор

Штори

В інтер’єрі кухні в морському стилі будуть доречні штори пошиті з бавовни або льону, парусини або мішковини, мусліну або якісних сумішей.

  • За фасоном ідеально впишуться – римські, тканинні рулонні штори, бамбукові/дерев’яні жалюзі.

Щодо дизайну штор, то вони можуть бути однотонними, простими і навіть грубими. Підійдуть також штори в синьо-білу смужку і з малюнком, що відповідає темі, наприклад, з коралами як на одному з фото в наступному слайдері.

  • За бажання ви можете пофантазувати на морську тему та своїми руками прикрасити штори рибальськими мережами, зав’язками чи тримачами, декорованими черепашками, морські зірки або канатні мотузки як на фото нижче.

Декор для штор у морському стилі

Освітлення

Що стосується освітлення, то тут будуть доречні прилади в континентальному, сільському та індустріальному стилі: лампи Едісона, вуличні та комори «ліхтарі» та світильники з латуні/заліза, алюмінію, скла підвішені на канати або ланцюги. Вони можуть бути штучно зістареними – патинованими і ніби з’їденими іржею чи корозією.

А ось кухню у прибережному стилі прикрасять і плетені абажури, і класичні світильники а-ля вінтаж.

Аксесуари та кухонний текстиль

І, нарешті, представляємо вам ідеї оформлення інтер’єру важливими деталями – кухонним текстилем та аксесуарами.

  • Для настінного декору підійдуть гравюри із зображенням коралів та підводної живності: риб, лобстерів, крабів, китів, восьминогів, черепашок та ін.
  • Різні пляшки та скляні вази можна поставити на полиці, стіл та у буфет.

Пляшки та скло в інтер'єрі кухні в морському стилі

  • Ви можете вибрати декор на тему вітрил і кораблів, морських пейзажів та сюжетів.

Декор кухні в морському стилі

  • «Корабельний декор» — штурвал, якір та рятувальний круг можуть бути присутніми в інтер’єрі у вигляді зображень та предметів.

Декор кухні в морському стилі - штурвал та якір

  • Найвідвертіше морський принт для кухонного текстилю та посуду – це синьо-біла смужка, а також зображення мешканців підводного світу.

Кухонний текстиль у морському стилі

Звичайно, ми перерахували лише малу частину можливих варіантів декору. Впевнені, що у вас уже зародився цілий океан інших цікавих ідей, адже морський стиль – це невичерпне джерело натхнення, тому, мабуть, головне у цій справі… вчасно зупинитися. Бажаємо успіху!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:12 Середня оцінка: 4,75 із 5)
50 фото, гід з дизайну та ремонту Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *