Дизайн квартири 100 кв.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн квартири 100 кв.


Дизайн квартири 100 кв. у мікрорайоні «Червоний Аксай»

Проектування дизайну квартири 100 квадратних метрів пов’язане зі значно більшими труднощами, ніж оформлення інтер’єру однокімнатної квартири. Зате є багато варіантів та можливостей для реалізації найнеймовірніших та найфантастичніших ідей. При розробці дизайн проекту для квартири з 3-х кімнат застосовується втілення стилістичних та функціональних побажань з урахуванням головного критерію – кількості людей, які проживають на даній квартирі.

Дизайн залу у трикімнатній квартиріФахівці порадять грамотну та функціональну організацію простору всіх приміщень у квартирі 100 кв. для сім’ї з двох, чотирьох осіб, або молодої пари, яка чекає на додаток сімейства.

Дизайн інтер'єру сучасної трикімнатної квартириПроектування дизайну 3-х кімнатної квартири для сім’ї, що складається із двох осіб. Дві кімнати оформляють зазвичай під спальню та гостьову, а з третьої – роблять вітальню. Якщо у вітальні немає потреби, то замість неї, за бажанням клієнта, можна зробити їдальню, спортивну кімнату, кабінет, бібліотеку або навіть зимовий сад.

Дизайн сучасної квартири в ростові-на-донуУ цьому випадку до розподілу кімнат краще підходити зазвичай, дві з кімнат виділивши під спальні, третю — під вітальню. Місце для дитячого ліжечка передбачається у спальні. У кімнаті розміром більше, можна зробити зонування, поєднавши кімнату з кабінетом.

Дизайн стелі трикімнатної квартириЦе буде дуже доречним на той час, коли дитина піде до школи. Колірне оформлення вітальні переважно робити в пастельних відтінках — це класичний варіант, який завжди в моді.

Дизайн інтер'єру мінімалістичної квартириБілий, ніжно-сірий, пісочний – до речі, такими відтінками прийнято обробляти приміщення для дітей віком до шести років. Покриття для підлоги – це ламінат теплих натуральних відтінків.

Дизайн інтер'єру з декоративною штукатуркоюЦе не практичний матеріал. На той час, коли малюк почне самостійно пересуватися, його можна застелити килимом або ковроліном.

оформлення стелі сучасної квартири

Дизайн трикімнатної квартири в мінімалізмВсі аксесуари та декоративні елементи, до яких може дотягнутися малюк, що підростає, краще підняти вище.

Дизайн меблів трикімнатної квартири

Дизайн інтер'єру трикімнатної квартири

дизайн залу в сучасній трикімнатній квартирі

кухня в інтер'єрі трикімнатної квартири

Декор у сучасній квартирі 100 кв.

Сучасна стеля у квартирі

Дизайн коридору в квартирі 100 квадратних метрівСпальню оформляють у тих самих тонах, але, за бажання, місце для сну роблять трохи темнішим.

Спальня з м'якими панелями на стініДля спальні батьків чудово підійде горіховий колір та інші світлі відтінки. І все ж кілька загальних елементів інтер’єру в обох приміщеннях мають бути присутніми. Наприклад, штори з тканини з однаковою фактурою, однакові точкові світильники чи інші дрібниці. У трикімнатній квартирі 100 кв. м. переважно укладати підлогове покриття одного типу.

сучасна спальня у квартирі 100 кв

телевізор вбудований у шафу

дизайн дитячого з дворівневим ліжкомПроектування дизайну 3-х кімнатної квартири для сім’ї, що складається з батьків та двох дітей. Маленькі діти віком двох, трьох років потребують як підвищеної уваги, а й окремого простору.

дизайн меблів на замовлення в дитячійПриблизний варіант оформлення виглядає наступним чином: Оздоблення кімнат має відрізнятися за колірним рішенням, щоб дитина могла відчути, що його кімната – особлива, зроблена тільки для неї. Стандартний варіант – рожева кімната для дівчинки та блакитна, синя чи бірюзова – для хлопчика.

Дитяча в стилі сучасної квартири

дитяча із зображенням на стіні

дитяча для двох дітей у квартирі

Ванна з плиткою під іржавий метал

ванна в стилі лофт у квартирі

сучасний інтер'єр лоджії

балкон у стилі лофт

Реалізований ремонт квартири

Реалізований дизайн проект вітальні

Дизайн сучасного коридору в стилі лофт

Дизайн проект ванної кімнати у трикімнатній квартирі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *