Наводимо порядок будинку - організовуємо побут та інтер'єр
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Наводимо порядок будинку — організовуємо побут та інтер’єр


Наводимо порядок будинку

Пам’ятайте: велика кількість шаф і тумбочок не є захистом від великої кількості речей, їхня кількість з тією ж швидкістю зростатиме, якщо вчасно не схаменеться. Як же навести лад у будинку, в якому проживають «плюшкіни»?

Багато народів мають гарну традицію — викидати непотрібні речі напередодні Нового року. В Італії з вікон викидають старі меблі, а в Китаї перед покупкою нового предмета обов’язково звільняють для нього в будинку простір, тим самим позбавляючись якоїсь марної речі. Ми не агітуємо відносити на звалище дорогі предмети інтер’єру, а лише підкажемо кілька нескладних прийомів, що дозволяють швидко упорядкувати напередодні Нового року.

Звільняйте місце, дотримуючись правила «чоловічих шкарпеток»: прикупивши нові, викинув старі, котрі вже стали непридатними. Воно стосується і всього іншого – посуду, одягу, меблів. Якщо не хочете викидати, то віддайте, а зберігати про всяк випадок – це тільки в крайньому випадку. Це правило можна застосовувати до несподіваних подарунків та будь-яких запланованих покупок.

Японцями пропонується правило одного року. Вони вважають, що якщо предметом жодного разу не користувалися протягом року, то вже й не скористаються. Бажано регулярно проводити ревізію, наприклад, напередодні Нового Року. Навіщо ж зустрічати новий рік у захаращеному будинку? Наведіть порядок перед покупкою та прикрасою ялинки.

Наступне правило – два в одному, віддавайте перевагу меблям подвійного призначення, що має місткі приховані контейнери для зберігання. Сьогодні багатьма виробниками пропонуються товари з додатковими місткістю для зберігання, наприклад, замість підлокітника дивана – журнальний столик. Таким способом вони позбавляють споживача необхідності купувати додаткову річ, і економиться простір в інтер’єрі вашої квартири.

Ще одне правило: гарне зберігання – запорука успіху. Бажано для кожної дрібниці вибрати окрему гарну коробку чи ящик у шафі. Корисні дрібниці треба організовувати, інакше існує ризик, що вони змішаються з марними, і почнуть потихеньку губитися. Для зберігання таких речей підійдуть скриньки для біжутерії, ключниці або комод, в якому є велика кількість маленьких скриньок. Для зручності їх можна підписувати, розфарбовувати або просто запам’ятовувати де що знаходиться. Поставити комод можна в вбиральні або в передпокої — особливо якщо він красивий, що нагадує китайські аптекарські шафки.

Відмовтеся від шаф «про запас», оскільки протистояти скупченню речей досить непросто, тому добре організована система зберігання є головним помічником, але також важливо, щоб шаф вистачало. В ідеалі ще в процесі складання проекту потрібно прорахувати, скільки шаф вам необхідно, щоб зберігати весь одяг, господарське приладдя та посуд. Не слід купувати шафи «про запас», адже вільний простір швидко стане місцем накопичення непотрібних речей.

Досить серйозно справи із засобами для догляду за тілом, волоссям та жіночою косметикою. Від великої кількості баночок навіть звичайна ванна кімната може перетворитися на склад, наповнений побутовою хімією. Бажано зберігати всі тюбики за дверцятами шафи, подалі від очей, щоб простір не виглядав захаращеним.

І ще один нехитрий порадник, привозіть з відпочинку їстівні сувеніри. Щоразу, коли вирушаєте у відпустку в цікаві місця відпочинку, пам’ятайте – сувеніри – це речі, які найбільше захаращують будинок. Добре подумайте, перш ніж придбати чергову статуетку, чи вона вам потрібна. Краще порадуйте своїх друзів та близьких їстівним сувеніром (сиром, оливковою олією), він не менш приємний, а місце довго займати не стане.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *