Дизайн інтер'єру маленького кафе - зручність та затишок
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн інтер’єру маленького кафе — зручність та затишок


Маленьке кафе, як правило, є місцем зустрічі закоханих, друзів і родичів. Іноді у них відбуваються ділові зустрічі з невеликою кількістю учасників. Все це передбачає, що дизайн інтер’єру кафе має бути зручним та затишним, щоб люди могли спокійно спілкуватися.

Дизайн інтер'єру кафе

Стиль інтер’єру

Дизайн невеликого кафе має бути оформлений в одному стилі цілком. Якщо у великому закладі, в ресторані можна робити зони, оформлені в різних стилях, то в інтер’єрі маленького кафе це, швидше за все, добре не виглядатиме. Також важливо пам’ятати, що оформити у вибраному стилі треба не лише залу, а й вбиральню, коридор та частину технічної зони, якщо її видно відвідувачам.

Особливості дизайну інтер'єру кафе

Точно дотримуватися всіх правил створення інтер’єру у вибраному стилі нема чого, важливіше висловити за допомогою певних деталей настрій. Тобто не варто, наприклад, в «англійському» інтер’єрі відводити половину і так маленького залу під камін і величезний шкіряний диван, а в японському інтер’єрі садити людей на циновки. Достатньо буде дотримуватися притаманної обраного стилю колірної гами і додати кілька характерних йому елементів.

Дизайн інтер'єру невеликого кафе

Не можна недооцінювати значення аксесуарів та елементів декору. Перебір із фотографіями, картинами та сувенірами може перетворити кафе на антикварну лавку, але дещо зі смаком підібраних речей стануть ефектними акцентами або навіть «зроблять» весь дизайн.

Особливості дизайну інтер'єру маленького кафе

Найбільш придатні для маленького кафе інтер’єрні стилі, це вже згадані англійська, японська чи інша східна, французька. Якщо передбачається, що відвідувачами будуть переважно пари, то відмінно підійде романтичний стиль інтер’єру. Для неформального дружнього спілкування гарні маленькі арт-кафе, або навіть кафе, оформлені в стилі ганьби-тік — він також може бути затишним.

Дизайн інтер'єру невеликого кафе

Для англійського стилю характерні дерев’яні меблі, на підлозі – паркет або килими. Виразні акценти: великий годинник із маятником, справжній або декоративний стелаж із книгами. Колірна гама: відтінки коричневого, болотяне, червоне дерево.

Як зробити затишним невелике кафе

Французький стиль: кремовий, блакитний, м’ятний та інші ніжні кольори, багато білого; легкі скатертини, драпірування, витончені меблі.

Невелике кафе у французькому стилі

Східні інтер’єри — лаконічність ліній, використання циновок та предметів з бамбука та дерева, простота. Колірна гама: всі відтінки коричневого, золотого, червоного.

Східні інтер'єри у невеликому кафе

Меблі та планування

Найбільша складність — уникнути тісноти, забезпечити відчуття затишку та самотності для відвідувачів та можливість вільно пересуватися персоналу. Саме тому варто вибрати меблі невеликі, але зручні: м’які диванчики, стільці з підлокітниками або невеликі крісла. Столи добре використовувати квадратні чи розкладні — їх можна скласти разом або розкласти, якщо до кафе прийде велика компанія.

Меблі та планування у невеликому кафе

Зазвичай, якщо приміщення маленьке, дизайнери намагаються зробити його візуально більше, але у випадку з маленьким кафе цього робити не обов’язково. Невеликий красиво оформлений зал, особливо якщо в ньому приглушене світло і тиха музика дуже затишний.

Головне, щоб не було тісно, ​​тож краще поставити менше столиків, але забезпечити відвідувачам можливість говорити, не перекрикуючи інших і не ризикуючи, що навіть тихо сказане ними почують сусіди.

Дизайн інтер'єру невеликого кафе

Відчуттю самотності сприяють стільці або крісла з високими спинками, ширми, високі столики рослини, що затуляють, локальні світильники у кожного столика або маленькі настільні лампи, свічки, кутові або напівкруглі диванчики.

Диванчики в інтер'єрі невеликого кафе

Якщо в інтер’єрі маленького кафе є глибокі ніші, то легко організувати дуже затишні місця для відвідувачів. Також з успіхом можна використовувати широке підвіконня. Варто постелити на нього гарне покривало, розкласти подушки, а поруч поставити маленький столик, і вийде гарний куточок для відпочинку.

Освітлення

Освітлення в інтер'єрі невеликого кафе

Зрештою, велике значення має освітлення у невеликому закладі. Настільні світильники або бра повинні давати тепле світло. Безперечно, холодне біле або синювате світло гарне, але обличчя при такому освітленні виглядають невиграшно.

Перевірте, щоб ніякі джерела світла не світили прямо в очі людям, що сидять за столиками, і щоб на обличчях не виникало невиграшних тіней. До речі, найчастіше саме за допомогою світильників вдається буквально перетворити дизайн інтер’єру маленького кафе та зробити навіть дуже просто оформлений зал затишним та стильним. Використовуйте це обов’язково.

Особливості дизайну інтер'єру невеликого кафе

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *