дизайн інтер'єру, ідеї для ремонту
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

дизайн інтер’єру, ідеї для ремонту

Червоно-чорна кухня: ідеї дизайну (70 фото)

Красива яскрава кухня – це предмет гордості будь-якої господині. Нерідко ця кімната призначається не тільки для приготування трапези, але і посиденьок з друзями або в колі сім’ї, тому тут панує атмосфера, що найбільше розташовує. Тенденції останніх років прагнуть оригінальності, екстравагантності оформлення інтер’єрів, і цим цілком може похвалитися червоно-чорна кімната. Смоляний колор – чудова партія алому. Така амбітна комбінація наповнить енергією на весь день та внесе частинку пристрасті після смачної вечері.

Стилі інтер’єрів

Радикальне поєднання червоного та вугільного властиво дизайну наймодніших обстановок. На його основі може бути збудований дизайн більшості існуючих стильових напрямків, варто лише доповнити оформлення відповідними штрихами.

Червоно-чорна кухня у стилі мінімалізм

Найбільш практичний та функціональний напрямок. Тут все гранично стримано, марні предмети відсутні. Глянцеві поверхні меблювання з чіткими лініями, монохромні стільниці, багато світла та простору – це основні риси стилю. Для нього характерні вугільно-чорні меблі з невеликими акцентними багряними вставками.

Можна відступити від правила, зробивши вибір на користь пурпурового гарнітура – ​​тоді обідній стіл та стільці, фартух або стільниця будуть сизо-чорними. Стельові та стінові панелі оформляються у блондинистій (білій, молочній) гамі.

Червоно-чорна кухня в стилі мінімалізм - Дизайн інтер'єру
Червоно-чорна кухня в стилі мінімалізм - Дизайн інтер'єру

Червоно-чорна кухня в стилі хай-тек

При дотриманні всіх правил у цьому напрямку чорно-червоний тон виглядатиме досить вигідно. Особливостями стануть глянсове покриття меблів з присутністю у ній скляних та металевих деталей, наявність ультрасучасних побутових та освітлювальних приладів (включаючи приховане освітлення), чітка геометрія кухонного меблювання.

Хай-теківський гарнітур у смоляно-червоних відтінках добре доповниться білим і сірим фоном обробки, фартухом під металік з теракотовим малюнком «техно». Підлогу можна укласти великим темним плитковим матеріалом або збудованою «шахматкою» у комбінації з білим.

Червоно-чорна кухня в стилі ганьби-тек - Дизайн інтер'єру
Червоно-чорна кухня в стилі ганьби-тек - Дизайн інтер'єру

Червоно-чорна кухня у стилі модерн

Тут кухонне меблювання в чорно-червоних фарбах має стримані форми, без звивистих ліній та заокруглень. Такі прийоми прийнятні хіба що для стельової поверхні. Часто дизайнери додають у загальний спектр світло-сірі фарби, якими можна оформити бічні поверхні, також у цій гамі можуть бути верхні підвісні шафи, а нижні – пурпурові. Допустимо вибирати гарнітур із вставками з матового скла, з лакованими поверхнями – це допоможе візуально розширити кімнату. Підлога укладається плиткою смоляного забарвлення або ламінатом під темне дерево.

Червоно-чорна кухня в стилі модерн.
Червоно-чорна кухня в стилі модерн.

Червоно-чорна кухня у стилі кантрі

І в цьому затишному заміському напрямку червоно-чорна гама цілком може ужитися. Створення основного фону лягатиме на освітлені тони бежевого, сірого, оливкового. При цьому добре виглядає фактурна штукатурка, шпалери з дрібним принтом, що повторюється на шторах і фасадах гарнітура. Для підлоги вибирається матеріал під дерево – кераміка чи ламінат.

У багряних відтінках підбирають основне меблювання, але важливо вибрати найбільш підходящий тон, наприклад, колір червоної хризантеми або журавлинний, оскільки яскраві червоні фарби тут не вітаються. Сизо-смоляний може завершити картину як окремі невеликі доповнення.

Червоно-чорна кухня в стилі кантрі - Дизайн інтер'єру
Червоно-чорна кухня в стилі кантрі - Дизайн інтер'єру

Червоно-чорна кухня в стилі японський мінімалізм

Тут присутнє вишневе забарвлення у поєднанні з глибоким сизим. Важливо врахувати, що чисто біле забарвлення у японців вважається символом скорботи, тому воно практично не використовується. Напрямку притаманні характерні риси мінімалізму, коли домінують лише функціональні предмети, а роль декору виконує національна атрибутика, світильники з бамбука.

Стельове полотно оформляється в молочному, кремовому або світло-сірому, а для підлоги краще зупинитися на покритті ламінатом або пробковим настилом. Шафи найчастіше оформляють за принципом «темний низ та вишневий модульний верх». Глянець не вітається і поступається місцем матовим поверхням.

Червоно-чорна кухня в стилі японський мінімалізм - Дизайн інтер'єру
Червоно-чорна кухня в стилі японський мінімалізм - Дизайн інтер'єру

Оздоблення та матеріали

У кухонному приміщенні досить специфічний мікроклімат, тому вибір облицювання вимагає строго підходу – вони повинні бути стійкими до підвищеної вологості та температури, легко піддаватися прибиранню. До того ж, велику роль відіграють естетичні показники, оскільки крім приготування страв тут проходять сімейні трапези та прийом гостей. Виконана в ало-смоляній гамі, кухонна кімната потребує особливого підходу до вибору колірних рішень фону.

Підлога

Підлога може бути оформлена ламінатом, лінолеумом (у тому числі і рідким), матовим керамогранітом, лакованим пробковим покриттям. Але краще віддати перевагу такому ефектному, помітному способу, як плиткова кладка. Крім того, що вона має найкращий набір якостей, придатних для даного середовища (зносостійка, легко миється, не ковзає), виконана в чорному забарвленні, вона привнесе в загальний фоновий малюнок шик, підкреслить багатство червоних відтінків.

Білого оформлення варто уникати, так як домівка отримає нотку офіціозу. Можна оформити «теплу підлогу» із системою внутрішнього підігріву. У просторих кімнатах часто матеріали комбінують, відокремлюючи робочу зону від території відпочинку.

Дизайн червоно-чорної кухні - Оздоблення підлоги
Дизайн червоно-чорної кухні - Оздоблення підлоги

Стіни

Створити основне тло – завдання не з простих. Облицюванням може бути водоемульсійна фарба, шпалери, кераміка (ефектно виглядає чорний варіант «цегляної кладки»), декоративна штукатурка або камінь. Можливі вставки 3D та фотошпалер.

Краще віддати перевагу фактурним формам, шпалерам з рельєфними орнаментами, щоб пом’якшити строгість атмосфери. Вибирають освітлені півтони кремового, сірого, молочного кольору. У певних зонах можна оформити акцентні поверхні, що їх виділятимуть, наприклад, обклеїти стіну обіднього столу перлинними однотонними шпалерами з червоним або чорним дрібним малюнком.

Дизайн червоно-чорної кухні - Оздоблення стін

Стеля

Тут ідеально підійде поверхня стель у світлих кремових, перлинних, молочних тонах. Способів обробки досить багато – від побілки та фарбування до спорудження підвісних конструкцій із натяжною плівкою. Нерідко обшиваючи верх дворівневими гіпсокартонними формами проводять зонування великих просторів. У такому разі поверхню над територією приготування можна залишити світлою, а пурпурові вставки з глянсових натяжних полотен акцентуватимуть увагу над обідньою територією або місцем відпочинку. Смоляний колор рідко використовується, але у великих квартирах-студіях і таке забарвлення може мати місце.

Дизайн червоно-чорної кухні - Оздоблення стелі
Дизайн червоно-чорної кухні - Оздоблення стелі

Меблі для кухні

У виборі елементів обстановки необхідно бути гранично обережним, щоб не створити агресивну атмосферу. Краще зупиниться на рішенні, де низ буде темнішим, а верх світлим. Все ж таки основний акцент повинен припадати на червону палітру, яку вдало доповнять темні елементи. Якщо розміри кімнати невеликі, можна зробити лише один, кидається в очі, акцент, наприклад, встановити малиново-чорну підвісну шафу, а решту яскравої гами доповнити світлими відтінками фартуха, стільниці, інших предметів обстановки.

Нерідко набувають елегантного гарнітуру зі смоляним низом і червоним верхом. Він може бути виконаний і повністю в нічному кольорі — тоді розрядити обстановку допоможе світле оздоблення стін, вставки на дверцятах з матового скла, блискучі фасади, строга сучасна фурнітура, виконана в єдиному стилі.

Гарнітур повинен поєднуватись з іншими предметами обстановки, складаючи єдину композицію. Прекрасним рішенням стане чорний обідній стіл із червоними стільцями (або навпаки), прозорі поверхні, чорно-червона барна стійка, робочий острівець.

Дизайн червоно-чорної кухні.
Дизайн червоно-чорної кухні.

Декор та освітлення

Своєрідність екстравагантної палітри змушує оснастити кімнату якісним освітленням. Потрібно взяти до уваги, що таке поєднання властиво сучасним стильовим рішенням, тому й освітлювальні прилади мають бути відповідними за останнім словом технічного прогресу. Тут переважають точкові світильники та лампи спрямованого світла, можна розмістити люстру, яка вдало виглядатиме над обідньою зоною. Цікавий варіант – комплект бра та люстр із кришталю, де відблиски підвісок наповнюють кімнату загадковою грою світла. Також використовуються підвісні світильники, які успішно виглядають над барною стійкою, акцентно виділяючи зону.

Оскільки червоно-чорний дизайн сам досить насичений, не варто розміщувати багато декоративних елементів. З такою роллю чудово впораються малюнки на фасадах, настінний годинник, сучасна побутова техніка, фігурна стеля. Стіни можна доповнити парочкою абстрактних картин, якщо кімната простора, а от усяким романтичним деталям (букетикам, скатертям) тут не місце.

Дизайн червоно-чорної кухні - Декор та освітлення
Дизайн червоно-чорної кухні - Декор та освітлення

Маленька червоно-чорна кухня: дизайн інтер’єру

Ремонт маленької кухонної кімнати, де готуються смачні страви, потрібно почати з питання, чи можливо його об’єднати з вітальнею або коридором, щоб отримати додаткові квадратні метри. Якщо це виключено, тоді вибираємо найбільш компактне та містке меблювання, де поміститься також необхідна побутова техніка. Найчастіше виграє кутова конструкція.

Потім невеликий простір не варто, тому обробка переважно освітлена. У теплому гранатовому діапазоні можна зробити одну зі стінок. Сизо-чорна плитка для підлоги або ламінат чудово будуть контрастувати з багряним гарнітуром, створюючи при цьому перетікання з темного низу в максимально світлий стельовий верх.

Подбати потрібно і про якісне освітлення – для зони приготування можна встановити точкові світильники, а над столом – підвісні або люстру.

Маленька червоно-чорна кухня - Дизайн інтер'єру
Маленька червоно-чорна кухня - Дизайн інтер'єру
Маленька червоно-чорна кухня - Дизайн інтер'єру

Кухні в червоно-чорному кольорі.

Надихнути на створення своєї яскравої виразної червоно-чорної кухні допоможе наша вибірка фотографій. Тут представлено безліч варіантів оформлення з урахуванням стилю та розмірів приміщення. Ви можете ознайомитися з тим, наскільки гармонійно можуть поєднуватися кольори оздоблення та меблів, як правильно підібрати гарнітур та оформити сучасне освітлення. Приємного перегляду!

Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.
Червоно-чорна кухня.

Відео: Червоно-чорні кухні в інтер’єрі

https://www.youtube.com/watch?v=W8EPQEPFTkg

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *