інтер'єр та дизайн на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

інтер’єр та дизайн на фото


Схоже, час урбанізації добігає кінця. Все більше людей починає обтяжуватись «принадами» цього явища, все більше людей хочуть відчувати у себе в будинку, те, що відчували їхні предки – теплоту та затишок. Аскетичність і холод сучасних стилів інтер’єру поступово втрачають свої позиції, поступаючись їх нев’янучою класикою. І якщо ви зацікавилися цією статтею, значить, ви думаєте аналогічно, але хотіли б знати, що являє собою сучасний класичний стиль. Думаємо, що тут ви знайдете вичерпну інформацію з цього питання.

Класичний стиль передбачає використання спокійних світлих тонів. Це білий, бежевий, персиковий кольори, які складають основне колірне тло кімнати. Ці кольори створюють у кімнаті атмосферу свята та затишку. Бежевий і персиковий кольори уособлюють собою сонце, яке є у кімнаті, розчинившись у просторі. Світло-блакитний колір додати небесну глибину вашій кімнаті, створюючи тим самим повну гармонію кольору.

Але присутність в інтер’єрі лише світлих тонів не є характерною для класичного стилю. Підлоги темно-коричневого кольору лише підкреслять чистоту фарб стін, стелі.

Класичний стиль – стиль, актуальний у всі часи, тому і меблі будуть завжди сучасними, і вам не доведеться її змінювати, слідуючи мінливій моді.

Меблі відповідають основним кольорам. Звісно, ​​в інтер’єрі домінують меблі світлих тонів. Перевага віддана білому кольору, але меблі темних тонів також чудово виглядатимуть на загальному тлі і гармоніюватиме з білою. Завдяки цьому кімната стає ще світлішою, підкреслюючи присутність нев’янучої класики.

Меблі використовуються з дерева, при цьому повинні носити сліди минулих часів. Форма її дещо своєрідна, витіювата. Столи, крісла мають різьбові прикраси. Шафи прикрашаються вітражами.

Незважаючи на певну спрямованість, меблі класичних форм цілком поєднуються із сучасними формами. Від цього нікуди не подітися, тому що сьогодні кухня не може виглядати так, як вона виглядала 100 років тому. Але сьогодні сусідство сучасної кухні та вітальні в дусі минулих століть цілком прийнятне і поєднуване.

Якщо говорити про меблі для спальні, то тут треба зазначити, що справжнє класичне ліжко виготовляється, точніше, виковується з металу. Журнальний столик з кованими елементами також чудово виглядатиме у вітальні.

Меблі темних кольорів дозволять вам вигідно підкреслити ваш добрий смак, так як на цьому контрасті, інтер’єр вашої кімнати буде чудовим.

Текстиль класичного стилю, особливо штори на вікнах, має посилювати ефект сонячного простору кімнати. Тут неприйнятні інші кольори, крім бежевого або близького до нього кольору. Постільна білизна традиційно світлих тонів, з вибитими малюнками та оборочками.

Присутність старовинних аксесуарів є рисою класичного стилю. Це можуть бути старовинні люстри, виконані сучасними майстрами під старовину. Відмінним декором може послужити годинник минулого століття, який, можливо, колись висів на залізничному вокзалі. Це може бути старовинне дзеркало, обрамлене чудовою різьбленою рамкою, картина, виконана місцевим живописцем, та багато іншого. Вітається все, що дозволить вам прикрасити вашу кімнату, але обов’язково на кшталт старовини.

Звичайно, інтер’єр у класичному стилі неможливий у принципі без присутності в ньому такої прикраси, як квіти та інші рослини. Класика і природа — це єдиний простір, що зберігає в собі умиротворення та затишок.

Штори в класичному стилі, як елемент декору, відіграють важливу роль, тому до їхнього вибору треба підходити зі знанням справи.

Вони можуть бути різноманітні за оформленням, але в жодному разі не повинні виглядати важкими та похмурими. Штори, як і все, що знаходиться навколо, покликані створювати відчуття свята та легкості у кімнаті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *