дизайн інтер'єрів, ідеї для ремонту
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

дизайн інтер’єрів, ідеї для ремонту

Чорно-біла кухня (70 фото): ідеї дизайну

Чорно-біла гама відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, універсальністю та практичністю. Вона підійде як для великих приміщень, так і для маленьких. При грамотному використанні палітри ви можете виправити деякі вади кімнати, наприклад, візуально розширити відстань між стінами і зробити стелю вищою. Про ці та інші тонкощі оформлення – читайте у нашій статті.

Чорно-білий колір та поєднання з ним

Поєднання чорного та білого має найвищий ступінь контрастності, завдяки якому досягається чіткість ліній та форм. Незважаючи на свою протилежність, ці кольори чудово гармонують в інтер’єрі, завдяки чому таке поєднання завжди було в пошані.

Багато дизайнерів вважають цей тандем святковим, оскільки він досить-таки кидок і виразний. Як відомо, саме світлі та темні тони найкраще вловлюються оком. Варто нагадати, що в епоху чорно-білого кінематографу та фотографії подібні колірні схеми були на піку популярності.

Чорно-білий розширює межі та збільшує приміщення, а також концентрує всю увагу на формі. Таким чином, фактурні деталі та яскравий контраст предметів можуть створити по-справжньому цікаву кімнату, особливо, якщо доповнити інтер’єр іншими тонами:

— Червоний привнесе в оформлення екстравагантні тональності, але варто пам’ятати, що чим темніший відтінок цього кольору, тим похмуріше враження справляє вся кімната. Зупиніться на винних, малинових чи червоних акцентах. Не забувайте і про білі, дерев’яні елементи, саме вони можуть розбавити агресивний посил і привнести в приміщення затишок. Часто таке оформлення можна зустріти на кухнях, які створені в сучасних стилях.

— Помаранчевий на чорно-білому фоні – це ще одне яскраве та незвичайне поєднання, яке створює життєрадісну атмосферу. Використовуючи колір апельсина в обробці або для декількох предметів меблів, ви виведете весь інтер’єр пасивного стану, він стане більш динамічним і свіжим.

— Щоб максимально пом’якшити активний контраст, обмежтеся сірим монохромом та деревними матеріалами. Нейтральна гама сприяє єдиному оформленню для інших частин будинку, які можуть бути виконані у різних стилях. Меблі, паркет або дерев’яні панелі заспокоять сприйняття і зроблять інтер’єр більш природним. А сірий забарвлення підлоги та кухонного гарнітура тільки збільшить такий ефект.

— Бірюзові вкраплення у вигляді світильників чи стільців додадуть відчуття чистоти та свободи. Якщо в кімнаті недостатньо природного освітлення, то варто додати теплі світильники, які подарують м’якість і поєднують чорно-білі та бірюзові відтінки.

— Жовта гама матиме підбадьорливий вплив, налаштує на спілкування, а також покращить апетит. Саме тому її часто використовують у оформленні кухні. Але варто пам’ятати, що сонячні фарби разом із чорним створять справжню кольорову провокацію. Тому в даному випадку краще застосовувати вибілені лимонні акценти.

Дизайн чорно-білої кухні - Поєднання кольорів
Дизайн чорно-білої кухні - Поєднання кольорів
Дизайн чорно-білої кухні - Поєднання кольорів
Дизайн чорно-білої кухні - Поєднання кольорів

Стилі інтер’єрів

Чорно-біле оформлення не тільки дуже привабливе, а й універсальне. Вона підійде для приміщень будь-яких розмірів та стилів, починаючи традиційним та закінчуючи лофтом. У будь-якому з них подібна гама та контраст буде ідеальним доповненням дизайну.

Чорно-біла кухня в класичному стилі

Людям, які вшановують традиції, сімейні цінності та стабільність, відмінно підійде класичний дизайн. Білий колір пом’якшить химерність та консерватизм такого оформлення, візуально розширить простір та додасть світла.

Вважається, що традиційна тематика найкраще виглядає у середніх або великих приміщеннях з високою стелею, оскільки для спрямування характерні масивні форми. Це справді так, але ті ж відтінки білого допоможуть нівелювати подібні протиріччя.

Для обробки стін та стелі використовуйте штукатурку, фарбу і навіть ліпнину. Варто пам’ятати, що дерев’яна підлога — це данина класиці, але не практичне покриття для кухні. Як варіант, можна покрити паркетом лише зону прийому їжі або скористатися лінолеумом із малюнком під дерево. Керамічна плита може бути оформлена під камінь чи мати дерев’яний малюнок.

Чорно-біла кухня в класичному стилі.
Чорно-біла кухня в класичному стилі.
Чорно-біла кухня в класичному стилі.

Чорно-біла кухня в сучасному стилі

У сучасному дизайні кухні на перше місце виходить практичність та функціональність. На відміну від попередньої стильової концепції, контемпорарі дозволяє відірватися від різних шаблонів, що обмежують політ фантазії, дарує можливість внести до приміщення яскраві та незвичайні стильові рішення або залишити чистий контраст.

Сучасне оформлення передбачає переважання прямих чітких форм. Використовуйте практичні та зручні меблі, широкі робочі поверхні, глянсовий гарнітур. Посуд підбирайте однотонний, без яскравих малюнків та мотивів. Кімната повинна виключати зайві елементи, саме лаконічність характеризує цей перебіг у дизайні.

Чорно-біла кухня в сучасному стилі.
Чорно-біла кухня в сучасному стилі.
Чорно-біла кухня в сучасному стилі.

Чорно-біла кухня у скандинавському стилі

Така тематика ідеально підходить для маленького простору, тому що основним кольором для оздоблення є білий, а також безліч його відтінків, таких як: сніжний, молочний або тон слонової кістки.

У квартирах, оформлених у скандинавському стилі, кухню часто поєднують зі їдальнею, а розмежувати зони вам допоможе барна стійка.

У цьому стилі кухонний гарнітур завжди простий і дуже лаконічний. Дизайнери радять робити фасади зі світлого дерева, медових чи коньячних відтінків або у чорному, білому кольорі. Саме поєднання світлого дерева та білих елементів робить нордичний інтер’єр дуже теплим та приємним.

Замість звичних шафок можна зробити відкриту полицю, а ножі розвісити на магнітному металевому тримачі — посуд на очах зробить кухню затишною.

Чорно-біла кухня у скандинавському стилі - Дизайн інтер'єру
Чорно-біла кухня у скандинавському стилі - Дизайн інтер'єру
Чорно-біла кухня у скандинавському стилі - Дизайн інтер'єру

Чорно-біла кухня в стилі лофт

Поєднання сучасних матеріалів з цегляною кладкою, грубою штукатуркою, трубами, розташованими поверх оздоблення і відреставрованими підлогами — це одні з відзнак лофт. Злиття «необтесаних» матеріалів та сучасних, акуратних поверхонь виглядає дуже стильно.

Якщо ви не можете дозволити собі стіну з цегляної кладки, можна використовувати таку імітацію або плитку, стилізовану під дерев’яні дошки різних відтінків. Розпоряджаючись невеликим простором, краще обмежитись однією акцентною стіною, а сусідні – покрити штукатуркою або залишити бетонну основу для стелі.

Чорно-біла кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру
Чорно-біла кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру
Чорно-біла кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру

Оздоблення та матеріали

Всі концептуальні рішення при обробці чорно-білої кухні повинні виходити з того, який колір ви вибрали домінантним. Надзвичайно незвичайно і стильно виглядає комбінування різних за фактурою, але оздоблювальних матеріалів, що поєднуються за кольором, в різних площинах приміщення.

Підлога

Найкращий варіант – використовувати керамічну плитку, мармур чи граніт. Це може бути однотонне покриття або з малюнком під камінь. Зупиніться на більш прохолодних та нейтральних кольорах, що дозволить ще ефектніше зіграти на контрасті.

Щоб створити більш жвавий інтер’єр, зробіть ставку на ламінат із гарним візерунком, паркетну дошку або керамограніт, оформлений під дерево.

Дизайн чорно-білої кухні.
Дизайн чорно-білої кухні.

Стіни

Підбираючи оздоблення в чорно-білий інтер’єр кухні, слід подумати про світлі тони. Щоб розбавити безкомпромісний білий, ви можете використовувати його м’які відтінки, такі як вершковий, молочний або перлинний колір. Якщо додати більше світла, меблі здаватимуться менш громіздкими. Дуже цікавий образ створює фактурна панель гіпсова.

Щоб інтер’єр не здавався завантаженим, постарайтеся відмовитися від величезної кількості візерунків та інших кольорів на стінах. У такому інтер’єрі чудово виглядають акценти у вигляді теракотової цегляної обробки, кавового фартуха та дерев’яних панелей.

Дизайн чорно-білої кухні - Оздоблення стін
Дизайн чорно-білої кухні - Оздоблення стін
Дизайн чорно-білої кухні - Оздоблення стін

Стеля

Як правило, оформлення стелі для цього випадку обмежується створенням ідеально білого покриття без багатогранних конструкцій. Але цілком доречно також зробити невеликий підвісний варіант із невеликими вбудованими світильниками. Посередині можна вставку із вузьких дерев’яних панелей середнього тону – чудовий спосіб доповнити сучасний стиль.

Дизайн чорно-білої кухні - Оздоблення стелі
Дизайн чорно-білої кухні - Оздоблення стелі

Освітлення на кухні

Тьмяне світло, яке рясніє різкими тінями, зробить чорно-біле приміщення дуже незатишним і не дозволить йому виглядати ефектно. Тому ідеальним освітленням стане м’який та теплий білий варіант. Але досягти такого ефекту завдяки лише одній люстрі вам навряд чи вдасться. Встановіть настінні бра та торшери, а також точкові джерела по всьому периметру стелі. Не забудьте про підсвічування меблів, робочої та їдальні – це зіграє вам на руку і незвичайно перетворить монохром.

Завдяки правильному висвітленню можна скоригувати геометрію кухні. Вузьку кухню виправлять світильники, розташовані вздовж однієї стіни, якщо ж у вас низькі стелі – допоможуть настінні бра, спрямовані вгору. Також не забувайте про економію. Використовуйте світлодіодні лампи, вони значно зменшать витрати на електроенергію і прослужать вам значно довше, ніж лампи розжарювання.

Дизайн чорно-білої кухні - Освітлення
Дизайн чорно-білої кухні - Освітлення
Дизайн чорно-білої кухні - Освітлення

Дизайн кухні в чорно-білих тонах.

Наша добірка готових дизайн-проектів чорно-білих кухонь наочно продемонструє, як вдало скористатися цим стильним поєднанням кольорів. Сподіваємося, що вона надихне вас на створення власних дизайнерських вишукувань. Приємного перегляду!

Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.
Дизайн інтер'єру кухні в чорно-білих тонах.

Відео: Чорно-біла кухня — Ідеї інтер’єрів

https://www.youtube.com/watch?v=yTRj0X2Fmps

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *