Дизайн дитячого майданчика у приватному дворі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн дитячого майданчика у приватному дворі


Заміський будинок із приватним двором – це добре. Особливо, якщо дизайн двору ретельно продуманий та облаштований з урахуванням інтересів усіх членів сім’ї, у тому числі найменших. Оскільки віддаленість від міського життя позбавляє їх найелементарніших дитячих радощів, таких, як катання на гірках і гойдалках, а також улюбленої метушні в пісочниці, дбайливі батьки зазвичай влаштовують дитячий майданчик прямо на території приватного двору, щоб дитина могла хоч з ранку до вечора радіти життя.

Барвистий дитячий майданчик з кількох модифікаційОригінальне встановлення дитячих конструкцій навколо деревНезвичайний дитячий будиночок-ангарОригінальний дитячий корабель із дереваДизайн дитячого майданчика на території просторого дворуДитячий майданчик у дворі заміського будинку

Що розмістити на дитячому майданчику?

Тут все залежить від віку ваших дітей. Якщо сім’ї є дошкільнята, то організація пісочниці просто необхідна. А придбати її можна у будь-якому гіпермаркеті, де продаються будівельні матеріали, а також іграшки. За бажання можна зробити і самотужки. Зазвичай пісочниця буває або дерев’яною, або пластиковою. За формою також може бути як квадратною, так і круглою.

Приваблива кругла пластикова пісочниця для малюка

Бажано, щоб вона була з кришкою, яку зазвичай закривають проти ночі чи період відсутності. Це необхідно для того, щоб бродячі кішки чи собаки не надумали відвідати це місце. Крім того, є можливість отримати дитині інфекцію при контакті з зараженим піском.

Без гойдалок просто неможливо обійтися, т.к. вони є справжнє дитяче задоволення. Та чого там казати, і доросле теж. Асортимент садових гойдалок, що підходять як для дітей, так і для дорослих, сьогодні просто величезний. Але якщо говорити тільки про дітей, то з метою експлуатаційної безпеки рекомендується найкраще купувати гойдалку із пластику. Можна і з мотузяними елементами, але не з металевими утримувачами. Якщо гойдалка призначена для малюків, то вони повинні мати ремені безпеки, а також спинки, що забезпечують стійке сидіння. До речі, гойдалка ще може бути вільного коливання. Вони типу звичайних, але сидіння при цьому може розгойдуватися у різних напрямках. Як правило, такі гойдалки йдуть у наборах. І ще слід пам’ятати про те, що гойдалка не повинна мати різних зазубрин, а також щілин, де може застрягти частина тіла або одяг дитини.

Гойдалка - справжнє задоволення для ваших дітейГойдалка - невід'ємний атрибут майданчика для дітей будь-якого вікуБез гойдалок нікуди, навіть якщо будинок у подружжя міста Розміщення дитячого будиночка також бажано, адже це по суті мрія кожного малюка. Саме тут грають у дочки-матері, ховаються одна від одної, а також довіряють найпотаємніші секрети. Будиночки продаються дерев’яні та пластикові. Також є у продажу суміщені з комплексами, наприклад, з гірками та турниками.

Затишний дитячий будиночок у комплекті з гойдалками та гіркамиДерев'яний дитячий будиночок на території дитячого майданчика Обладнання площини для скелелазіння з виступами або прорізами дозволить розвивати спритність та спритність. Батут також дуже улюблений дітьми предмет, причому, різного віку. Настільки коханий, що часом вони можуть гратися на ньому кілька годин поспіль. Надувний батут – чудовий варіант для таких випадків, тим більше, що на зиму його можна принести до будинку та використати вже у приміщенні.
Непогано обладнати дитячий майданчик комбінованими наборами для ігор. А ще краще поєднати відразу кілька модифікацій, тим більше, що дуже часто вони бувають взаємозамінними.

Дерев'яний дитячий майданчик з кількох модифікаційДерев'яна конструкція з кількох модифікацій Непогано було б прикрасити ігрову зону якимись смішними фігурками, виготовленими з матеріалу, що не б’ється, в ідеалі — з дерева, яке в разі чого легко витримає удар м’ячем.
Не забудьте розмістити і дитячу лаву, щоб дитині було де перевести дух після активних ігор, та й самим доглянути дітей.

Дитяча лавочка, а також зручні крісла для дорослих

Переваги та місце розташування дитячого майданчика на території приватного двору

Насамперед, головною перевагою такого майданчика є безпека дитини. Ігри на території свого будинку менш схильні до небезпеки, ніж на дитячих майданчиках міських жвавих вулиць, особливо на проїзних дворах поблизу багатоповерхових будинків. Проте, розслаблятися і втрачати контроль не можна у разі, т.к. небезпека може підстерігати малюка будь-якої миті і будь-де. По-перше, не бажано залишати дитину одну без нагляду. Гойдалки можуть злітати досить високо, та й гірки високі, а якщо ще є і водоймища або елементи незакінченого будівництва на території двору, то тим більше все це загрожує безпеці малюка.

Вибір місця повинен виходити насамперед із безпеки, а не з естетичних міркувань. Найдоцільнішим буде розмістити дитячий майданчик у зоні видимості, у добре прогляданому з усіх боків місці, розташованому подалі від хвіртки, що веде на вулицю, особливо якщо це жвава траса.

Вдале меторасположні дитячого майданчика прямо перед вікнами будинкуДитячий майданчик знаходиться в місці, що добре переглядається прямо перед будинком

Навіть найменші водоймища, якщо вони є, повинні прикриватися кришками, які замикаються або бути осушеними. Також поблизу дитячого майданчика не повинен розлучатися вогонь для приготування страв на мангалі, не повинно бути гаражів, баків для сміття, водопровідних і каналізаційних люків, дренажних колодязів, електричних щитів, ям та ін.
Має сенс відгородити дитячий майданчик живоплотом, але не з колючих рослин, таких, як шипшина, глід і барбарис.

В ідеалі дитячий майданчик має бути просторим, проте, не всі можуть собі це дозволити через невелику площу присадибної ділянки. У такому разі не рекомендується нагромаджувати ігрову зону всілякими зайвими посадками. Гарний зовнішній вигляд можна отримати за допомогою рослин, що окремо стоять, наприклад, солітерів, надавши їм цікаву форму за допомогою стрижки.

Техніка безпеки

Обладнання біля приватного двору дитячого майданчика носить цілком серйозний характер, т.к. це не просто зручне та гарне місце для розваг, а ще й безпечне місце, особливо для дуже допитливих та рухливих дітей. Обладнання, що купується, обов’язково повинно мати відповідні сертифікати, а також допуски, що дозволяють експлуатацію дітьми.

Крім усього іншого, дуже важливо, щоб комплекси для ігор не мали гострих кутів, а всілякі канати, сіті та мотузки не несли небезпеку заплутування в них. Покриття підлоги майданчика також має бути виконане з м’якого матеріалу, найкраще прогумованого спіненого типу (штучний газон) з метою уникнення можливих травм під час падіння. До того ж вони можуть бути різнокольоровими, що дозволяє викласти будь-який малюнок і зібрати мозаїку. Це створить атмосферу казки і дуже сподобається дітям. Або ж зробити звичайний натуральний газон – такий варіант цілком гарний зовні, а також екологічний та найдешевший. До того ж, ефектний газон припаде до місця будь-якої садиби, т.к. буде представляти сполучну ланку між майданчиками будь-якого призначення, чи то дитяча, чи зона відпочинку із загальним пейзажем. Також часто використовується для покриття підлоги дитячого майданчика щебенева крихта або великий річковий пісок (гірський не підходить).

М'яке покриття дитячого майданчика щебеневою крихтоюЩебенева крихта як покриття підлоги майданчика для дітейНатуральний газон - красиво, екологічно та безпечно для дитячого майданчика.

На яких умовах ґрунтується вибір дитячого майданчика

Принципи вибору того чи іншого майданчика повинні ґрунтуватися на кількох важливих пунктах:

  • безпека – найважливіший момент, особливо безпека спортивного обладнання, яке має відповідати прийнятим стандартам;
  • гарантія – також дуже важлива, разом із сервісним обслуговуванням;
  • якість та довговічність конструкції;
  • дизайн оформлення спортивного обладнання;
  • підходяща комплектація – мається на увазі відповідна саме вам комплектація елементів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *