8 причин використовувати чорний колір в обробці
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

8 причин використовувати чорний колір в обробці


8 причин використовувати чорний колір в обробці

Ви, напевно, читали про те, що можна дуже ефектно використовувати чорний колір в інтер’єрі і навіть фарбувати стелі в чорний. Якщо подібні ідеї виявилися для вас надто сміливими, але чорний колір вам, як і раніше, подобається, погляньте на порцію свіжих ідей, і цього разу всі вони стосуються використання чорного в обробці. Цей класичний відтінок залишається символом елегантності та стилю, але сьогодні його варто використати з огляду на існуючі тренди інтер’єрного дизайну.

Можливо, не кожному будинку і не кожному інтер’єру підійде обробка в чорному кольорі, але розглянути цю ідею однозначно варто, адже таким чином можна надати лоск і індивідуальність вашому будинку, підкреслити переваги та приховати недоліки.

Чорний колір в інтер'єрі

Зарядіть свій житловий простір енергією! Такий яскравий контраст, який може дати лише поєднання білого та чорного, став ключовим акцентом цієї кімнати. Білі стіни та обробка дверних прорізів із чорного дерева глибокого, насиченого відтінку – ідеальне рішення для кімнати, в якій немає місця для розслаблення та нудьги. Ми радимо використовувати подібний прем для віталень або столових зон, але не для ванної чи спальні.

Чорний колір в інтер'єрі

Якщо ви захочете чимось розбавити монохромну гаму, спробуйте додати декоративний елемент у тій самій палітрі, наприклад, одну зі стін можна обклеїти шпалерами із витонченим чорно-білим принтом.

Чорний колір в інтер'єрі

Глибокий чорний колір якнайкраще підійде для тих зон, які потребують корекції. Погляньте, наприклад, на інтер’єр цього старого будинку, колишнє оздоблення вже не виглядало декоративно, і після загального косметичного ремонту господарі будинку вирішили не міняти балки на стелі (вони є історією будинку, його стилем та важливим елементом архітектури), а просто пофарбувати їх у чорний колір. Таким чином було максимально збережено старе оздоблення будинку, приховані всі вади, а інтер’єр тепер наповнений сучасним звучанням.

Чорний колір в інтер'єрі

Якщо ваша головна мета — досягти графічності в інтер’єрі, то оздоблення в чорному кольорі ідеально підійде. Ніщо не підкреслить всі лінії та форми приміщення так само явно і точно, як чорна смужка, пущена на білому тлі.

Чорний колір в інтер'єрі

Якщо у вашому будинку є діти або домашні тварини, оздоблення у темних тонах стане ще й дуже практичним для вас прийомом. Завдяки тому, що темні відтінки набагато кращі, ніж світлі приховують дрібні подряпини і потертості, інтер’єр буде виглядати акуратніше і свіжіше.

Чорний колір в інтер'єрі

Віконна рама чорного кольору – дуже сміливе рішення навіть для сучасного інтер’єру, а, між тим, це чудовий спосіб акцентувати увагу на приголомшливому вигляді з вікна, так, ніби це картина в рамі. Подібний прийом ви також можете використовувати для демонстрації інших цінних і стильних предметів декору.

Чорний колір в інтер'єрі

Якщо в кімнаті не вистачає цікавих архітектурних елементів, наприклад великих, витончених молдингів, ви можете зробити акцентними наявні, таким чином, посиливши архітектурний малюнок приміщення.

Чорний колір в інтер'єрі

Покресліть високі стелі. Чорний колір має властивість привертати увагу до себе, тому він чудово підійде для роботи з молдингами у приміщеннях із високими стелями. Але пам’ятайте, що для візуального збільшення висоти приміщення цей прийом не працює.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.