8 секретів гармонійного інтер'єру кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

8 секретів гармонійного інтер’єру кухні


Мабуть, не буде перебільшенням твердження, що саме в зоні кухні вирує найнасиченіше життя у всьому будинку. Це пояснюється великою кількістю робіт, які доводиться виконувати на цьому дуже обмеженому просторі. Не дивно, що облаштування кухні завжди було і залишається одним із найскладніших завдань у плануванні інтер’єру.

Тут потрібно врахувати сотні дрібниць, кожна з яких може стати вирішальною, проте, ситуація може стати ще складнішою, якщо ви не єдиний член сім’ї, зайнятий у приготуванні. То як знайти гармонію на кухонному просторі, навіть якщо думки часом розходяться? Ми підібрали для вас вісім порад та прийомів, які можуть виявитися цінними при створенні найзатишнішої та зручнішої кухні.

8 секретів гармонійного інтер'єру кухні

Якщо вам доводиться ділити простір кухні з партнером або сусідом, безліч суперечок з приводу «ідеального облаштування» не уникнути. По-перше, відмовтеся від будь-яких суворих заборон і правил, це лише ускладнить ситуацію. Вирішуйте разом всі питання, виходячи з комфорту для всіх сторін, а не на «залізні правила дизайну».

8 секретів гармонійного інтер'єру кухні

Визначте обов’язки кожного члена сім’ї, враховуючи при цьому особисті переваги кожного. Персональний підхід вже перших етапах допоможе організувати простір з урахуванням особливостей кожного.

8 секретів гармонійного інтер'єру кухні

Для того, щоб досягти більшої ергономічності у побудові навколишнього простору, використовуйте правило трикутника. Воно говорить, що мийка, плита і стіл для приготування повинні знаходитися в найближчій досяжності один від одного, в ідеалі вони вписані в трикутник.

8 секретів гармонійного інтер'єру кухні

Втім, якщо в процесі приготування їжі беруть участь дві людини і більше, це правило може не тільки не спрацювати, а й посилити дискомфорт. Тут потрібно дивитися за ситуацією, десь зручніше робити дії в одній зоні, а десь варто рознести їх по різні боки кімнати. У тому випадку, коли процес довгий і вимагає зусиль кількох людей, розумніше буде влаштувати зони в різних точках і, таким чином, уникнути незручностей.

8 секретів гармонійного інтер'єру кухні

У зовсім маленьких кухонних просторах цілком резонно влаштовувати щось на кшталт «змінної» роботи, коли один робить заготовки заздалегідь, а потім другий з них готує. Таке правило допоможе уникнути неприємних ситуацій на кухні, адже коли приміщення зовсім невелике, придумати щось кардинально нове дуже складно.

8 секретів гармонійного інтер'єру кухні

В умовах, коли в процесі приготування задіяна більш, ніж одна людина, як ніколи актуальний список покупок. Він допоможе бути більш організованим та скоординувати ваші покупки. Ми радимо зробити його на спеціальній дошці, яку зараз можна знайти в будь-якому інтер’єрному магазині. Пишіть на ній крейдою, стирайте по необхідності, у будь-якому випадку, така дошка стане не тільки чудовим помічником, але й добре доповнить ваш інтер’єр.

8 секретів гармонійного інтер'єру кухні

Очевидно, що прибирання на кухні – річ необхідна і навіть дивно це обговорювати, але якщо йдеться про не зовсім стандартну ситуацію, питання порядку стає буквально первинним. Підтримуйте ідеальну чистоту і прагнете лаконічності, це завжди полегшує життя, адже зайві та не цілком функціональні предмети захаращують вільні зони, створюючи ідеальні умови для безладдя.

8 секретів гармонійного інтер'єру кухні

Для того, щоб досягти в інтер’єрі кухні більшої легкості і візуально збільшити об’єм приміщення, використовуйте світлу колірну палітру, а як акценти чудово підійдуть яскраві фарби. Таке поєднання, як у даному інтер’єрі, а саме червоний та білий, є одним із найбільш виграшних та стильних.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.