100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення


Зміст:

  1. Ніша у вітальні: що це таке?
  2. Які бувають ніші
  3. Ніша з вбудованими поличками
  4. Під телевізор
  5. Під шафу
  6. Для дивану
  7. Ідеї ​​дизайну ніші у вітальні

Вивчаючи модні тенденції щодо оформлення інтер’єру для вітальні, можна відзначити, що такий дизайнерський елемент, як ніша в стіні, є досить поширеним явищем. І використовується подібна ідея не лише як декоративна конструкція. За допомогою ніші можна вдало приховати наявні дефекти на стінах, забезпечити приміщення додатковими поличками, організувати підсвічування та багато інших ідей. Виготовляється ніша, як правило, із гіпсокартону або може бути невід’ємною частиною планування вітальні. У будь-якому з варіантів ми пропонуємо більш детально познайомитися з подібним пристроєм і обговорити його функціональне призначення.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Ніша у вітальні – що це таке

Подібний дизайнерський пристрій є невеликою конструкцією, вбудованою в стіну, яка спочатку передбачена в плануванні кімнати або створюється додатково. Це може бути імітація будь-якої геометричної форми, з підсвічуванням, поперечинами у вигляді поличок або без них. Подібний елемент робить інтер’єр оригінальнішим і цікавішим, а залежно від глибини ніші ви можете судити про її призначення. Ніші, які є невід’ємною частиною вітальні, господарі можуть використати на власний розсуд. Що стосується ніш, виготовлених з гіпсокартону, то їх можна розташувати біля будь-якої стіни.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Які бувають ніші

Як і багато інших дизайнерських винаходів, ніші можна розрізняти між собою за зовнішнім виглядом та за призначенням. Вони чудово вписуються в будь-який вид інтер’єру і успішно перетворюють загальну атмосферу кімнати. Ніша, розташована по горизонталі, стане чудовим доповненням короткої стіни.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Вертикальні конструкції прийнято розташовувати неподалік віконних отворів.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Ніші, що розташовані біля підлоги, використовуються для демонстрації кімнатних квітів, статуеток та інших аксесуарів.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Що стосується призначення ніші у вітальні, то в цьому питанні їх можна поділити на декоративні та функціональні. Декоративні конструкції, як ви розумієте, привабливо виглядають і гармонійно поєднуються з штучками, призначеними для прикраси приміщення, наприклад картинами, фотографіями або панно. Інші види конструкцій використовуються для розташування в них меблів, техніки та інших елементів.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Ніша з вбудованими поличками

Подібну ідею можна назвати найпоширенішим варіантом, що зустрічається в інтер’єрі сучасних віталень, оскільки таке рішення дозволяє не завантажувати приміщення великою кількістю меблів. Крім цього, ніша з полицями може мати абсолютно різні розміри, глибину та кількість самих поличок. Особливо шикарно виглядає така конструкція із вмонтованими у верхній частині світильниками, потік світла яких використовується для освітлення вмісту ніші та може виконувати роль додаткового джерела освітлення для всієї вітальні.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Під телевізор

Ще одним популярним дизайнерським рішенням можна назвати розміщення в ніші приміщення вітальні телевізора та іншої техніки, наприклад аудіоапаратури з колонками або домашнього кінотеатру. Виглядає така ідея досить компактно, стильно та сучасно. Подібна пропозиція дозволяє не захаращувати площу кімнати і позбавляє господарів від розтягнутих по всьому периметру вітальні проводів, які не тільки заважають усім домочадцям, залучають домашніх тварин, що створює додаткові проблеми, але й псують загальне враження про кімнату.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Під шафу

Ніша під шафу – це, як правило, досить містке поглиблення, що дозволяє розташувати в ньому необхідну кількість полиць та відсіків для зберігання різних речей, які надійно ховаються від сторонніх очей за допомогою дверей. Одні власники приміщень купують для заповнення ніші вже готові меблі, що підходять за розміром. Інші замовляють шафи за індивідуальними мірками або просто імітують наявність шафи, як ми вже говорили вище. Особлива увага в цьому випадку прикута до дверей із розсувним механізмом, що дозволяє додатково заощадити простір.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Для дивану

Не менш оригінальною пропозицією можна назвати використання ніші у вітальні для встановлення дивана. Це може мініатюрна модель, яка вдало займає місце біля однієї з коротких стін або, навпаки, шикарний і габаритний виріб, якому просто потрібна окрема зона. Вбудоване підсвічування, картини або фото на стінах, а також вази для підлоги, торшери та інші аксесуари в якості доповнення м’яких меблів тільки вітаються.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Ідеї ​​дизайну ніші у вітальні

Не дивлячись на те, що ніша у вітальні може бути архітектурним задумом або, навпаки, створюватися своїми руками, для того, щоб вона красиво виглядала в інтер’єрі та відповідала всім вимогам господарів, слід подбати про її декорування. І в цьому випадку дизайнери пропонують використовувати безліч ідей, вибір яких залежить від загальної стилістики інтер’єру, смакових уподобань і фантазії господарів приміщення.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Оздоблення ніші шпалерами

Подібне рішення вважається найбільш доступним та не складним у виконанні. Все, що від вас потрібно — це підібрати відповідні до стилю вітальні шпалери і обклеїти ними велику площу ніші. При цьому шпалери можуть мати абсолютно різну текстуру, колір та якість.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Декоративний камінь або цегла

Використання подібного виду матеріалів дозволяє доповнити інтер’єр вітальні нотками брутальності та суворістю, що особливо актуально для лофта або мінімалізму. Подібна ідея виглядає дуже ефектно і віддалено нагадує камін або стіну будинку.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Декоративна штукатурка

Ідея обробки ніші за допомогою декоративної штукатурки надає господарям приміщення безліч можливостей. Подібний матеріал чудово імітує будь-яку поверхню, а вмілі майстри можуть створити на стіні справжні шедеври, починаючи від об’ємних краєвидів до портретів. Такий витвір мистецтва не тільки стане родзинкою всієї вітальні, але й дозволить створити унікальний у своєму роді інтер’єр.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Дзеркало

Дзеркальні поверхні в інтер’єрі тієї чи іншої кімнати вже давно не вважаються чимось особливим, тому, як варіант, можна оформити нішу у вітальні за допомогою дзеркала. Такий дизайнерський задум виглядає дуже ефектно і дозволяє візуально збільшити площу приміщення.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Дерево чи ламінат

Різні дерев’яні деталі або ламінат в дизайні вітальні зовсім не рідкість. І крім використання подібних матеріалів для обробки підлоги або стін, їх можна застосувати для оформлення ніші. Виглядає таке рішення досить солідно і відрізняється практичністю. В цьому випадку важливо, щоб ніша не вибивалася із загального стилю вітальні.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Як ви змогли переконатися, таку споруду як нішу у вітальні можна використовувати в багатьох інтер’єрних рішеннях. При цьому в одних варіантах – ви отримаєте чудове декоративне доповнення стін. В інших — додаткове місце для зберігання різних речей або розташування меблів та інших потрібних предметів облаштування. Фото прикладів облаштування ніші у вітальні дивіться далі.

100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення 100 фото найкращих прикладів дизайну, ідеї оформлення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *