Як зробити ванну кімнату візуально більше
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як зробити ванну кімнату візуально більше


Кожне з приміщень у нашому будинку має свої особливості та складності, які стають очевидними у той момент, коли ми вирішуємо змінити інтер’єр. Так, одним із найгостріших питань майже будь-якої ванної кімнати є її розміри – саме невелика площа не дозволяє створювати те, що так хотілося б.

Та й загалом, маленька кімната, та ще й без вікон, зазвичай виглядає не дуже затишно. Але є рішення, маленькі дизайнерські прийоми, які допоможуть зробити ванну якщо не практично, то хоча б візуально більш просторою.

001_6.jpg

Отже, найпопулярніше рішення – активне використання в інтер’єрі білого кольору. Причому, мова в даному випадку може йти буквально про повністю білу палітру: колір втілюється в обробці підлоги, стін і стелі, всі великі меблі і сама ванна також підбираються в тон, білими можуть бути навіть невеликі деталі.

002_6.jpg

Про переваги білого кольору можна говорити дуже довго, але якщо виділити основні та корисні саме для невеликої ванної, то це насамперед здатність світлої гами візуально розширювати і віддаляти предмети. Тому саме тотальний білий може значно змінити вашу ванну кімнату.

003_6.jpg

Якщо біла гама – ваш вибір, пам’ятайте, що існує певний ризик, що інтер’єр у результаті виглядатиме одноманітно і навіть безлико. Уникнути подібного не важко, достатньо використовувати різноманітні текстури, наприклад, обробити підлогу матовим керамогранітом, а на стінах розмістити глянсову плитку, для зберігання рушників використовувати плетені кошики і так далі.

004_6.jpg

Втім, білий колір можна сміливо замінити бежевим або дуже світлим сірим – ефект вийде майже такий самий, а практична сторона значно сильніша.

005_6.jpg

Не менш важливим є також вибір меблів. Шафа під раковину зазвичай виглядає дуже масивно і займає багато місця. Якщо з останнім складно щось зробити, адже це важлива зона для зберігання, то з візуальної складової неважко попрацювати. Виберіть підвісну шафу замість звичного, він ніби ширяє над підлогою, що робить його набагато легшим, а вільна площа підлоги збільшує кімнату.

006_6.jpg

До речі, про зберігання дрібниць: іноді нам лише здається, що потрібна дуже містка шафа, а насправді цілком можна було обійтися меншою, якщо просто грамотно спланувати внутрішні системи та відмовитись від зайвого.

007_6.jpg

Ще один перевірений часом рецепт – використання в інтер’єрі великого дзеркала. Просто розташуйте на звичному місці дзеркало набагато більшого розміру, а ще краще зробити його на всю стіну.

008_6.jpg

Єдиний мінус такого рішення полягає у його дуже високій вартості, втім, це розумна інвестиція.

009_6.jpg

Дизайнери також рекомендують замінити звичну шторку для ванної спеціальними скляними панелями, вони можуть бути повністю прозорими, що робить їх абсолютно непомітними, при цьому функціональність такої перегородки значно вища, ніж у стандартної душової шторки.

010_6.jpg

Ще одне глобальне питання, над яким варто замислитись усім власникам невеликої ванної кімнати – це необхідність ванни в ній у принципі. Найчастіше можна обмежитися душовою кабіною, заощадивши, причому, велика кількість вільної площі.

011_6.jpg

Вибудовування та організація ніш у стінах – завдання не таке просте і зазвичай вимагає участі спеціаліста з інтер’єру, але якщо ви готові до складніших прийомів, то цей обов’язково варто розглянути.

012_6.jpg

У деяких проектах взагалі роблять закриті ніші, як, наприклад, у цій ванній. Все, що могло б зайняти цілу шафку під раковиною, зручно розмістилося в ніші, яка розташована за дзеркалом. Таким чином вдалося звільнити простір під раковиною та зробити кімнату більш просторою.

013_6.jpg

Нарешті, один із найважливіших аспектів будь-якого інтер’єру – освітлення. У маленькій ванні правильно організоване і яскраве світло особливо важливе. Зверніть увагу на загальний рівень світла в приміщенні, а також локальне підсвічування ключових зон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.