Ідеї ​​візуального розширення простору у спальні 2019
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ідеї ​​візуального розширення простору у спальні 2019

Ідеї ​​візуального розширення простору у спальні

Під спальню у квартирі зазвичай виділяють невелику кімнату. Оскільки приміщення невелике, а перепланування справа клопітна, постає питання про те, як збільшити спальню, використовуючи лише візуальні методи. Поговоримо про те, як оформити дизайн спальні в квартирі, зробити приміщення візуально більше, який стиль та оздоблення вибрати?

Вибираємо стиль

Вибираємо стиль

При виборі стильового напрямку для маленької спальні діє правило чим простіше, тим краще. Оформити інтер’єр у класичному стилі або у дусі бароко на 7-8 квадратних метрах досить проблематично. На такій площі доречніше виглядає сучасний інтер’єр, оформлений у таких напрямках як мінімалізм, скандинавський стиль, еклектика. При цьому оформлення спальні не повинно дисонувати із дизайном інших приміщень. Якщо інші кімнати виконані в класичному стилі, в спальні цей настрій можна задати, використовуючи кілька стилеутворюючих елементів.

Кольорова гамма

Кольорова гамма

Як візуально збільшити спальню? Як основні кольори для маленької спальні краще вибирати світлі відтінки.

Зверніть увагу наскільки повітряними та просторими виглядають інтер’єри, оформлені у скандинавському стилі, де домінує білий колір.

Як базовий тон для маленької спальні можна вибрати:

  • білий;
  • молочний;
  • Світло-бежевий;
  • блакитний;
  • ніжно-салатовий та інші світлі відтінки.

Але при цьому не варто навмисно уникати яскравих тонів. Сучасний дизайн спальні 2020 передбачає створення ненудного образу. Невеликі барвисті акценти допоможуть пожвавити образ, зробити його стильним. У яскравий колір може бути пофарбована навіть одна з стін торця. Найчастіше вибираються холодні відтінки, щоб зробити приміщення візуально глибшим.

Колірна гама спальні фотошпалери

Оздоблення

У невеликих приміщеннях вибирають звичайні матеріали для обробки. Багаторівневі стельові конструкції або декоративна штукатурка з яскраво вираженою текстурою на стінах виглядатиме безглуздо. Стеля має бути однорівневою, зазвичай у наших квартирах вона і так невисока.

Для обробки стінок варто використовувати шпалери (однотонні або з ненав’язливим вертикально орієнтованим малюнком) або фарбування.

Як візуально розширити кімнату за допомогою шпалер

Як візуально розширити кімнату за допомогою шпалер

Якщо йдеться про оздоблення стін у невеликому приміщенні, найкраще як основні шпалери вибирати однотонні світлі. Комбінувати їх можна з яскравими вставками, що займають усю стіну, в цьому випадку образ вийде оригінальніше.

Замість яскравих вставок можна використовувати стереоскопічні шпалери, що розширюють простір. Це може бути оригінальний геометричний візерунок або краєвид, що веде погляд углиб.

Як візуально розширити кімнату за допомогою шпалер

Вибір меблів

Вибір меблів

При оформленні невеликої спальні основне завдання — вписати в неї всі необхідні меблі. При виборі моделей уникайте потужних присадкуватих варіантів. Зверніть увагу на меблі на високих ніжках, вони виглядають візуально легше.

Ще одне правило — вибирайте меблі світлих відтінків. Темне ліжко виглядає значно масивніше, ніж таке ж світле. Уникайте зайвих декоративних елементів, наприклад, пишного різьблення.

Намагайтеся ефективно використовувати простір по вертикалі. Це допоможуть зробити високі шафи купе. Додаткову систему зберігання можна організувати з обох боків ліжка або під нею.

Декоративні елементи та текстиль

Декоративні елементи та текстиль

Саме декор і текстиль багато в чому задають настрій та загальний вигляд інтер’єру. При оформленні зовсім невеликої спальні варто обмежитись невеликою кількістю декору. Здійснити це допоможуть великі предмети, але у поодинокій кількості. Один великий декоративний елемент, наприклад, яскрава картина за узголів’ям відволікатиме увагу від невеликої площі кімнати.

Дзеркала візуально збільшують кімнату

Ефективно візуально збільшити розмір кімнати допоможуть дзеркала. Велике дзеркало в підлогу, встановлене навпроти дверей чи вікна, ніби розсуне рамки приміщення, зробивши його зорово більше і наповнивши світлом.

  Фотошпалери для спальні розширюють простір

Ще один цікавий прийом – використання фотошпалер. Фотошпалери для спальні, що розширюють простір, продаються у величезному асортименті. Підібрати потрібний варіант можна під будь-який дизайн інтер’єру. Це можуть бути краєвиди, квіткові композиції, зображення міст. Можна знайти варіант на будь-який смак та купити фотошпалери до спальні на цьому сайті за низькою ціною.

Якісні шпалери 3d на замовлення.

Багато виробників випускають не просто фотошпалери, а з ефектом 3D. Такий малюнок дозволить візуально відсунути стіну, розширити межі простору. Якісні шпалери 3d на замовлення з доставкою пропонуємо придбати на сайті виробника KLV-шпалери.

Як клеїти фотошпалери

Клеїти фотошпалери варто на тій стіні, що видно при вході до приміщення. Це може стіна в узголів’ї ліжка, в цьому випадку варто вибирати моделі з малюнком, зосередженим у верхній частині стіни. Ліжко не повинне закривати його частину.

В інтер’єрі спальні без текстилю не обійтись. При виборі слід уникати великих малюнків, великої кількості рюшів, оборок і воланів.

Організація освітлення

Організації системи освітлення у спальні приділяють найчастіше недостатньо уваги. Одного центрального світильника на стелі, особливо у невеликому приміщенні, недостатньо. Чим більше світла, тим просторіше здаватиметься кімната. Організуйте кілька світлових зон.

При виборі стельової люстри зупиніться на компактних моделях. Разом з тим це не має бути плоский пересічний світильник. Люстра має бути декоративним елементом, а не лише джерелом світла.

Не забудьте про підсвічування біля ліжка. В цьому випадку краще вибирати бра, оскільки воно не займає багато місця і не вимагає встановлення громіздких тумбочок.

Додатково можна підсвітити саме ліжко, це створить ефект ширяння в повітрі, або зону віконного карниза, у вечірній час виглядатиме дуже ефектно.

Світлий із обмеженою кількістю декоративних елементів інтер’єр навіть невеликої спальні може виглядати по-справжньому затишним. Головне дотримуватися почуття міри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *