Знесення будівель
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Знесення будівель


Знесення будівель

Знесення будівель — це розбирання, руйнування або демонтаж всіх конструкцій споруди або іншої будівлі, пов’язані з неможливістю перспективи її використання з певних містобудівних та інших доцільних причин (високе моральне та матеріальне зношування, аварійний стан).

Найчастіше буває просто не логічно ремонтувати старі споруди і щоб зробити нову споруду, потрібно здійснити демонтаж старої будівлі. Самостійно зробити подібні трудомісткі роботи часто буває складно або практично неможливо. Тоді можна скористатися послугами нашої бригади, що давно займається знесенням будівель, побудованих з різних будівельних матеріалів і конструкцій будь-якого рівня складності.

Знесення будівельДо списку наших робіт, що виконуються під час зносу будівлі, входить:

— демонтаж інженерних комунікацій та їх відключення;

— Демонтаж будівлі;

— Створення тимчасового огородження майданчика будівельних робіт;

— Підготовка території до створення нової споруди;

— Прибирання та вивіз сміття;

Наша бригада проводить демонтаж будівлі, ціна якої складається із вартості підготовки безпосередньо до зносу будівлі, вартості самого зносу та вивезення сміття, використовуючи при цьому спеціалізовану техніку. Вся необхідна техніка, для пов’язаних зі знесенням робіт, є в наявності. На демонтаж складається кошторис вартості робіт та обговорюється з клієнтом.

Затребуваний знесення у Ростові-на-Дону виробляється завдяки спецтехніки на своєму ходу, що має навісне потужне обладнання у вигляді відбійного молотка або гідравлічних ножиць. Це необхідно для того, щоб зруйнувати залишки будівлі, контролюючи при цьому орієнтовно напрям, в якому вона рухатиметься.

В основному максимальна висота послуг зі знесення будівель та споруд не перевищує 25 метрів.

У випадках, коли неодмінно потрібно демонтувати частину споруди, а також в умовах активно діючого виробництва ми використовуємо методи демонтажу будівель та зносу споруд із застосуванням методів — алмазне різання бетону та алмазне свердління отворів.

Для усунення осілого пилу при знесення, споруда рясно поливається водою.

Також для знесення додатково можуть бути використані бульдозери та засоби малої механізації.

Знесення будівельЗнесення будівель

Знесення будов роблять двома методами:

— Повний демонтаж будівлі;

— Поетапне знесення перегородок, перекриттів і стін.

Демонтажні роботи ділять за типами, що відрізняються один від одного деякими технологічними особливостями демонстрування робіт: демонтаж комунікацій, перекриттів, фундаменту, стяжки, стін, перегородок та металевих конструкцій.

Знесення будівельЗнесення будівель

Отвори в стіні вирізують довбанням зі свердлінням або алмазною різкою.

Стіни демонтують електричними молотками чи кувалдами. Несучі стіни ніколи не демонтують повністю, якщо не виконується повне знесення будівлі. При переплануванні приміщення залишають частину стіни, що несе, щоб вона приймала навантаження на себе і передавала її на фундамент.

Стару стяжку найкраще демонтувати повністю, щоб була можливість залити нову якісну стяжку та не допустити навантаження на перекриття.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *