Затишний дизайн проект квартири у скандинавському стилі на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Затишний дизайн проект квартири у скандинавському стилі на фото


Свого часу кліматичні умови та особливості менталітету наклали певні відбитки на скандинавський стиль в інтер’єрі. Жителі скандинавських країн завжди прагнули створити у своїх оселях теплу та затишну атмосферу, з обов’язковим використанням натуральних матеріалів, не лише на знак поваги до природи, а й із практичної точки зору. Світлі приміщення з необхідним набором меблів та техніки, прості та легкі форми та лінії, природні відтінки та натуральні матеріали – все це скандинавський стиль.

Сучасна скандинавська стилістика відрізняється від традиційної переважно вибором декору. Оригінальні, але практичні предмети меблів, дизайнерські елементи декору насичених кольорів покликані не лише урізноманітнити палітру приміщення, але й надати їй індивідуальності.

План квартири

Пропонуємо вашій увазі невелику екскурсію сучасною квартирою, оформленою в скандинавському стилі. Враховуючи, що ця стилістика проста і логічна, спокійно ставиться до використання практичних меблів масового виробництва та невибаглива в оформленні декором, ви легко можете надихнутись цим милим та свіжим дизайн-проектом, позбавленого химерності та надмірностей. При оформленні свого будинку чи квартири, ви можете легко використовувати основні принципи скандинавського стилю, додаючи декор на власний розсуд – традиційний чи авангардний.

Хол

Почнемо нашу екскурсію з одного з ключових, з погляду трафіку, приміщень квартири – холу. Простір у формі шестикутника надає більш округлу форму центральний елемент – велике м’яке сидіння у формі кола з основою. З цього приміщення незвичайної форми можна потрапити до кількох кімнат квартири. Світло-бежева гамма оздоблення (як і в багатьох приміщеннях скандинавського стилю) створює приємну, теплу атмосферу. Враховуючи великий потік трафіку в цьому приміщенні, яскрава контрастна плитка для облицювання підлог була обрана невипадково.

Дерев'яна люстра

Неодмінне використання деревини (або її імітації) в інтер’єр скандинавської стилістичної течії відбилося в дизайні великої центральної люстри.

Кухня

З холу можна безперешкодно потрапити до кухні, поєднаної зі їдальнею. На прикладі цього неймовірно функціонального приміщення можна побачити, наскільки скандинавський стиль тяжіє до практичності, наскільки цінує основні функції предметів та цілих сегментів простору житла. Світле оздоблення кухонного приміщення в цьому випадку зустрічається з такою самою гамою кухонного гарнітура та обідньої групи. Лише художні твори на стінах розбавляють палітру та вносять елемент несподіванки – не на кожній кухні можна побачити картини.

Настінні світильники

Але не обходиться скандинавський стиль без цікавих дизайнерських рішень, незвичайної деталі. Замість традиційного підсвічування вбудованих ламп, для освітлення робочих поверхонь кухні монтовані настінні світильники оригінального дизайну.

Обідня зона

У зоні їдальні встановлений м’який диван нейтрального забарвлення. Особлива увага у скандинавському стилі приділяється текстилю – бавовняні та лляні тканини стоять на чолі списку кращих тканин. Натуральність вітається у всьому, починаючи від оформлення віконних отворів та закінчуючи чохлами для диванних подушок. З приміщення кухні-їдальні є вихід на просторий балкон.

Самовар як предмет декору

Оригінальною деталлю обідньої групи (крім різних моделей стільців оригінального дизайну) став самовар, мабуть, як символ тепла та затишку для непростого північного клімату. Подібний функціональний декор цілком зрозумілий російському домовласнику. З приміщення кухні-їдальні видно контрастну вітальню, в яку можна потрапити як з центрального холу, так і з кухонного приміщення.

Вітальня

На тлі світлої палітри приміщення особливо контрастно виглядають темні зірки акцентної стіни. Темні тони для гармонії використані для шкіряного дивана та деяких елементів меблів та техніки.

Акцентна стіна у зірках

Оригінальний декор

Контраст і динаміка панують у цьому приміщенні. Використання різних моделей меблювання в рамках однієї кімнати привносить не тільки оригінальність в інтер’єр, але й робить його цікавішим, витонченішим. Такі несхожі предмети виявляються в абсолютній гармонії завдяки продуманій комбінаториці та нейтральності обробки всіх поверхонь, що надає яскравим елементам можливість вийти на перший план.

Незвичайні меблі

Піаніно

Очевидно, що господарі квартири люблять не лише насолоджуватися образотворчим мистецтвом, а й шанують музику. У вітальні знайшлося місце для встановлення піаніно, яке дуже органічно вписалося в цікавий, але не химерний інтер’єр приміщення.

Коване крісло

Незважаючи на те, що в кімнаті багато меблів та предметів декору, вітальня не виглядає захаращеною. Повітря, простір та свіжість присутні у кожному квадратному метрі, залишаючи свободу не тільки для пересування, а й самовідчуття у кімнаті для всієї родини.

Спальня

Далі йдуть особисті кімнати і перша з них – спальня господарів житла. І знову простота і функціональність скандинавського інтер’єру бере гору над прикрасою та зайвим декоруванням, залишаючи лише практичність та зручність. Лише розкішна люстра зі скляними елементами на тлі темної акцентної стіни нагадує нам про розкіш.

Ванна кімната батьків

З приміщення спальні можна потрапити до досить просторої ванної кімнати з душовою кабіною. Світле оздоблення стін за допомогою глянсової плитки «метро» контрастує з шаховим малюнком покриття для підлоги в біло-синіх тонах. Не дивно, що в такому практичному приміщенні, як ванна кімната, особливо увага приділена функціоналу простору для водних та санітарно-гігієнічних процедур.

Ванна для дітей

Біля ванної для батьків розташувалася ще одна кімната для водних процедур – для дітей. Логічно, що у цій ванній кімнаті немає душової, зате встановлена ​​ванна. Для обробки цієї кімнати використовувалася та ж глянсова керамічна плитка, тільки в «шахах» на підлозі плитки синього кольору змінилися охристим відтінком.

Дитяча кімната

І остання кімната в нашій екскурсії апартаментами у скандинавському стилі – дитяча. На тлі світлого оздоблення та меблювання особливо яскраво виглядають предмети декору та картини на стінах. Яскраві римські штори привносять колірну різноманітність у приміщення дитячої кімнати. Двоярусне ліжко із системами зберігання компактно займає одну зі стін приміщення, залишаючи значну частину простору для ігор та творчості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *