Заміський шикарний особняк у стилі кантрі на фото
Спальня

Заміський шикарний особняк у стилі кантрі на фото


Багато власників будинків, розташованих за містом, намагаються оформити своє житло з максимальною близькістю до природи — використання натуральних матеріалів, таких як дерево і камінь, дуже в цьому сприяє. Вибір стилю кантрі для виконання фасаду будівлі та оформлення інтер’єру будинку в цьому випадку часто стає основою концепції дизайн-проекту. Кантрі-стилістика тепла та затишна, зрозуміла та комфортна. Але багатьом домовласникам заміського житла хотілося б бачити своє житло не лише затишним, практичним, екологічним, а й сучасним. Перед вами дизайн-проект заміського будинку, в якому вдалося органічно поєднати всі особливості оформлення приватних апартаментів.

Домоволодіння з гарним краєвидом за вікном

Захована під кронами дерев двоповерхова будівля дуже органічно вписалася в навколишній краєвид, незважаючи на оригінальну архітектуру. Дизайнери спільно з архітектором розробили план незвичайної будівлі, з приміщеннями різної форми, висоти та особливостями конструкцій. Панорамні вікна чергуються з маленькими віконцями, дерев’яні поверхні змінюються кам’яними, а прямокутні форми є сусідами з округлими лініями. Відкриті балкони, невеликі тераси та просто майданчики під козирками рівномірно розподілені по всьому периметру будівлі.

Заміський будинок під кронами дерев

Оригінальна архітектура приватного будинку

Похилих дахів будівлі забезпечують рівномірне позбавлення від снігового покриву без втручання господарів у зимовий час. А виступаючі козирки створюють тінь над вікнами, входами та балконами у спекотний період.

Незвичайний фасад заміського житла

У домоволодінні є кілька виходів – на обгороджені, але не засклені балкони, невеликі тераси та просто на вулицю. У будь-якому з цих місць нескладно організувати місце для відпочинку на свіжому повітрі — достатньо поставити зручний стілець або садове крісло і невеликий столик-підставку.

Дерево, камінь та метал

Підсвічування фасаду вночі

Ландшафтний дизайн прибудинкової території створювався з максимальною адаптацією до існуючих особливостей місцевої природи. Завдання дизайнера полягало в тому, щоб при мінімальних руйнуваннях місцевого ландшафту вдалося створити красивий, практичний і зрозумілий образ присадибної ділянки.

Ландшафтний дизайн прибудинкової території

Вид на заміський будинок у сутінках

Але давайте розглянемо домоволодіння із центрального входу. Оформлення фасаду будівлі дуже різноманітно, але при цьому виглядає дуже гармонійно — світла деревина як облицювальний матеріал відмінно компонується з природним каменем, а темна окантовка металевих елементів виступає як колірний контраст, надаючи зовнішньому образу будівлі строгості і чіткості.

Під'їзд до головного входу

Підсвічування головного входу

Оригінально оформлений головний вхід заміського будинку вражає. Використання стовбура дерева як одна з опор – сміливий дизайнерський хід. Та й саме оформлення головних дверей та простору навколо неї змушує затамувати подих у передчутті того, що можна буде побачити всередині будівлі.

Оригінальне оформлення ганку

У нічний час фасад будівлі чудово проглядається завдяки підсвічуванню на кількох рівнях. Не тільки із спонукань безпеки, а й у декоративних цілях садові світильники рівномірно розподілені і по території біля будинку.

Функціональне та декоративне освітлення будівлі

Безпечне підсвічування всіх балконів та терас

Для того щоб використовувати мотиви кантри-стилістики повною мірою, приміщення, що оформляється, має бути дійсно просторим і світлим. Адже велика кількість дерев’яних і кам’яних поверхонь значно змінює структуру простору — великі балки на стелі, конструкції перекриттів і опор, кам’яна кладка з її яскраво-вираженою фактурністю, привносять в інтер’єр кімнати особливий характер. Завдяки тому, що більшість стін у вітальні складається зі скла, простір добре освітлюється сонячними променями. Для темного часу доби приміщення оснащене цілою системою освітлювальних приладів.

Інтер'єр вітальні в приватному будинку

Центральним елементом вітальні, безумовно, став великий камін, що йде димарем далеко за межі другого поверху. Зона відпочинку з м’якими меблями класично розташувалася перед осередком – місткі дивани, зручні крісла та різні столики-підставки, збудовані за принципом «криниці». Комфортабельний сегмент відпочинку у вітальні окреслено старовинним килимовим покриттям.

Зона відпочинку біля каміна

Високі стелі з дерев’яними опорами, кам’яні стіни та стельові балки виглядають дуже монументально, для пом’якшення цієї камерної обстановки в хід йдуть різні дизайнерські прийоми – «затишний» текстиль для оббивки меблів та чохлів диванних подушок та валиків (оксамит та велюр), килимові рослини, квіти у вазах.

М'які меблі з "комфортною" оббивкою

Тут же знаходиться відео-зона, але дизайнери відводять їй другорядне значення і саме тому не мають у своєму розпорядженні простору каміна, як це часто можна зустріти в інтер’єрах заміських будинків. До того ж і фактор економії простору до цього домоволодіння не відноситься — вітальня більш ніж простора.

Кам'яне облицювання та дерев'яні опори

Простір першого поверху має відкрите планування, що дозволяє зберігати відчуття свободи, простору та зручного трафіку між функціональними сегментами. І все ж окремі частини просторого приміщення мають деяке зонування, хоч і вельми умовне. Наприклад, сегмент кухні та їдальні знаходиться на деякому піднесенні по відношенню до вітальні.

Вид з вітальні на зону кухні та їдальні

У кухонному просторі стелі не такі високі, як у вітальні, але дизайнери вирішили не відступати від обраної концепції оформлення поверхонь, активно використовуючи дерев’яні елементи у вигляді облицювання, балок, опорних конструкцій і перекриттів. Відчуття просторого та світлого приміщення не залишило цю зону завдяки великим панорамним вікнам. Кухонний гарнітур кутової модифікації оформлений відповідно до обробки приміщення – за допомогою поєднання дерев’яних поверхонь з темними, контрастними елементами. Обідня зона оформлена ще оригінальніше — стільниця з цільного шматка дерева зі збереженням його химерної форми на рідкість органічно поєднується з класичними стільцями з оксамитовою світлою оббивкою.

Інтер'єр їдальні та кухонної зони

Родзинкою заміського будинку можна сміливо вважати оригінальну облаштовану бібліотеку. Напівкругле приміщення з вбудованими книжковими стелажами неможливо сплутати з жодним іншим. Незвичайну форму домашньої бібліотеки підкреслює багаторівневе оформлення стелі за допомогою підвісних конструкцій із вбудованим підсвічуванням. У бібліотеці можна з комфортом розташуватися у зручних кріслах або попрацювати за письмовим столом – для усамітнення та зосередженої роботи тут створено всі умови.

Дизайн "круглий" бібліотеки

При оформленні сучасного заміського будинку були використані навіть елементи рустикального кантрі — велике каміння з грубою обробкою або зовсім без неї стали частиною інтер’єру. Гармонійне поєднання елементів сільського життя і навіть деякої первісності з сучасною побутовою технікою або предметами меблів сучасних дизайнерів призводить до створення унікального інтер’єру.

Елементи рустикальності

Кам'яне облицювання стін

У приватному будинку є кілька сходів і всі вони сконструйовані з дерева та металу за принципом практичної безпеки. Надійні, добротні конструкції ніби уособлюють і всю будову заміського будинку. Житло надійне та практичне, створене у згоді з природою, екологічне і при цьому сучасне.

Сходи з металу та дерева

Дерев'яні сходи з металевим каркасом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *