Всі відтінки синього в інтер'єрі та як їх правильно використовувати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Всі відтінки синього в інтер’єрі та як їх правильно використовувати


Усі відтінки синього в інтер'єрі

Синій колір у всій його різноманітності вже давно став справжнім улюбленцем дизайнерів інтер’єру. З року в рік його оголошують ведучим і відзначають переваги все нових відтінків, але в сезоні в тренді абсолютно всі відтінки синього кольору, тому якщо ви давно хотіли з ними поекспериментувати, зараз саме час! Можливо, ви звернете увагу на м’які бузкові тони або напівпрозорий акварельний блакитний, а хтось зважиться на насичений волошковий або навіть електрик. У будь-якому випадку, синій можна використовувати сміливо і в будь-яких обсягах, крім цього, ви легко знайдете відтінок, який буде відмінно поєднуватися з іншими деталями інтер’єру.

Синій колір в інтер'єрі

Навіть найсуворіший і найнудніший інтер’єр поверне до «життя» одна деталь насиченого бірюзового відтінку. Щоб посилити ефект, зверніть увагу на предмети меблів незвичайних форм та стилів.

Синій колір в інтер'єрі кухні

Чому б не замінити таку звичну сіро-бежеву колірну гаму, яку ми так часто використовуємо для дизайну інтер’єру, на приглушений синій? Він також чудово поєднується з нейтральними відтінками, але при цьому виглядає свіжо та стильно.

Синій колір в інтер'єрі спальні

Погляньте, як узголів’я ліжка насиченого кобальтового відтінку змінило декор спальної зони загалом. Текстиль з гарним квітковим принтом розкривається повною мірою лише на тлі глибокого синього відтінку, якби як тло було обрано білий, дрібні деталі та бузковий колір не виглядали б настільки ефектно.

Синій колір в інтер'єрі

Якщо ви любите велику кількість кольору, синя гама просто ідеальна для сміливих експериментів. Спробуйте змішати насичені відтінки, наприклад, як у цій кухні: бірюзовий, індиго та королівський синій. Крім іншого, такий прийом хороший для візуального зонування простору.

Якщо ви поки що почуваєтеся не дуже впевнено у колористиці, почніть із приглушених, спокійних відтінків.

Синій колір в інтер'єрі вітальні

У дизайні є такий прийом роботи з кольором як «колірні блоки», суть його полягає в тому, що ви використовуєте вибрані (найчастіше дуже насичені кольори) тільки в одному елементі, інший елемент – інший не менш яскравий і яскравий колір. Виходять своєрідні блоки, обмежені шматки кольору. Для такого прийому спробуйте поєднання глибокого синього з відтінком мандарину, як фон ідеально підійдуть будь-які нейтральні тони.

Синій колір в інтер'єрі спальні

Чому б не використовувати улюблений відтінок синього на повну? У тому випадку, якщо в інтер’єрі достатньо вкраплень світлого (можливо, білого) кольору, навіть така велика кількість бірюзового не виглядає гнітючим або надмірним.

Синій колір в інтер'єрі ванної кімнати

Класичний небесний синій – ідеальний вибір для ванної кімнати, він підходить до будь-якого інтер’єрного стилю та будь-якої архітектури. Досить використовувати його навіть як невеликі акценти або пофарбувати одну зі стін.

Синій колір в інтер'єрі спальні

Спробуйте використовувати шпалери з дрібним малюнком у синій гамі для декорування інтер’єру дитячої кімнати, це завжди виглядає більш стильно та цікаво, ніж звичне фарбування стін.

Синій колір в інтер'єрі вітальні

Для створення гармонійного інтер’єру в просторих приміщеннях дуже важливо використовувати яскраві колірні акценти, вони як би «збирають» всі деталі декору докупи.

Вітальні

Навіть якщо з вікна вашої квартири не відкривається вид на морське узбережжя, нічого не варто створити такий настрій самостійно. Використовуйте темно-сині, глибокі тони, а поєднувати їх можна з усіма нейтральними відтінками: бежевими, пісочними, сірими.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *