Все про сонцезахисні системи - електроштори та електрокарнизи
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Все про сонцезахисні системи — електроштори та електрокарнизи

Сонцезахисні системи

Ось уже настали сонячні дні та будівельний сезон у самому розпалі. Саме час задуматися про покращення свого житла чи робочого місця.

Як щодо автоматичного сонцезахисту?

«Системи автоматичного сонцезахисту» звучить як щось складне, але насправді все просто, і це визначення включає дуже зручні, корисні, модернізовані елементи інтер’єру. А саме: рулонні штори, жалюзі, пліссе, розсувні карнизи та римські штори на електромоторах AKKO.

Рулонні штори Black-Out з електроприводами

Рулонні штори Black-Out з електроприводами у конференц-залі однієї компанії.

Всі ці вироби від AKKO можуть з лишком задовольнити будь-які потреби в сонцезахисті, та приховування інтер’єру приміщення від цікавих очей.

Прозорість, матеріал штор, тип керування, непомітність, тиша роботи електроприводу — все це підбирається під потреби та смаки.

Рішення для завіс театральних сцен та музеїв

Рішення AKKO використовуються навіть для завіс театральних сцен та музеїв.

Нещодавно інтерактивному музею «Росія — моя історія» в Санкт-Петербурзі знадобилося рішення для захисту від сонця лекційних приміщень та конференц-залу.

Нам було запропоновано це рішення реалізувати. У результаті дві великі сценічні завіси та кілька десятків рулонних штор з електроприводами «АККО» справно виконують свою сонцезахисну функцію.

Співпрацюємо з багатьма великими компаніями

Співпрацюємо з багатьма великими компаніями.

Три банальні, але дійсні та головні переваги AKKO:

  • Якість. Кожен мотор і всі конструкції при складанні проходять перевірку та налаштування. Гарантія на електроприводи – 5 років.
  • Доступність. Сегмент автоматичного сонцезахисту через високі ціни не так поширений у Росії, як за кордоном (Китай, Європа). Ми займаємося просуванням цих технологій, т.к. погодьтеся, коли виникає потреба в шторах, рідко кому спадає на думку пошукати штори з мотором. А тим часом, як і системи розумних будинків, електроштори зараз стали набагато доступнішими, ніж 10 років тому. Наші ціни дуже демократичні, а географія поставок – вся Росія
  • Підтримка користувачів. Ми маємо п’ятирічний досвід роботи у цій сфері та достатній рівень кваліфікації для технічної підтримки користувачів у найрізноманітніших ситуаціях.
Connector - керування шторами з телефону

Connector – керування шторами з телефону.

Щоб дізнатися більше, придивитися і розібратися в різних системах сонцезахисту, переходьте на сайт компанії AKKO. SmartTone.ru, де можна ознайомитися з технологіями та асортиментом сонцезахисту та отримати консультацію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.